Běhání
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a0d6252d43be4c48cccf1ad9bc8e95eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 9:58 pm    Předmět: Běhání Citovat

Jestli je tu to téma už založené, tak mě smažte, já jsem hledala a hledala, ale nenašla Wink

Běháte? Já se o to pokouším, je to makačka, furt bojuju s tím pořádně začít. Mám podporu přítele, který běhá a byl by moc moc rád, kdybych běhala i já.
A jakej že druh běhání mě láká? Mít trochu fyzičku a nezadýchat se při zrychlení tempa. Oběhnout si trasy, který normálně chodím na výletech. A taky udělat něco pro svoje zdraví Wink

Pište vaše běhací zážitky, třeba jak jste tuhle dobíhali autobus a on vám zaklapl dveře před nosem...
Můj nejčerstvější zážitek je, jak jsem vyběhla a začalo slušně pršet. Ale řekla jsem si, že nejsem z cukru a nakonec se mi to líbilo víc než kdy jindy Smile


Příjemné běhací zážitky přeji všem na dv.cz! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:14 pm    Předmět: Citovat

Běhání je ZLO - zejména pro Morgyš. Zásadně nevyvíjím tuto aktivitu jindy, než když vidím ujíždějící bus/tramwaj/létající koberec Laughing Anebo když nas sbormistr v ramci rozezpivani vyzene hrat na honěnou Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Zásadně nevyvíjím tuto aktivitu jindy, než když vidím ujíždějící bus/tramwaj/létající koberec Laughing


Toto já naopak ze zásady nedělám a už vůbec ne, jedná-li se o školní bus Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:47 pm    Předmět: Citovat

Asi o sem nepatří, neboť tohle vlákno mělo být asi pro příznivce běhání, ale naprosto souhlasím s Morg.....i když já do sboru nechodím, neb kdybych chodila, tak bych neběhala já, ale sbormistr, neb by se zbáznil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:50 pm    Předmět: Citovat

Jinak, běhám moc ráda a už se těším až u nás přestane pršet a já budu moc pořádat své předsnídaňové běhy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 4:51 am    Předmět: Citovat

Na běhání jsem asi už línej a starej a krom toho mám na neběh jeden velice záíný případ... mám kamaráda, nyní mu je 53 let, za mlada běhal dlouhé tratě, párkrát si střihnul železňáka a nedopald špatně a dneska je rád, že chodí... z běhu má kolena a kyčne v čudu... Confused Embarassed , takže běhat se má s rozvahou a ne jako trotl... jó déšť mám rád, sníh také, když je nutno i běžím, ale k mým koníčkúm běh opravdu nepatřil a nepatří... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Musím se přidat k odpůrcům běhání - sporty jako takové mě nebaví celkově, a běhání - u mě se omezilo na dobíhání autobusu či šaliny,a to pouze v případě, že by hrozilo, že mi ujede vlak, uletí letedlo, či přijdu pozdě někam, kam bych rozhodně přijít pozdě neměla.....

Dokonce i proti dobíhání dopravních prostředků hovoří i můj zážitek při dobíhání šaliny, kdy jsem zakopla a padla na chodník, kdy jsem si dodřela všechny údy a vyválela s v bílých šatech v prachu brněnských ulic.....
Jo, a jedna kolegyně-tanečnice dobíhala autobus, přitom přeskakovala jakousi zídku...no, zlomila si ošklivě nohu, museli ji jí šroubovat, téměř rok netančila.....tohle si dávám vždy jako odstrašující příklad, v momentech, kdy na mě myšlenka na běh přijde.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

Manžel měl před fyzickými testy, bylo to někdy vloni, tak chodil poctivě každé ráno běhat.Jednou jsem byla aktivní a že poběžím s ním....hmmm...uběhla jsem třicet metrů, zadýchaná a mrtvá Very Happy Zbytek těch dvou kilometrů jsem odevzdaně ťapala dáááleko za ním a kochala se přírodou Laughing Takže běh už nikdy víc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

behala bych moc rada, ale nejak se vzdycky radsi otocim na druhy bok a spim dal Laughing mozna se jen vymlouvam, ale tady v Cechach se mi nebeha dobre (nj. parkrat jsem vstala a vybehla). nase mesto neni male ani velke, ale lidi tu na bezce koukaji jako na martana a ja si pripadam jako blbec Embarassed takze moc rada beham u more nebo v usa, kde je to normalni a na tech predmestich se krasne beha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
...lidi tu na bezce koukaji jako na martana...


Přesně Rolling Eyes Jak kdyby neviděli, že běháš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.