Bilderberg a Nový světový pořádek...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5bc812f03b9f6b799b4b1df74ad9f701Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
1/ Narušování soukromí prostřednictvím moderní techniky je fakt. Lákavé reklamní "budete kdykoli dostupní" bohužel znamená, že budete kdykoli dostupní. Ale... není povinnost, mít mobil a už vůbec není povinnost mít výhodný (nebo "výhodný"?) paušál. Není povinnost pořizovat si čipové karty na MHD. Není povinnost používat Internet.
(proto třeba odmítám být třeba na facebooku, dost na tom, že vše, co řeknu tu na DV může být jednou použito proti mě Smile

2/ Prošla jsem si ten odkaz matrix- 2001. Hledala jsem jen články týkající se témat, kterým rozumím aspoň trochu nadstandartně. IMHO jsou to blbiny. Obávám se, že jako blbiny musím brát i ten zbytek, aspoň dokud se nepřesvědčím o opaku.


Jo jo, taky mi to tak připadá. Jako ten časopis Hrom, co kdysi vycházel s nápisy na titulní straně jako "Hitler byl žena", nebo "Elvis žije" Laughing
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Hned po přečtení prvního příspěvku( ani jsem ho nemusela číst do konce) mi bylo jasné, že pisatel je náruživý čtenář a příznivec webu osud.cz Twisted Evil
To už mi deník blesk připadne jako lepší čtivo...


Já beru Blesk jako fotokomix pro zvednutí nálady Laughing

Já na tomto webu nevidím nic špatného, nekomerční novinařina je obecně kvalitnější a pokouší se vystihnout svět takový, jaký je. Myslím si že valná většina informaci je z části pravdivá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

D2MAC napsal:
Myslím si že valná většina informaci je z části pravdivá...

Jo, některé části pravdivé jsou. Jako třeba, že na Zemi žijí lidé. Jenže když se ty pravdivé části, rádoby pravdivé části, doměnky, smyšlenky a nepřesné formulace smíchají bez označení, co je co, bez toho, z jakého zdroje pocházejí, kde se dají ověřit... nezbývá než to hodit do koše celé.

Nebo slovy Fredericka Forsytha - pokud vynásobíte něco, co se blíží dvěma něčím, co se jeví jako dva, výsledek může být čtyři, ale s nejvyšší pravděpodobností nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

D2MAC napsal:
No ono taky záleží kdo, co, proč. Já bez telefonu existuju ale zase jsem nucen užívat ICQ, přes něj komunikuji se všemi. Telefon mám prakticky jako hodinky a budík, a k bankovní aplikaci. Snad jenom kvůli té banky bych musel mít starý telefon schopný příjmu SMS. Tušil jsem že i twistka má "jméno majitele" ale zatím jsem neslyšel o takovém případu, tohle mě utvrdilo. Já jsem zase mladý a zajímám se o reálné dění (ne blesk a spol, to si sem tam čtu abych se zasmál Very Happy) takže se snažím zjištovat jak se věci mají doopravdy ...


Já myslím, že k tomu používáš špatné zdroje. Já se zase směju nad Osudem, teda smála sem se, protože už ho nečtu, ty informace mi prostě připadají jako z blesku, samá honba za senzací, navíc pořád na jedno brdo a se silným protižidovským zaměřením.. Jak se věci mají doopravdy na takovýchto webících asi nezjistíš.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

Já se domnívám, že jediná možnost, jak uniknout blížícímu se Orwellovu světu, je uniknout do přírody, někam do hlubokýho lesa, udělat si chýši a začít žít jako v pravěku, bez veškerý techniky a civilizačních vymožeností. Ale i taková představa mě už bohužel přešla, protože takové případné zběhlíky od psychyckýho otročení bigbradrem snadno vypátraj satelitem a klíďo odstřelí a v televizi oznámí, že je rozpáral masovej vrah a tim navíc docílí všeobecný paniky a strachu vylezjat z baráku.
K tomu internetu: ani nechci pomyslet, jak moc je internet cenzurovanej. minulej rok sem vyděla na čt2 dokument o cenzuře na čínskym internetu - to je fakt děs. Ale jak víme, že náš internet neni cenzurovanej podobně.
K blesku se musim vyjádřit že to je prostě jedna z věcí, jak udělat z lidí ještě větší debily než sou. Jako kdo ví, jestli naši planetu třeba neovládaj mimozemšťani, nebo se nesnaží ovládnout, jak třeba napsal Lovecraft.
Bone psala, jestli neni paranoidní a já sem paranoidní taky. Možná by bylo přesnější říct, že to neni paranoia, ale nejistota, co je vlastně reálný a co je jenom nastrojená realita, nastrojená nějakou vyšší mocí(ne ve smyslu magie:)). Nevíte, jestli vás něco/někdo sleduje, odkaď a kde všude a jak to může použít. viz ty mobilní telefony. Ježiš lepší je o tom nepřemejšlet asi Shocked

a jedna věc: Very Happy Embarassed nevim co je to ten Bilderberg nebo jak
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

Jo a jinak k tomu začátku. Samozřejmě že tenhle svět bude jednou svobodnější. Každej se bude rozhodovat podle svého uvážení, bude moci svobodně cestovat, svobodně studovat, vybírat si svobodně povolání. Všichni budou spokojenější. Jenže nikdo si nebude uvědomovat, že jeho rozhodnutí bude podvědomě naimplantovaný masáží z okolního světa - z filmů, reklam, pořadů, novin, časopisů o zdravim životnim stylu. Všichni si vyberou to svý a okolní svět jim umožný realizaci, protože ten výběr jím bude předem určenej.

Ikdyž si řikám, že teď sme možná taky v takovym procesu a že to tu bylo odjakživa. Kdysi lidem určovala život církev podle dogmat a teď nastává doba jiný církve. no.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tady o Blesku psala v tom smyslu, že jsem k němu přirovnávala web osud.cz. Že mi tento( a jemu podobné)weby připomínají svojí rétorikou časopis Blesk.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem tady o Blesku psala v tom smyslu, že jsem k němu přirovnávala web osud.cz. Že mi tento( a jemu podobné)weby připomínají svojí rétorikou časopis Blesk.
Smile já nevim co je osud.cz, ale věřim ti Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Jo a jinak k tomu začátku. Samozřejmě že tenhle svět bude jednou svobodnější. Každej se bude rozhodovat podle svého uvážení, bude moci svobodně cestovat, svobodně studovat, vybírat si svobodně povolání. Všichni budou spokojenější. Jenže nikdo si nebude uvědomovat, že jeho rozhodnutí bude podvědomě naimplantovaný masáží z okolního světa - z filmů, reklam, pořadů, novin, časopisů o zdravim životnim stylu. Všichni si vyberou to svý a okolní svět jim umožný realizaci, protože ten výběr jím bude předem určenej.

Ikdyž si řikám, že teď sme možná taky v takovym procesu a že to tu bylo odjakživa. Kdysi lidem určovala život církev podle dogmat a teď nastává doba jiný církve. no.


Já myslím, že lidi sou v dnešní době tak zhypnotizovaný reklamama, že už snad sami ani nepřemýšlej Rolling Eyes teda ne, že bych to myslela nějak špatně, ale takovejch lidí je celkem dost. Já to tady vidím a slyším denně, když si lidi koupí xkrát dražší vitamín C, protože ho viděli v televizi (na letáku, na bilbordu, internetu) a ten obyčejný levný nechtěj, bude to totiž asi brak když nemá reklamu...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

tato tema je mi dobre známa a sledujem ju pravidelne.. neviem čo ma teraz komentovať tak neskr napíšem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.