Běhání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1d94cdab7ef9f6522105683686e4aa5dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tina_Salvius: Tak to s tím safari mě fakt rozesmálo, že jsem se začala smát nahlas v pokoji Laughing Já sice bydlím v Beskydech, ale oproti Slovensku jsme pořád ještě malé safari, ač od vás sem tam nějaký ten medvěd asi zavítá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Att
8-20
8-20


Založen: 11.11.2016
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 10:32 am    Předmět: Citovat

mě teď nedávno pobavila jedna známá...říkám jí jak se má co všechno se mi porařilo v práci, ve škole, doma, atd.... říkala jsem jí o uspěších ve svých brigádách ad, a pak jsem jen zmínila okrajově, že jsem začala běhat a jak dlouho atd

a teprve až na to mi řekla Klobouk dolů, to tě moc obdivuju, to je skvěly, ja taky beham a bla bla...


me to uprimne receno trosku urazilo..beh neni neco co by nikdo jiny nezvladl... treba oproti mym mimoskolnim aktivitam, postupu v praci a reseni pomerne zajimaveho projektu, prekonavani prekazek ohledne nekterych veci v rodine, atd.... dokazala jsem toho za posledni rok fakt hodne na co jsem pysna... a ona me ze vseho vyjenovaneho pochvali jedine za to ze chodim jednou tydne behat?? Jako kde to jsme...?

to je totez jako kdyz jsem se divila, ze vic lajku maji koupelnova selficka nez fotkaa z vyletu nekam (kde clovek musi preci jen vynalozit energii, dojet tam, pobyt tam, stoji to cas i penize... ale nikoho to nezajima) Asi si nejsem jista zda chapu fungovani dnesniho sveta.

Za ten klobouk dolu kvůli takovy blbosti jako je beh, jsem se fakt trosku rozmrzela. Zvlast kdyz jsem sama v sobe prekonala daleko vetsi veci a mam daleko vic veci co se mi podarily, nez je beh... hraju, zpivam, pracuju na projektech... a to jako nezajem?
Nechapu moc v cem je kouzlo toho behu, ze to tolik lidi adoruje. Nebo proste vubec toho sportu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 4:44 pm    Předmět: Citovat

Třeba to bylo podle sebe soudím tebe. Sama se musela hodně překecávat, aby začala běhat, a třeba to bylo to největší v jejím životě, k čemu se dokopala (co v sobě překonala).

P.S.: Už nějak trpím ,,nemocí z povolání" - v seznamu nových příspěvků koukám jak vyoraná myš, že tu máme téma ,,Bělání". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 6:14 pm    Předmět: Citovat

Může se stát, že někdo ocení přednostně něco, co se jemu samotnému zdá těžké a nebo by toho také rád dosáhl. Také mě lidi chválili za výsledky státnic - a zrovna do nich jsem vložila naprosté minimum energie, den předem jsem si pročetla materiály, snad se tomu ani nedalo říkat učení.
Dokud ale nedostáváš vynadáno za to, že vyklízíš skříň a děláš tím bordel po chodbě, je to pořád dobré. I pochvala něčeho pro tebe nevýznamného je pochvala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 1:15 pm    Předmět: Citovat

Nevim uplne presne kam to dat a kde se zeptat, tak snad se tu najdou dobre duse co poradi Smile

Resim trochu obleceni na cviceni, respektive material. Urcite by to melo byt racerback tilko (protoze jinak mam obykle problem se v tom hybat) ale nejsem si jista materialem .... jako zastance 100% bavlny (nebo aspon 90% proste at je ji tam drtiva vetsina) je mi jasne, ze pot se spis vsakne a pak se to na telo prilepi ... ale na omak mi ty "superhypermoderni" vlakna a materialy moc prijemne nejsou Sad

Mate nekdo dobrou zkusenost s nejakym vhodnejsim "poticim se" materialem nez je bavlna? Idealne se stejnym "pocitem" na kuzi ... pripadne zustavate u bavlny a je to proste "to nejlepsi"?

