Rammstein
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0b02f359a4c8293c8a27cfedb76522eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Posloucháte RAMMSTEINy?
Jasně, jsou nejlepší!
26%
 26%  [ 22 ]
Znám lepší skupiny, ale klidně si je poslechnu.
52%
 52%  [ 44 ]
Jejich hudba mě nějak nenadchla.
8%
 8%  [ 7 ]
Nesnáším je a jejich hudbu taky ne.
13%
 13%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 84

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 12:42 pm    Předmět: Citovat

Předpokládám, že tahle verze Kokainu je tu známá, ale já si nemůžu pomoct Smile
http://www.youtube.com/watch?v=h-d-tuwJVnw
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy

Přidávám pár fotek z koncertu, co jsem našla na netu, jsou docela povedené a Lindemannovy ksichty asi nikdy nepřestanu milovat. Laughing

http://www.spark-rockmagazine.cz/rammstein---12112011-praha-o2-arena
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

Teda nevím, jestli se ještě vůbec někdo chytne, ale nevíte někdo něco o tom, že by R+ po odjetí stávajícího turné měli nadobro končit? Jak jsem tak brouzdala po netu, zjistila jsem, že podobná zpráva, teda spíš kachna, už tu jednou byla (cca 2007), ale aby teď někdo jen tak bezdůvodně vypustil opět to samé?? Žádné konkrétní zprávy k tomu nemůžu najít, ale už se to ke mě doneslo z více stran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 12:15 am    Předmět: Citovat

Imho blbost. Kdyby chtěli končit, rozhodně by to marketingové oddělení zdůrazňovalo před turné ("poslední šance uvidět Rammstein naživo" atd.).

Hm, asi poprvé jsem slyšela (a viděla klip) Ich tu dir weh - vzhledem k textu mě překvapilo, že klip není žádná prasárna...ovšem ten zvukový efekt, způsobující zalehnutí v uších se povedl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

Popis koncertu zní super, Taru : ) Sice nejsem v předním řadách fanoušků R+, ale ráda si je poslechnu, hlavně starší písničky...a Live aus Berlin považuju za jeden z nejlepších živáků vůbec, jejich koncerty musí být fakt bomba. Kdysi jim tu dělala předskokana Exilia, taky moje oblíbená kapela, ale nebyla jsem Sad
Jinak rozpad je snad nějaká fáma...to už by bylo hrozný, letos skončili Psí vojáci, REM, Hegerová, White Stripes... Confused
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
...letos skončili Psí vojáci, REM, Hegerová, White Stripes... Confused


Shocked Těch je Shocked Já slyšela jen o REM, ale zase (tuším) po 30 letech, ti už mají nárok Smile Sice je nijak moc neposlouchám, ale myslím, že by se klidně ještě dalších 10 udrželi a věřím, že by se udrželi více než solidně. Takže je možná škoda, že končí, ten trošek, co znám se poslouchá dosti příjemně.

Jinak u R+ je to doufám tak, jak píše Sadako - kdyby to byla pravda, určitě by se to dalo v nějakém velkém stylu veřejnosti na vědomí. Krom toho já osobně si myslím, že nemají důvod končit - vyprodají a prodají kde co.

(Jo a koncert byl super Smile A s názorem na LaB se dost ztotožňuju, Les Arenes de Nimes je sice taky fantastický, ale co se týče zpěvu a zvuku, tak LaB jednoznačně vede Smile)

A abych se nezapomněla opravit nebylo
Taru napsal:
"Dejte ruky nahore"
ale "Zvedněte ruky" Smile (Což je vlastně úplně jedno, to já jen tak Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

Něco pro fanoušky/fanynky, možná i sleva. Wink

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=11577648
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2012 11:29 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Něco pro fanoušky/fanynky, možná i sleva. Wink

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=11577648


Wolfi, jak to můžeš rozprodávat? Very Happy Ne, já bych to i brala (až na Reise, reise, to mám), ale jaksi zrovna nemám na rozhazování Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 11:15 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Wilwarin napsal:
...letos skončili Psí vojáci, REM, Hegerová, White Stripes... Confused


Shocked Těch je Shocked Já slyšela jen o REM, ale zase (tuším) po 30 letech, ti už mají nárok Smile Sice je nijak moc neposlouchám, ale myslím, že by se klidně ještě dalších 10 udrželi a věřím, že by se udrželi více než solidně. Takže je možná škoda, že končí, ten trošek, co znám se poslouchá dosti příjemně.

Jinak u R+ je to doufám tak, jak píše Sadako - kdyby to byla pravda, určitě by se to dalo v nějakém velkém stylu veřejnosti na vědomí. Krom toho já osobně si myslím, že nemají důvod končit - vyprodají a prodají kde co.

(Jo a koncert byl super Smile A s názorem na LaB se dost ztotožňuju, Les Arenes de Nimes je sice taky fantastický, ale co se týče zpěvu a zvuku, tak LaB jednoznačně vede Smile)

A abych se nezapomněla opravit nebylo
Taru napsal:
"Dejte ruky nahore"
ale "Zvedněte ruky" Smile (Což je vlastně úplně jedno, to já jen tak Very Happy)


Říkalo se že jak bude mít Till 50 že skončí, ale pochybuju. Smile Když je to pořád baví a vynáší jim to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 6:41 am    Předmět: Citovat

Metalur napsal:
Říkalo se že jak bude mít Till 50 že skončí, ale pochybuju. Smile Když je to pořád baví a vynáší jim to.


Ona se právě říká spousta věcí Smile Tipla bych, že to vzniklo z toho, že Till jednou prohlásil, že si dřív myslel, že nemusí žít déle, než do 50 - což jsem si nevymyslela, četla jsem to v jednom rozhovoru přímo s Tillem. Ale prý už ho to přešlo a teď už zestárnout chce Cool
Ale co se týká fungování Rammstein, tam se prý Richard? vyjádřil, že budou hrát do té doby, dokud to bude vypadat dobře, protože parta staříků v kostýmech a s pyro efekty by působila spíš komicky, než tak, jak by asi chtěli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.