Na jakém koncertě jste byli a jak se líbilo ?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1d8a62be4cd143ab2bd679e1c844002fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 6:11 pm    Předmět: Na jakém koncertě jste byli a jak se líbilo ? Citovat

Nemůžu podobné vlákno najít, tak zakládám. Pokud jsem po včerejšku jen přisleplá, prosím moderátory za prominutí Wink

Já byla včera na Cornellovi. YAY, to byla krása. První řada, kolem komfort a milí lidé. (Tímto děkuji pánovi vpravo i dámě vlevo za trsátka:-)) ) Záměrně jsem ignorovala novou "tvorbu" a zbytek si přádně užila. Sice nebyla Jesus Christ Pose, ale aspoň Rusty Cage. Kapela je ze samých fajn lidí a skvělých muzikantů. Paní "Cornellová" je pořád krásná (na straně podia fotila) ovšem asi má anorexii Crying or Very sad No nic, prostě jsem se jí lekla.
Cornell mi připomněl staré dobré časy, i když je pořád ještě nehorázně mladý Cool Řádili jsme s partou celou dobu a vlasy lítaly všude. Jo, staré časy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tak když se k tomu nikdo nemá, napíšu to já. Woodstock se na Finlandii nekonal Wink Pršet přestalo jakoby zázrakem a celý večer pak během koncertu Apocalypticy atd. nepadla ani kapka. Promo akce ve stanech se mi líbily, akorát ty fronty prostě nešlo ustát Rolling Eyes K pití jsem se dostala až po koncertě, kdy mi kamarádka vystála aspoň vodu.
Koncert Apo byl moc prima. Nakonec jsem nešla do kotle a stála na malém svahu nalevo. Se svou nížkou jsem aspoň viděla. Líbilo se mi, že se utvořil docela aktivní kotel s dobrou atmosférou. Jen škoda, že většina se odehrála za světla.
Největší zážitek pro mě ale byl potkávat mezi ohni černé bytosti "svého" ražení a pořád odevšad slyšet : "jé, ahoj !" Sešla se tam směsice známých, které bych ani nečekala.
Je velká škoda, že Finlandia musela kvůli zákonu o reklamě zakázat účast fanoušků pod 18 let. Těch je podle mě většina a citelně tam chyběli. To by teprve bylo narváno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Oldřich Janota, včera, Pardubice, křest CD, super. Ještě teď se mi nemůže dostat z hlavy. Jeden z těch opravdu lepších koncertů, na kterých jsem kdy byla.

A jako příjemný bonus domluvený odvoz autem zpět do Prahy. Takhle si hýčkat publikum... Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 2:39 pm    Předmět: Citovat

Stary Olsa, lonsky unor, jeden z prvnich (mozna ze prvni?) koncertiku u nas.
Beloruska stredoveka hudba misty radne okorenena modernou Very Happy Uzasny zazitek, hudba mě chytla tak, ze dokonce doslo aj k temu, ze Morgys se octla na parkete Laughing
Btw - prvni moje akce, kde jsem potkala okostymovane LH živočichy a hned kozáky Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Mr.Big ! Fčera ! Fakt zážitek. Narvaný klubík, vedro jak v pekle, atmosféra úžasná, publikum zpívalo dávno zapomenuté písně a kapela si užívala. Humor na podiu, prvotřídní muzikanti, prostě paráda. Pořád nemůžu odšpendlit koutky úst od uší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 6:57 pm    Předmět: Citovat

Já mám za sebou letos 2 báječné koncerty větších rozměrů, tak se pochlubím Wink

V červnu jsem byla v Praze na Dream Theateru a bylo to prostě snové Smile
2 hodiny parádní muziky, hráli hodně starých skladeb, takže jsem jančila jako malá Laughing No a musím říct, že největším bonusem je určitě to, že je na pánech i po těch letech vidět, že je to nesmírně baví a koncertování si moc užívají. Jinak teda po technické stránce to byl perfektně odehraný koncert, řekla bych, že zcela bez chybičky.
No a na konci srpna jsem si zajela taktéž do Prahy na Radiohead. To jsou moji miláčkové, takže jsem snad ani zklamaná být nemohla, ale byl to prostě nádherný večer. Měla jsem sice lístky do "zóny 3", takže až do... někam, ale i tak to byl výborný zážitek Smile
Akorát 20 tisíc lidí už je na mě prostě moc. Mnohem víc bych si tu muziku asi užila někde v klubu a určitě by to tam i víc sedlo. Ale po klubech už dneska holt moc nechají.

No a jinak brzo určitě na nějaký koncert vyrazím, protože začla klubíková sezóna, tak se budu zase dělit o zážitky příště Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Pre mňa boli zatiaľ naj:

- Radůza (v tej dobe bola v pokročilom štádiu tehotenstva, možno i preto veľmi krásny, emotívny koncert, navyše v príjemnom komornom prostredí v Dejvicích)
- U2 (nedávno v Poľskom Chorzowe, konečne Bono a spol naživo a masa 70 000ľudí Shocked , prevažne Česi, Slováci a Poliaci, takže príjemné...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

Minulý čtvrtek, Kulturák ve Vítkovicích, Ostrava.
KOncert židovské hudby k výročí prvních transportů.

Hrály tam naprosto úžasné klezmerové skupiny jako Naches, Mamalör, zpívalo trio z bývalého Adashe (http://adash.osu.cz/). Spoustu písniček jsem si pobrukovala s nima, byla jsem úplně nabitá energií. Naprosto skvostná hudba Exclamation Exclamation Exclamation

Něco od Naches - zahajovací píseň
http://www.youtube.com/watch?v=eS_lTkV0Yp8&feature=PlayList&p=1B52F15A65395EC0&playnext=1&playnext_from=PL&index=1
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

jé, to je báječná hudba, jen by to chtělo sál bez židlí a roztáčet sukně Smile zítra se chystáme na šílence Horkýže slíže, tak doufám, že bude sranda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

před rokem jsem byla na coldplay když hráli v praze takže se mi splnil můj sen Laughing Laughing
tedka v listopadu se chystám s mamkou na jeden koncert v brně (ani nevím jak se to jmenuje, jedná¨se o "vesmírnou hudbu") Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.