Rammstein
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=15ce466887a1f0a0df814cb01abc1c2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Posloucháte RAMMSTEINy?
Jasně, jsou nejlepší!
26%
 26%  [ 22 ]
Znám lepší skupiny, ale klidně si je poslechnu.
52%
 52%  [ 44 ]
Jejich hudba mě nějak nenadchla.
8%
 8%  [ 7 ]
Nesnáším je a jejich hudbu taky ne.
13%
 13%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 84

Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 2:35 pm    Předmět: Citovat

Přítel právě odjel (má to daleko) a já mám doma klid, jupijajej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Byla to naprostá BOMBA!!! Twisted Evil Místy opravdu doslova, protože jsem celý koncert měla pocit, že kdyby klukům dovolili vyhodit do vzduchu i arénu, že to udělají Very Happy Nádhera od začátku do konce! Twisted Evil Nástup skrz natěšené fanoušky, Flake nesoucí českou vlajku, velké a malé pódium (uprostřed plochy) spojené můstkem, po kterém se za večer - uvědomující si náš obdiv - několikrát přepromenádovali (hlavně Rich si to vyloženě užíval Wink ) - uuuch, neskutečná muka, že nemůžu být blíž Twisted Evil
Hned na úvod jsem si nemohla nevšimnout, že rovná polovina kapely změnila účesy: Till vyholil spodek vlasů a z vrchního ostrůvku má udělaný roztomilý culíček, Doom má něco podobného v bledě modrém, ale bez culíčku - ostrůvek má rozverně rozdrbaný do číra, a Richard konečně, díky Bohu, konečně ostříhal tu svou šílenou patku ulízanou a vrátil se ke krátkému rozcuchu Smile Paul a Flake vlasově pořád stejní a Ollie naštěstí taky pořád stejně plešatý Very Happy Menší změnu možná prodělalo i oblečení, ale ne nijak drasticky, Till má jiné gatě a ostatní akorát sem tam nový prvek Smile

Setlist dle mého naprosto skvěle vyvážený (ještě teď mě z té nálože bolí uši Very Happy):

Sonne
Amerika
Keine Lust
Sehnsucht
Asche Zu Asche
Feuer Frei
Mutter
Mein Teil
Du Riechst So Gut
Links 2-3-4
Du Hast
Haifisch

----------------------
Bück Dich (odehráno na malém pódiu)
Mann Gagen Mann (malé pódium)
Ohne Dich (malé pódium)
----------------------
Mein Herz Brennt
Wollt Ihr Das Bett In Flammen Sehen
Ich Will

Pussy
Engel


Jak už jsem psala, nástup byl grandiózní, plameny šlehlay ke stropu (a od stropu a do stran a tak Very Happy) snad při každé skladbě, tempo bylo řádně svižené, co mělo alespoň minimálně vybuchující charakter, to také vybuchlo, aréna se otřásala v základech a já neustále sbírala čelist někde z podlahy Very Happy Při Asche zu Asche už tradičně hořely mikrofony a ve Feuer Frei přišly na řadu slušivé hořící "náhubky" Wink
Při Mein Teil Till opět "vařil" Flakea v hrnci, tentokrát mu ovšem po původním malém polechtání klasickým plamenometem přitopil ještě mnohem větším plamenometem, několika výbuchy a poté, co Flake z hrnce vylezl a sám se jal se vybuchovat, tak ještě "řízenými střelami" Very Happy
V kytarovém sólu v Du Riechst So Gut Paulovi a Richardovi nehořely rukávy, ale pro jistotu už rovnou samotné kytary Very Happy
V Haifisch se Flake vydal člunem na "plavbu" nad hlavami publika a při Bück Dich se Doom převlékl za ženskou - asi teda dominu, ale ta zástěra mi to moc neevokovala Very Happy - a přivedl přes můstek na malé pódium na vodítku své pejsky/otroky Flakea, Ollieho, Tilla a Paula a krásný Rich jim k tomu, už nastartovaný na malé stage, hrál na klávesy (a velmi mu to u toho slušelo, ostatně jako vždy a jako všem) Very Happy Co se pak dělo v průběhu Bück Dich si asi dovedete domyslet Very Happy
Velmi milým překvapením byla Man gegen Man, kterou jsem snad ani nedoufala, že někdy na živo zahrají Smile a s procítěnou Ohne Dich se s námi kluci poprvé rozhloučili - tam mi došlo, že to nějak strašně rychle uteklo Sad
Na přídavek se Tillovi rozsvítilo na hrudi červené srdce (teda myslím, že to bylo srdce, z boku to nebylo tak vidět) a promluvil Stimme aus dem Kissen, za kterým následovala dokonalá Postel (a pódium Very Happy) v plamenech Twisted Evil Pak se do vzduchu zařízlo ostré "iš will" a v průběhu písně Till poprvé promluvil a s rozkošným německým přízvukem nám "přikázal" "Dejte ruky nahore" Smile Smile Smile Tím mi uděl skoro až dětinskou radost Very Happy
Na úplnou rozloučenou Till pokropil nejblíže stojící "spermatem" a následně zamával andělskými křídly a při loučení opět česky poděkoval - "Moc vám děkujeme" Smile

