Biosilk šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e896ec787fab5bbf36784284b50a7b11Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

jééé ted jste mě tak na lákaly,že jsi ten šamponek taky objednám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Aura, ja som Biosilk kupila odtialto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5975947 Stoji 12 eur plus 2 postovne. Ta pani, co ho predava je z Ceska a predava aj v SR. Ma rozne druhy profesionalnych vlasovych vyrobkov, nielen od Biosilku. Neviem, kde inde by sa dal na Slovensku este kupit.
Inak, uz mi prisiel od nej balicek, ale este nie som doma. Zajtra ho konecne uvidim, tesim sa Very Happy


Paráda;) nie je to až také drahé, keď Janah tvrdí, že jej to balenie vydrží dlho - Janah - aké množstvo asi dávaš na vlasy po jednom umytí?
A ten nezmývateľný kondicionér nezaťažuje? Asi si urobím darček pod stromček Cool * - práve som si ho urobila, tak som veľmi zvedavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 10:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak hlásim prvé dojmy po použití Biosilku - Silk Fillera Smile
Balenie je dosť veľké, má 350 ml, ale pochybujem, že mi vydrží až pol roka, nastriekala som si toho dosť veľa do vlasov, aby bolo niečo vidieť Smile
Prekvapilo ma, že táto bezoplachová kúra nie je krém ako som si pôvodne myslela. Je to sprej, teda taká vodička s rozprašovačom Smile
A teraz k výsledkom - vlasy sa mi zdajú hladšie aj lesklejšie, ale nie sú až také hodvábne ako má janah Smile Ale to som mohla očakávať, keďže ona má hodvábnejšie vlasy ako ja aj bez Silk Fillera Smile Uvidíme, čo to spraví po dlhodobejšom používaní. Po jednom použití je to asi skoro hodnotiť. A nezaťažuje vlasy.
Na nete som našla, že Silk Filler sa dá použiť aj ako hydratácia na tvár. A je vhodný tiež pod žehličku alebo pri fénovaní, lebo chráni vlasy pred vysokými teplotami. Ale také veci svojim vlasom nerobím Smile
Inak, ľudia na youtube často používajú výrobky Biosilk Silk Therapy a ešte CHI Silk Infusion. Vyrába ich ten istý výrobca - Farouk Systems z USA. Dosť si ich chvália, ale pozerala som zloženie a obsahujú nevymývateľné silikóny, tak nič z toho...
Ups, nejak som sa rozpísala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 11:31 am    Předmět: Citovat

Čiže ty máš to 350ml balenie? oops...ja som si asi objednala 150ml - to za 12EUR Sad Tak to mi asi dlho nevydrží, že? Tak už čakám a sa bojím, či to bude dobrý efekt, lebo ja tiež nemám také hodvábne vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Aura, neobjednala si si nahodou nieco ine? Iste mas Silk Filler? Lebo ja som platila tiez 12 eur, ale za 350 ml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Aura, neobjednala si si nahodou nieco ine? Iste mas Silk Filler? Lebo ja som platila tiez 12 eur, ale za 350 ml.


Lucka, som sa nejak poplietla a pozrela do objednávky Embarassed Hej je to ono, 350 ml Silk filler, ten som si objednala... Už mi asi práši v hlave, neviem, kde som videla číslo 150ml Very Happy Tak som veľmi, veľmi zvedavá, v stredu by mi mal dôjsť, alebo najneskôr do konca týždňa - napíšem aj ja ako pôsobil. A ty tiež napíš ako po ďalšom použití Wink lebo podľa mňa to musíš viackrát. Ja mám dosť suché konce, tak dúfam že to pomôže...aj ja chcem hodvábne, jemné vlasy ako Janah Wink
Inak všetko naj k meninám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Dakujem Aura, si zlatá Very Happy Napíšem aj neskôr ako pokračuje moja "terapia" s Biosilkom Very Happy Myslím, že na konce by ti to mohlo pomôcť, mne sa zdajú po aplikácii zdravšie, vyzerajú byť viac hydratované ako obvykle a aj sa lesknú.
Som zvedavá na tvoju recenziu. Dúfam, že ti to skoro príde. Tá pani Silvie je ozaj seriózna predávajúca, prvýkrát na mimibazáre sa mi stalo, že mi niekto poslal doklad o kúpe. A to som tam už kupovala dosť veľa vecí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Niet začoWink tak píš, píš - budem veľmi rada. Hneď ako vyskúšam, "recenziu" napíšem. Sa teším, že sa ti lesknú, ja toto potrebujem ako soľ - konce suché, a na niektorých biele bodky Sad Som sa nedávno podstrihla a zasa sa objavili, potvory.

Som rada, že pani Silvie je seriózna, milo komunikovala, hneď všetko vybavila. Veď sa aj čudujem, že mi to dôjde tak skoro. Tebe po akom čase od objednania?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

Nepamätám presne kedy mi to došlo, ale myslím, že tak asi do 10 dní. Ona to musí objednať od dodávateľa, lebo Biosilk nemáva asi stále na sklade. Fakt je veľmi milá.
Mne na lesk veľmi pomáha henna. Odkedy používam kvalitnejšie henny ako napr. HenneColor alebo Muller, tak sa mi vlasy pekne lesknú. Predtým sa mi skoro vôbec neleskli, aj napriek tomu, že ich nijak chemicky neničím ani dokonca nefénujem. A na vyhladenie je super maska od Gestilu Wonder Smile Iste si už o nej tu na fóre čítala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aura
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 192

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Nepamätám presne kedy mi to došlo, ale myslím, že tak asi do 10 dní. Ona to musí objednať od dodávateľa, lebo Biosilk nemáva asi stále na sklade. Fakt je veľmi milá.
Mne na lesk veľmi pomáha henna. Odkedy používam kvalitnejšie henny ako napr. HenneColor alebo Muller, tak sa mi vlasy pekne lesknú. Predtým sa mi skoro vôbec neleskli, aj napriek tomu, že ich nijak chemicky neničím ani dokonca nefénujem. A na vyhladenie je super maska od Gestilu Wonder Smile Iste si už o nej tu na fóre čítala.


Fíha...ja som tomu neverila, že ho dostanem do Vianoc, a dnes mi došiel..ale nebola som doma, tak zajtra skočím na poštu prevziať balík. Už sa teším, snáď pomôže v týchto mrazoch...končeky suché Sad chcem nejak oživiť vlasy. Potom napíšem aký je prvý dojem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.