Swiss O'Par
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8fa31e0fc45a8def2dcb9082ec2703ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Nemáte taky pocit, že Swiss nějak mizí? Já oběhla všechny DMka a Rosmanna a všude už mají jen fialový šampón a v Rosmannu pár kokosových. Tak nevím, jestli si ty kokosové nemám radši jeden, dva koupit do zásoby, jestli se Swiss nechystají zrušit? Chtěla jsem vyzkoušet ten kokosový kondicionér a kúru a nenašla vůbec nikde, přitom dřív jsem je normánlě vídala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Nemáte taky pocit, že Swiss nějak mizí? Já oběhla všechny DMka a Rosmanna a všude už mají jen fialový šampón a v Rosmannu pár kokosových. Tak nevím, jestli si ty kokosové nemám radši jeden, dva koupit do zásoby, jestli se Swiss nechystají zrušit? Chtěla jsem vyzkoušet ten kokosový kondicionér a kúru a nenašla vůbec nikde, přitom dřív jsem je normánlě vídala Sad


ale tie jednorazove masky na vlasy v kazdej DM zatial myslim su
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 4:00 pm    Předmět: Citovat

No právě že u nás vůbec nic, ani v jednom DM (takže to asi nebylo tím, že by jim zrovna došly) a dřív jsem je vídala běžně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
No právě že u nás vůbec nic, ani v jednom DM (takže to asi nebylo tím, že by jim zrovna došly) a dřív jsem je vídala běžně...

Taky jsem to v DM nemohla najít Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem šla do jiného Dm a tam ty masky měli u kasy.. Měli tam olivovou, ale ta měla silikon ve složení.. Ale krásná vůně.. Na vlasy si to ale nedám..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 6:07 pm    Předmět: Citovat

prosím prosím o radu:) co by ten silver šampon udělal svlasama mojí barvy? (foto ve veřejné galerce) chtěla bych světlejší barvu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ten šampon stahuje žlutý nádech a opticky zesvětluje vlasy.. Vyhrabala jsem ho doma a začala, jsem ho zase používat.. Ale nevím jak funguje tenhle Swiss, já ho mam od kadeřnice.. Very Happy Very Happy A dělá mi vlasy, až dobíla..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ta olivová kůra v té malé fialové tubičce je super, mam po ní nezacuchané i ty jemné vlasy nad krkem. Ale řekla bych, že celkem zatěžuje, moje vlnité vlasy to trochu natahuje i objem mam po ní menší, ale tohle já to občas vítámVery Happyuž jsem ji měla asi 4krát, jedna mi vždycky stačí tak na tři použitíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Ten šampon stahuje žlutý nádech a opticky zesvětluje vlasy.. Vyhrabala jsem ho doma a začala, jsem ho zase používat.. Ale nevím jak funguje tenhle Swiss, já ho mam od kadeřnice.. Very Happy Very Happy A dělá mi vlasy, až dobíla..


takže myslíš, že zesvětlí hodně i když je bez chemie(peroxid a silikony)?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
MarkétaMaláková napsal:
Ten šampon stahuje žlutý nádech a opticky zesvětluje vlasy.. Vyhrabala jsem ho doma a začala, jsem ho zase používat.. Ale nevím jak funguje tenhle Swiss, já ho mam od kadeřnice.. Very Happy Very Happy A dělá mi vlasy, až dobíla..


takže myslíš, že zesvětlí hodně i když je bez chemie(peroxid a silikony)?? Smile

To nevím, já ten svůj musím použít tak 4x.. A vlasy mam ze žluté, do bíla.. Trošičku je to vidět, už po prvním použití.. Tenhle Swiss jsem nepoužívala, tak nevím.. Já mam stříbrný šampon od Matuschka.. Ale ten Swiss si koupila, jedna holčina ze školy, tak se ti poptam.. Ale tobě by to zesvětlit mělo, blond maš světlejší než já.. A když to funguje na mě.. Tak na tobě, to taky pude..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.