Diky moc vsem za odpovedi.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 6:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, no ja neviem ako to majú ostatní, no na pohyb sú príjemnejšie materiály než 100% bavlna. Ja som inak veľký zastánca bavlny, ale treba podotknúť, že niektoré funkčné veci z umelých materiálov, ktoré mám doma sú ešte lepšie Smile ale je to teda otázka vkusu a komfortu. Dobré sú aj kombinácie bavlny a umelých vlákien. Ale, samozrejme, tie najlepšie kúsky, čo mám doma boli aj primerane drahé Rolling Eyes ...no sú to veci vyložene určené na beh a sú skvelé. Samozrejme ale záleží od situácie ... keď som začínala športovať a nevedela som, či pri tom vydržím, tak som používala tiež bavlnu (ako že som aj tak nakoniec pri tom nevydržala Very Happy resp. robím niečo iné). Záleží či a koľko do toho človek chce/môže investovať a tak... za seba môžem doporučiť značky Craft alebo Gore... ale aj veci z Tchiba nie sú špatné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 12:06 pm    Předmět: Citovat

Jitt: na aktivní pohyb v zimě je bavlna nejmíň vhodná. Neodvádí pot a umí studit.
Takže pokud nevíš co s prachama zkus merino. Je celkem fajn, ale pozor u citlivějších lidí může kousat.
Pak můžeš zkusit umělá vlákna, ale i tam může dojít ke kousání a bonusově můžeš i smrdět jako rasův pytel Mr. Green

Začal bych u akcí v Lidlu. Mají tam pro všechny možné druhy sportu. Za relativně málo peněz můžeš zkoušet co ti bude vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 1:15 pm    Předmět: Citovat

Tak tak, na zimu bavlna jako spodní vrstva oblečení příliš nefunguje (sice přímo neběhám, ale na pochodech se při dlouhých výšlapech do kopců člověk splaví také). A i přes léto je funkční oblečení někde úplně jinde. Zkoušela jsem i věci z merino vlny, ale nejsou mi příjemné na kůži - nicméně u mikin a podobných svrchnějších kusů oblečení to už nevadí.
Bavlna má v chladnějším počasí navíc tu nevýhodu, že jakmile se člověk zastaví nebo zpomalí, musí přidávat vrstvy, jinak mu začne být hrozná zima.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

Diky moc lidi za odpovedi, asi jsem to zapomnela v prvnim prispevku specifikovat, ja to mam do posilovny ... venku se na voziku dela dost blbe cokoliv Smile

Spis mi jde o to, ze se pri cviceni trochu zapotim (opotim) ... no a bavlna to do sebe vsechno nacuca. Jestli neni nejaky matros vhodnejsi, nebo proste zustat u bavlny (s tim ze su v mistnosti kde je stabilni teplota) a pak to frknout do pytliku a ususit, nebo lepsi investovat do nejakeho "lepsiho" matrose (ve smyslu funkcnejsiho, prijemnejsiho pro tuto cinnost).

Behat venku nebo cokoliv takoveho, tak si poridim funkcni triko Smile ale tim ze v posilce mam 99% casu na sobe jen jednu vrstvu (nepocitam spodni pradlo), tak tam to funkcni triko postrada trochu smysl ... mam to jako hobby, nechodim se tam sedrit Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2016 9:22 pm    Předmět: Citovat

Jestli tam chodíš utírat borcům záda tak je to fuk. Jinak se mrkni na bábu co tam uklízí, v čem chodí. To víš, když vezmeš každou činku, závaží a musíš z ní setřít prach...tam už se taky něco málo funkčního hodí Mr. Green

Ale vážně. Vezmi v potaz jak moc se potíš a podle toho směřuj výběr. Právě že bavlna nasaje a nepustí dál a to je její průšvih. Potom stačí málo. Jako mě na podzim v práci. Opravdu pár minut v lehce propoceném tričku a měsíc bolesti zad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.