Swiss O'Par
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0771c9c5af9754e1b80942d75f347497Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 3:47 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Hedwica napsal:
MarkétaMaláková napsal:
Ten šampon stahuje žlutý nádech a opticky zesvětluje vlasy.. Vyhrabala jsem ho doma a začala, jsem ho zase používat.. Ale nevím jak funguje tenhle Swiss, já ho mam od kadeřnice.. Very Happy Very Happy A dělá mi vlasy, až dobíla..


takže myslíš, že zesvětlí hodně i když je bez chemie(peroxid a silikony)?? Smile

To nevím, já ten svůj musím použít tak 4x.. A vlasy mam ze žluté, do bíla.. Trošičku je to vidět, už po prvním použití.. Tenhle Swiss jsem nepoužívala, tak nevím.. Já mam stříbrný šampon od Matuschka.. Ale ten Swiss si koupila, jedna holčina ze školy, tak se ti poptam.. Ale tobě by to zesvětlit mělo, blond maš světlejší než já.. A když to funguje na mě.. Tak na tobě, to taky pude..


to by bylo fajn, pak dej vědět, co jsi vyzvěděla Smile)) ale po světlejší toužim už od doby, co jsem tady (takže rok Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:

to by bylo fajn, pak dej vědět, co jsi vyzvěděla Smile)) ale po světlejší toužim už od doby, co jsem tady (takže rok Smile )


Tak jsem zvědila a prý zesvětlil, ale měla trošičku suší vlasy po něm.. Takže musí použít masku, balzám.. A je to vpohodě.. Ale na obale, máš většinou napsáno doba působení jednu minutu. Ale to je málo, nech to dýl.. To si vychytáš časem, jak to stačí tobě.. Já to měla i půl hodiny a vlasy byli bílé po jednom použití. (to jsem na něj zapoměla trošku) Běžně to mam tak 3 až 5 minut.. A neděs se.. Šampon je sice tmavej, ale de dolu Very Happy Jo a to vysušení není hrozné.. Když dáš masku, balzám, tak se vlasy vrátí do původní podoby.. Používala jsem ho pred tím dlouho a vlasy, neutrpěly žádnou újmu na zdraví.. Teď sem ho našla náhodou doma, tak taky jsem začala používat..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

bacha na používání modrých šamponů... co se týče swiss, neslyšela sem, že by nějak extrémně zabíral... ale matuschka (toho mám v oblibě) a podobné už sou poctivé, většinou nemají pečující látky, proto vysušují, a hlavně,... čeho je moc... vlasy při nadměrném používání jsou až zašedlé. takže nepoužívat pořád, ale jak tu řikáte, to si musí každý vychytat sám...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
prosím prosím o radu:) co by ten silver šampon udělal svlasama mojí barvy? (foto ve veřejné galerce) chtěla bych světlejší barvu Very Happy

Hedwi, co jsem pochopila, tak máš přírodní barvu a obávám se, že s tou fialové šampóny nic moc neudělají, ty jsou určené pro vlasy chemicky zesvětlované. I když třeba ty silnější... nevím, zkoušela jsem jen Swiss a to je zcela zbytečná investice, ten možná leda tak u úplně bílo-platinových peroxidových vlasů. Každopádně dej vědět, jestli zkusíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
bacha na používání modrých šamponů... co se týče swiss, neslyšela sem, že by nějak extrémně zabíral... ale matuschka (toho mám v oblibě) a podobné už sou poctivé, většinou nemají pečující látky, proto vysušují, a hlavně,... čeho je moc... vlasy při nadměrném používání jsou až zašedlé. takže nepoužívat pořád, ale jak tu řikáte, to si musí každý vychytat sám...


Myslíš Matuschku, že nemá pečující látky nebo swiss.. Já taky na Matuschku řadim mezi nej.. Vlasy mam normální, jako po každé Very Happy Nejsou nějak brutálně vysušené, dá se říct vůbec..

Hedwica napsal:
myslíš, že zesvětlí hodně ...


