Symptom mastného polštáře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e1f45a92161a9ea129bd5ab1f2697e1eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Tak já zkusila spát v culíku. Holky nahoře psaly francouzský cop, ale to by při mé současné délce v tom copu ty vlasy moc dlouho nezůstaly Rolling Eyes - i při normálním "bdělém" provozu, kdy se hlava ničeho nedotýká, mi z něj dost prameny vypadávají... Takže jsem zkusila nízký volnější culík. Ne v tom smyslu, že je dost volná gumička (opět při mé délce, otírání o polštář atd. by toho v tom culíku brzo moc nebylo...), takže gumička musí držet, ale mám ji takovou jako odtaženou od hlavy (snad je aspoň trochu pochopitelné, co tím myslím Embarassed ). No a musím říct, že vlasy vydrží o den dýl, než musím mýt. Takže díky za tip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikebod
0-7
0-7


Založen: 11.6.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 3:05 pm    Předmět: Citovat

Opět zdravím,
vypadá to, že to funguje, děkuji moc za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vitana
41-80
41-80


Založen: 9.6.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

Mě se taky vlasy v noci dost mastily, ale jednou jsem si koupila na trhu pohankový polštář a od tý doby je to mnohem lepší. Vlasy můžou asi líp dejchat nebo co. Párkrát jsem skusila zase normální polštář, ale vždycky jsem se zase k pohankovýmu vrátila. Je to ale trochu o zvyk se na něm naučit spát, je trvdší. Manželovi nevyhovuje, protože má rád velký a měkký polštáře. Taky má ale vždycky ráno úplně mokrý povlečení. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

já mám přesně opačný problém, večer jdu spát a vlasy OK, ráno suché jako bych byl na poušti, teď to řeším za pomocí séra na noc od Loreal s mateří kašičkou, ale nemá někdo lepší řešení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Pepo, já tenhle problém sice nemám, ale matně si vzpomínám, že když jsem tu kdysi dávno brouzdala důkladněji, našla jsem diskuzi, kdy lidi probírali, jak si dávají na polštář hedvábí (nebo možná satén), že to vlasy tak nevysušuje jako normální povlaky. Tak zkus pohledat, jestli to vlákno nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Díky za tip, jdu lovit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

Very Happy ten nadpis tématu mě rozesmál, fakt dobrý... nicméně mě se taky osvědčila saténová látka. Hrubá bavlna, nedejbože žmolkovaná drsná tkanina je vražda Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 3:19 pm    Předmět: Trefnej a vtipnej název!:-D Citovat

Děcka tak název "syndrom mastného polštáře" mě fakt dostal Very Happy já to také řeším, ale když mám jedno ložní a na malém polštářku nespím, tak nemohu moc povlak měnit, jednak by se častým praním zničil a už by neměl barvu jako peřina a jednak nechci mít jiný povlak na peřině a jiný na polštáři..řeším to tak, že spím na jedné straně povlaku a když už je ta strana mastná, polštář otočím a znovu spím na té čisté straně teprve pak peru..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hukan
21-40
21-40


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 3:20 pm    Předmět: symptom Citovat

nebo teda symptom, ale v některých případech je to i syndrom Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 2:57 am    Předmět: Pohánskový ... Citovat

vitana napsal:
Mě se taky vlasy v noci dost mastily, ale jednou jsem si koupila na trhu pohankový polštář a od tý doby je to mnohem lepší. Vlasy můžou asi líp dejchat nebo co. Párkrát jsem skusila zase normální polštář, ale vždycky jsem se zase k pohankovýmu vrátila. Je to ale trochu o zvyk se na něm naučit spát, je trvdší. Manželovi nevyhovuje, protože má rád velký a měkký polštáře. Taky má ale vždycky ráno úplně mokrý povlečení. Crying or Very sad


Pohánkový vankúš? .... povieš o tom prosím viac? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.