Kluci prostě hráli jako o život, měla jsem dojem, že si to užívají Smile Paul prováděl různé veletoče a myslím, že za celou dobu nebyl na jednom místě pódia dvakrát Very Happy a Till chválil publikum zdviženými palci Wink

Jediné, co mě celkem mrzelo byli "mrtví" lidé na tribunách - minimálně v našem sektoru - první patro, druhý od podia, takže blizoučko - (ze kterého jsme se s úvodním tóny Sonne radši zvedly a šly si to užít na schody, tudíž, alespoň jedno pozitivum to mělo, dostaly jsme se ještě blíž). Přišlo mi, že někteří tam byli jenom proto, že se jim zrovna nelíbil program v televizi. Na předkapelu byli fakt katastrofální, neobtěžovali se ani zatleskat, a to se Deathstars opravdu snažili a ze stání měli zpětnou vazbu skvělou, tak kde byla chyba? Radši ani nekomentuju pohledy některých, když jsme si dovolily! je podporovat Evil or Very Mad
Původně jsme doufaly, že s nástupem R+ se to změní, ale když i přes famózní úvod zůstali sedět a čučet jak když jim nadloube, tak jsme prchly Evil or Very Mad Opravdu jsem nečekala, že se na takové akci budou lidi chovat jak na koncertě vážné hudby, někteří fakt vypadali, že jsou tam z povinnosti a zbytek, že si to přišel odsedět Evil or Very Mad Případně furt lítali pro pivo, vyvalení tam byli jak u televize a že by zatleskali? Nedej Bože jinak podpořili? Proč jako, na co, že jo Evil or Very Mad Tohle byl jediný mráček (no, chvlílemi mrak), který celkový dojem trochu kazil, protože fakt nechápu, proč tam třeba zabírala místo ženská, která celou dobu zívala? Já vím, že mi můžete namítnout, že tohle je riziko tribuny, ale ono kam jinam, když stání už nebylo? Je škoda, že na místech na tribunách jsou biti ti, co by si to chtěli užít se vším všudy.

Ať tak či onak, nehledě na pecivály, my jsme si to užily na sto procent, ještě teď chraptím a všechno mě bolí Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (A mám pár konfet na památku Very Happy)

edit: A kuš, už nic neupravuju Very Happy


Naposledy upravil Taru dne ne listopad 13, 2011 5:32 pm, celkově upraveno 6 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 1:34 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Byla to naprostá BOMBA!!! Twisted Evil Místy opravdu doslova, protože jsem celý koncert měla pocit, že kdyby klukům dovolili vyhodit do vzduchu i arénu, že to udělají Very Happy Nádhera od začátku do konce! Twisted Evil Nástup skrz natěšené fanoušky, Flake nesoucí českou vlajku, velké a malé pódium (uprostřed plochy) spojené můstkem, po kterém se za večer - uvědomující si náš obdiv - několikrát přepromenádovali (hlavně Rich si to vyloženě užíval Wink ) - uuuch, neskutečná muka, že nemůžu být blíž Twisted Evil


Manžel byl taky na koncertě ... jeho nadšení je - ještě ted - bezmezné Laughing Laughing Laughing a vypadá to, že mu ještě dlouho vydrží .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 1:38 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Manžel byl taky na koncertě ... jeho nadšení je - ještě ted - bezmezné Laughing Laughing Laughing a vypadá to, že mu ještě dlouho vydrží .


Nedivím se, taky mě to bude držet ještě hodně dlouho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 5:47 pm    Předmět: Citovat

Jé, já asi začnu litovat, že jsem se na to vyprděla. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 6:46 pm    Předmět: Citovat

nevešaj hlavu, ešte stále je tu kopa iných fajn koncertov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
nevešaj hlavu, ešte stále je tu kopa iných fajn koncertov Smile


To máš pravdu, ale jsou to jiné koncerty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 8:49 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
nevešaj hlavu, ešte stále je tu kopa iných fajn koncertov Smile


To teda jo, stejně bych spíš jela do Plzně na Forgotten Tomb, kdybych měla peníze, jsem to včera málem obečela... ale i takové věci se stávají.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 9:26 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
seelya napsal:
nevešaj hlavu, ešte stále je tu kopa iných fajn koncertov Smile


To máš pravdu, ale jsou to jiné koncerty Smile


tak nie všetci musíme byť závisláci na rammsteinoch...sú aj ďalšie skvelé kapely Smile a dokonca zďaleka nie tak predražené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
Taru napsal:
seelya napsal:
nevešaj hlavu, ešte stále je tu kopa iných fajn koncertov Smile


To máš pravdu, ale jsou to jiné koncerty Smile


tak nie všetci musíme byť závisláci na rammsteinoch...sú aj ďalšie skvelé kapely Smile a dokonca zďaleka nie tak predražené


Tak to určitě nemusíme, ale co čekat ve vlákně o nich Very Happy Že jsou i jiné skvělé kapely vůbec nepopírám Wink Jen mě by třeba jako náplast nestačili, když bych zrovna stála o jiné, ať už by šlo o kohokoliv Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.