Swiss O'Par
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=62e37897a2963e9514d649daffc78f05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 5:15 pm    Předmět: Swiss O'Par Citovat

Zdravíčko všem, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat jablečný šampon a kondicionér Swiss O'Par... našla jsem ho na německých stránkách, má být na objem a dost mě láká, ale nevím, jestli je k sehnání i u nás, já zatím narazila jen na kokosovou řadu. Děkuji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 7:52 am    Předmět: kokos Citovat

ahojky a s tou kokosovou řadou zkušenosti nemáte??Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:32 am    Předmět: Re: kokos Citovat

jeanka.k napsal:
ahojky a s tou kokosovou řadou zkušenosti nemáte??Smile


Mastila, brutálně Evil or Very Mad

V DMku jsem objevila od Swiss šampon určený na zesvětlené nebo šedivé vlasy, Silvercosi, měl by stahovat žlutý nádech a "dodat stříbrný lesk, či co" a celkově projasňovat světlé vlasy, nemáte některá/ý zkušenost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:42 am    Předmět: Re: kokos Citovat

jeanka.k napsal:
ahojky a s tou kokosovou řadou zkušenosti nemáte??Smile


Šampón krásné vůně (moje oblíbená kokosová Wink ), na vlasy ani špatný, ani nijak extra dobrý, ale já zatím nic extra dobrého neobjevila (a asi ani neobjevím). Mě vlasy na rozdíl od jiných šampónů tolik nevysušuje, ani nemastí, takže ho hodnotím jako jeden z těch lepších.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 12:05 pm    Předmět: Kokosová řada Citovat

Mě teda ten kokosový šampon vlasy vůbec nemastí, jak komu, žeSmile A je fakt, že mám jenom šampon, do kondicionéru jsem nešla, páč mám ještě rybízový od Balei, a ten je fakt nepřekonatelný Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 12:08 pm    Předmět: Re: kokos Citovat

V DMku jsem objevila od Swiss šampon určený na zesvětlené nebo šedivé vlasy, Silvercosi, měl by stahovat žlutý nádech a "dodat stříbrný lesk, či co" a celkově projasňovat světlé vlasy, nemáte některá/ý zkušenost? Smile[/quote]


Možná to bude něco jako ten stříbrňák, co má Loreal, či kdo, někdo to tu vychvaloval, ale zkušenosti nemám ani s jedním. Ale je to tu: www.swissopar.de Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

jeanka: ja mám kokosovú masku. vonia ohromne - preto som si ju kúpila, neodolala som Embarassed (len škoda, že tá vôňa na vlasoch moc nevydrží). používam len raz za čas. keď som ju použila naposledy, bola som dosť spokoná - vlasy pekné jemné, neulepené, konce boli hydratované aj po pár dňoch, bola som fakt prekvapená, lebo predtým mi prišla taká priemerná. asi mali vlasiská chuť na kokos Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanka.k
21-40
21-40


Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

děkuju .-) tak já ho taky vyzkouším až mi dojde šampon..ju a co ten rybízový od balei čím je tak zázračný ten balzám??Smile

jinak taky mam rada vůni kokosu..mám ted od balei balzám na rty náádhera Smile ale to asi patří do jiný diskuze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 11:11 am    Předmět: Citovat

jeanka.k napsal:
děkuju .-) tak já ho taky vyzkouším až mi dojde šampon..ju a co ten rybízový od balei čím je tak zázračný ten balzám??Smile

jinak taky mam rada vůni kokosu..mám ted od balei balzám na rty náádhera Smile ale to asi patří do jiný diskuze Smile



Ten rybízový kondicionér mi přijde boží už jenom proto, že po něm nemám vepředu zacuckané konečky:D Asi fakt hodně vyživuje, či co... bo mi se konce vůbec netřepí, nic takého, ale prostě zacuckávají i když rozčesávám fakt opatrně a s dřevěným kartáčem (což je na mých pět chlupů asi zbytečnéVery Happy). Takže rybízový kondiš Balea - No. 1Wink Zkus, budeš spokojná.

A Balea balzám na rty - kokos, nebo vanilka - mňááááámVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:10 am    Předmět: Re: kokos Citovat

Taru napsal:
V DMku jsem objevila od Swiss šampon určený na zesvětlené nebo šedivé vlasy, Silvercosi, měl by stahovat žlutý nádech a "dodat stříbrný lesk, či co" a celkově projasňovat světlé vlasy, nemáte některá/ý zkušenost? Smile


já zkušenost mám Smile
vážně ten žlutej nádech stahuje, melíry vyběluje.
nejdřív si umej vlasy normálnim šamponem, potom dej tenhle, nech chvíli působit a smej. nepoužívej ho moc často, protože jinak budeš mít blond vlasy úplně bílý Smile
vlasy se mi po něm docela cuchaj takže potom vždycky dávám masku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.