Běhání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed28d7cd4d6a71913834259d6f5ee98bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:18 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: a aký je to terén, kde môže byť bez problémov na voľno? Lebo do mesta isto nie a mne tá moja teda tiež naháňa zver, už sa mi stalo že som skoro 15 minút čakala, kým zistí, že to stádo sŕn predsa len neuloví Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:20 pm    Předmět: Citovat

Jo, a to je další důvod, proč už psa neberu, protože si to měřím na Sport Trackeru a nechci mít zkreslené výsledky díky ochcávání každého rohu Laughing Twisted Evil

Jo já to asi blbě napsala, právě protože běhám v terénu (pole, louky, les), tak už ho brát nemůžu, díky té objevující se zvěři Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:26 pm    Předmět: Citovat

Tina_Salvius: Já si naštěstí žádnou aplikací běhání neměřím, jenom doma potom od oka na mapě změřím, kolik jsem dneska uběhla. Takže psí pauzy mi v tom bordel nedělají Very Happy
Jinak ta moje opice je poslušná, často s ní chodím bez vodítka, ale na té cykloztezce to jinak nejde, musela bych ji mít nepřetržitě na očích, aby mi ji někdo nepřejel. A musím říct, že je to docela náročné, i když mám navinovací vodítko, tak ten tah je přece jenom cítit a musím střídat ruce - než jsem to zjistila, namohla jsem si takhle při běhání rameno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:42 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Tina_Salvius: Já si naštěstí žádnou aplikací běhání neměřím, jenom doma potom od oka na mapě změřím, kolik jsem dneska uběhla. Takže psí pauzy mi v tom bordel nedělají Very Happy
Jinak ta moje opice je poslušná, často s ní chodím bez vodítka, ale na té cykloztezce to jinak nejde, musela bych ji mít nepřetržitě na očích, aby mi ji někdo nepřejel. A musím říct, že je to docela náročné, i když mám navinovací vodítko, tak ten tah je přece jenom cítit a musím střídat ruce - než jsem to zjistila, namohla jsem si takhle při běhání rameno.


To občas robím aj ja, bez toho merania sa cítim tak "slobodne", nemusím furt kukať či som dosť rýchla a tak Very Happy. Tú poslušnosť ti fakt závidím Twisted Evil. Moja keď loví myši (chytí asi tak 1-2 denne na poli za domom), nenalákam ju ani odmenou. A neuvažovala si o dogktrekovom postroji? Ja keby nemám za domom pole, asi by som do toho šla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:46 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Jo já to asi blbě napsala, právě protože běhám v terénu (pole, louky, les), tak už ho brát nemůžu, díky té objevující se zvěři Smile


Úplne ťa chápem, ale na druhej strane...tá moja fenka je aktívny mladý pes, aj postavu má vyslovene športovú (samý sval) a keď pri mne poskakuje keď si obúvam botasky...aj keď tuším, že môže zas narobiť problémy, takmer vždy ju vezmem. A potom si v duchu nadávam aká som hlúpa, ale pes je šťastný Twisted Evil. Navyše, keď idem do lesa, cítim sa s ňou tak nejak bezpečnejšie Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 5:59 pm    Předmět: Citovat

Tina_Salvius: Vodím ji na podobných kšírech, jako jsou k tomu postroji, ale celý by pro mě nebyl, můj pes je hodně malý a já právě potřebuju, aby se to vodítko volně navíjelo a vyvíjelo, kdyby se někde zasekla a já s ní na normálním vodítku cukla, asi by se chudák válela po zemi. Nic lepšího jsem zatím nevymyslela, ale ono je to postupně pořád lepší, jen jsem ji musela naučit nový povel, aby uměla běžet i po mé pravé straně. Zatím jí to teda ještě úplně nejde, pořád se stáčí nalevo, ale nějak to zvládáme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tina_Salvius napsal:
Úplne ťa chápem, ale na druhej strane...tá moja fenka je aktívny mladý pes, aj postavu má vyslovene športovú (samý sval) a keď pri mne poskakuje keď si obúvam botasky...aj keď tuším, že môže zas narobiť problémy, takmer vždy ju vezmem. A potom si v duchu nadávam aká som hlúpa, ale pes je šťastný Twisted Evil. Navyše, keď idem do lesa, cítim sa s ňou tak nejak bezpečnejšie Rolling Eyes


Jj, to je něco jiného, mít mladého psa, tak ho asi beru za každou cenu s sebou a naučím si ho, ale náš má deset let, takže ho moc uhánět nemůžu, měl totiž i problémy s páteří, takže by se fakt neměl přetěžovat Smile Ale s tou bezpečností máš pravdu, taky se líp cítím se psem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:18 pm    Předmět: Citovat

Meeesha: som si predstavila tú situáciu s cuknutím vodítkom a chechtám sa tu Laughing Laughing Laughing Moja beží na správnej strane len keď ma naštve, dám ju na vodítko a jej je jasné, že je to trest. A obe vieme že ten najväčší Twisted Evil

porcelainswan: to s tým vekom chápem, kokra čo sme mali som už posledných niekoľko rokov tiež nepreháňala Confused.

A inak máš nejakú vychytávku proti tej zveri? Ja keď idem do hory, beriem rolničku a raz keď som našla čerstvé diviačie stopy (malé aj veľké Shocked), tak som celú cestu podchvíľou tlieskala. Keby ma niekto videl... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:28 pm    Předmět: Citovat

Tina_Salvius napsal:
A inak máš nejakú vychytávku proti tej zveri? Ja keď idem do hory, beriem rolničku a raz keď som našla čerstvé diviačie stopy (malé aj veľké Shocked), tak som celú cestu podchvíľou tlieskala. Keby ma niekto videl... Laughing


Náš pes běží za zvěří pouze když ji vidí, takže musím být stále ve střehu a vidět ji dříve, než on a připnout ho na vodítko. Takže při tom běhu to s ním fakt nebyl ideál, pořád se rozhlížet a kontrolovat, zda v dáli není srna, ale někdy to prostě člověk neuhlídá a z křoví vyběhne zajíc a já pak musím běžet ještě rychleji, abych cca viděla směr, kam pes běží (ne vždy se mi to podaří, záleží na přehlednosti terénu), protože náš pes zpět nepřijde, on si pak prostě někde sedne a čeká, až si pro něj přijdu Laughing Ano, je velmi nevychovaný Embarassed

Jinak s tleskáním se ti nedivím, asi bych byla podělaná až za ušima, vidět stopy divočáků a tušit, že pes běžel jejich směrem Twisted Evil ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina_Salvius
41-80
41-80


Založen: 21.2.2015
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:43 pm    Předmět: Citovat

No tak tá moja zver vždy zaňuchá prvá, skočí medzi stromy a až po 10 minútach sa vráti. Srdce jej bije ako o život, pena na papuli, jazyk po zem. To je nevychovaný pes Twisted Evil. Ona si proste nemôže pomôcť a ja absolútne nestíham reagovať. Každopádne, je to dobrý fartlek, nie? Laughing

Akurát s tými diviačimi stopami...vtedy som psa už preventívne nebrala, lebo som šla na novú trasu, kde je okrem komunistickej tabule, na kt. je napísané varovanie pred besnými líškami a všetkým je jasné, že tam proste tie diviaky sú - minulý rok tam neďaleko pestovali kukuricu, na ktorú chodia okrem diviakov aj medvede Mad. No a za tým poľom začína dolina, v ktorej som raz stretla horára, ktorý mi tam ukazoval vlčie stopy. A žije tam aj rys, no hotové safari. Tadiaľ som bežala len ten jediný raz Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.