Kurz kresby- Praha?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=775c42d76bd9554d969cdd95604b0a76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 9:53 pm    Předmět: Citovat

Tak já takhle malovat na ZŠ, tak si pískám. Ale je fakt, že baba chce neadekvátní prachy za mazanice vpodstatě.
To je trochu jak s jedněma pseudoviktoriánskýma šatama na fleru - míň než nic moc a cena byla 15.000 Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 10:02 pm    Předmět: Citovat

Týjo, to je téma! Na kurz kresby jsem strašně chtěla chodit ještě tak před 2 lety, ale nějak se nezadařilo. Na vině je teda i moje sebevědomí, který je zrovna v téhle oblasti hodně nízko, nekreslila jsem už léta. A ani na ZUŠce, kam jsem hodně let chodila, nebylo to, jak nás tam vedli, zrovna ideální, takže jsme ještě jako šestnáctiletí s menšíma dětma modelovali čarodějnice. Bůh ví, jestli se k tomu jednou vrátím... momentálně se výtvarně vybíjím jinak.

A k tomu odkazu od Katasky, je to docela síla Shocked a ani to nevypadá jako olej, spíš jak ušmudlaný křídy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 10:38 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Teda já normálně nerada kritizuju, ať si každý dělá, nosí či kupuje co chce, ale tohle je síla Shocked :
http://www.talent.cz/eva-urbankova/technika/olejomalba/
úroveň žáka ZUŠ/cena...
paní by měla zajít na nějaký kurz figurální kresby, pár let cvičit a pak možná malovat obrázky jako dárky pro známé.

Souhlas. Nejsem žádná super malířka, i když si dovolím tvrdit, že kreslit a snad i malovat docela umím, ale toto bych zvládla taky, možná i líp (ne olejomalbu, to jsem nikdy nezkoušela). Udělat např. ruce "kulaté" vážně nestačí k tomu, aby to vypadalo, jak má...
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.