Botanico

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cfe8ab3e9257cff94b593c25997caa24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 9:54 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si přírodní(údajně) šampon s výtažky konopí od firmy Botanico. Nemáte s touto značkou někdo zkušenost? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:08 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Koupila jsem si přírodní(údajně) šampon s výtažky konopí od firmy Botanico. Nemáte s touto značkou někdo zkušenost? Question

jo jo,botanico mám šampon i noční krém...a vyhovuje mi....neni to špatné... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zuzu21
21-40
21-40


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si šampon Botanico se solí z mrtvého moře, je to na posílení růstu vlasů a taky stejnou vlasovou vodu. Šampon je skvělý, vlasy jdou dobře rozčesat. Máte s ním někdo zkušenost Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem od nich šampon, myslím s moř. řasami nebo solí Rolling Eyes Bílá lahvička. Myla jsem si s ním vlasy jen párkrát - moc mi nesedl - vlasy zacuchtané (a to obsahoval i balzám), rozlítané... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

jojo, to je ten šampon, co jsem si spletla se značkou botanicus. Koupila jsem si levandulový, ale už ho nepoužívám, zbylo mi půl l ahvičky, neseděl mi. Rychleji se mi po neěm mastily vlasy a cuchaly a tak vůbec. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 3:14 pm    Předmět: Citovat

Malinko obnovím téma Laughing Dneska jsem byla v prodejně Botanico a naprosto mě to uchvátilo. Krásně seřazené podle barev, druhu výrobku a přísad, radost pohledět. Zaujal mě pudr do koupele, konkrétně malinový, opravdu nádherná a hlavně jemná vůně. Potom čokoládové mýdlo, bylo cítit jako čokoláda a i složení se mi zdálo fajn. Koukla jsem po pár šamponech, ale všude SLS, tím jsem byla zklamaná Rolling Eyes A ještě jsem okoukla masku na vlasy s růží a složení bylo takové podivné, sice žádné silikony, ale samé názvy které jsem nikdy neviděla, příště si ho opíšu a něco o něm zjistím Smile Od této značky jsem měla akorát konopný balzám na rty, byl celkem na nic, dělal bílý povlak, při větším množství se cuckoval a docela i vysušoval Confused Takže mám rozpačité pocity, jestli si do budoucna mám něco pořídit nebo ne. Na šampony tu právě nebyly moc dobré reakce a tak se ptám, jestli máte vyzkoušeny i jiné výrobky a jak jste s nimi spokojeni, popřípadě pokud někdo něco ví o jejich složení, testování na zvířatech a takových věcech. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 11:58 am    Předmět: Citovat

Vytahuji z dávné historie toto vlákno. Na podzim se ke mně dostaly dva krémy od téhle značky - noční krém s levandulí:



a levandulový krém na oční víčka:



Protože mají skoro stejné složení, nejdřív jsem používala ten noční na celý obličej na den i noc - a ačkoli není úplně přírodní, náramně mi vyhovoval. Tak akorát hydratoval, nemastil, vstřebával se, nedráždil, a to ani v okolí očí. Rozhodně jsem ho neměla naposledy.
No a teď používám ten na oční víčka - opět na celý obličej. Oproti tomu nočnímu je jakoby našlehanější, opět se pěkně vstřebává, ale už po chvíli mám pocit, že jsem se vlastně ani nenamazala. A to už ani nemrzne.
Takže ten noční za sebe doporučuju, ale oční je pro dehydrovanou pleť málo hutný, možná by seděl spíš někomu s normální nebo mastnější pletí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.