To musíš zkusit sama zda Ti zesvětlí vlásky, ale kámoška má taky blond přirozenou.. A měla to pak světlejší.. U přirozené blond, to asi funhuje ne na každého.. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 6:59 pm    Předmět: Citovat

myslím modré šampony obecně,... jsou to takový modrý jary, ono logicky, aby vlas zbělel, musí se tam ten modrej pigment usadit, tzn musí se dostat pod šupinku... a když by tam ještě byl nějakej silikon nebo cokoliv, co tomu vlasu dodá spíš tu výživu a samo už to místo pod šupinkou vyplní, kam se poděje modrá molekulka... spláchne se...
jedinej modrej pečující šampon (resp. spíš co znám já) je od schwarzkopf řada blond me, ale ten je spíš takovej lehce fialovej, a oproti modrejm je na běžný použití. a propos, ta řada je super
jinak mám kamarádku, která matuschku používá, má melírovanou a barvenou škebli a sama je světlovlasá, a ten modrej dokázal jakoby opticky sjednotit přechod mezi melírem s barvou a odrosty.... nebyl ten odrost tak tmavej a ostrej. ale na druhou stranu v těch dýlkách už to právě bylo až takové zašedlé, díky tomu že ty melírované vlasy jsou poréznější...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
tiborMel napsal:
bacha na používání modrých šamponů... co se týče swiss, neslyšela sem, že by nějak extrémně zabíral... ale matuschka (toho mám v oblibě) a podobné už sou poctivé, většinou nemají pečující látky, proto vysušují, a hlavně,... čeho je moc... vlasy při nadměrném používání jsou až zašedlé. takže nepoužívat pořád, ale jak tu řikáte, to si musí každý vychytat sám...


Myslíš Matuschku, že nemá pečující látky nebo swiss.. Já taky na Matuschku řadim mezi nej.. Vlasy mam normální, jako po každé Very Happy Nejsou nějak brutálně vysušené, dá se říct vůbec..

Hedwica napsal:
myslíš, že zesvětlí hodně ...


To musíš zkusit sama zda Ti zesvětlí vlásky, ale kámoška má taky blond přirozenou.. A měla to pak světlejší.. U přirozené blond, to asi funhuje ne na každého.. Very Happy

Já si ho včera koupila a hned vyzkoušela, nemohla jsem odolat Very Happy ráno se mi zdálo, že nic, ale odpoledne jsem se koukala a opravdu trochu zesvětlil, takže zkusim, co s tim udělá další mytí Smile

offtopic: už jsem ostříhaná Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Já si ho včera koupila a hned vyzkoušela, nemohla jsem odolat Very Happy ráno se mi zdálo, že nic, ale odpoledne jsem se koukala a opravdu trochu zesvětlil, takže zkusim, co s tim udělá další mytí Smile

offtopic: už jsem ostříhaná Razz


No vidíš, tak na tobě funguje Very Happy A fotka po zástřihu bude??
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
myslím modré šampony obecně,... jsou to takový modrý jary, ono logicky, aby vlas zbělel, musí se tam ten modrej pigment usadit, tzn musí se dostat pod šupinku... a když by tam ještě byl nějakej silikon nebo cokoliv, co tomu vlasu dodá spíš tu výživu a samo už to místo pod šupinkou vyplní, kam se poděje modrá molekulka... spláchne se...
jedinej modrej pečující šampon (resp. spíš co znám já) je od schwarzkopf řada blond me, ale ten je spíš takovej lehce fialovej, a oproti modrejm je na běžný použití. a propos, ta řada je super
jinak mám kamarádku, která matuschku používá, má melírovanou a barvenou škebli a sama je světlovlasá, a ten modrej dokázal jakoby opticky sjednotit přechod mezi melírem s barvou a odrosty.... nebyl ten odrost tak tmavej a ostrej. ale na druhou stranu v těch dýlkách už to právě bylo až takové zašedlé, díky tomu že ty melírované vlasy jsou poréznější...


No právě.. Když se používají furt, tak jdou vlasy do šeda.. Já taky dělám pauzu, když začnou vlasy zase tmavnout, tak použiju znovu.. Ale po šamponu dávam masku, takže vlasy jsou vpohodě..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 8:17 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Hedwica napsal:
Já si ho včera koupila a hned vyzkoušela, nemohla jsem odolat Very Happy ráno se mi zdálo, že nic, ale odpoledne jsem se koukala a opravdu trochu zesvětlil, takže zkusim, co s tim udělá další mytí Smile

offtopic: už jsem ostříhaná Razz


No vidíš, tak na tobě funguje Very Happy A fotka po zástřihu bude??


už tam je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.