Sante - prírodné práškové farby
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e046fa2802a2e38d48c1dbae70cce742Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 4:23 pm    Předmět: Sante - prírodné práškové farby Citovat

ahojky

mali ste niekto dočinenia s týmito farbami, ako chytajú, ako sa vymývajú atď....?

http://www.bior.sk/index.php?productID=515

vyzerajú celkom fajn prírodne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:33 pm    Předmět: Re: Sante - prírodné práškové farby Citovat

mixer napsal:
ahojky

mali ste niekto dočinenia s týmito farbami, ako chytajú, ako sa vymývajú atď....?

http://www.bior.sk/index.php?productID=515

vyzerajú celkom fajn prírodne Laughing

Ahoj, já zkusila blond a byla fajn, žádná zrz a vlasy se hezky leskly, nebyly vysušené a moc hezky se zregenerovaly. Přirovnala bych jí k Logoně, akorát Sante je podle mně ještě o kousek lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

Paola to si ma potešila Smile a dávala si do nej aj olej?

-uvažujem že ju objednám mamine ona totižto hennuje už cca 4 roky. Je silno alergická na chemku. Som veľmi zvedavá ako jej to chytí hlavne na šedinky. díkes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Paola to si ma potešila Smile a dávala si do nej aj olej?

-uvažujem že ju objednám mamine ona totižto hennuje už cca 4 roky. Je silno alergická na chemku. Som veľmi zvedavá ako jej to chytí hlavne na šedinky. díkes Smile

Jo no tak tohle si vážně nepamatuju. Mám pocit že ne, ale vážně nevím, protože někdy olej dám, někdy ne, podle nálady.
No tak šediny jsou probblém pro každou hennu, i tu pravou čistou nefalšovanou. Držím pěsti ať to mamce hezky chytí Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

díkes Smile

cca tento týždeň ideme natrieť 1.x Mumtaz a potom objednám Santé.

ono, jej to na tie šedinky chytá o niečo svetejšie no, má to ako melír,,, čo už, nemôže si vyberat ale zato skúšame vždy niečo nové, že čo ak niečo len predsa chytí super a pokryje aj šedinky Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ScarlRed
21-40
21-40


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

Našla som tabuľku, podľa ktorej je môžné si nájsť najlepší odtieň na prekrytie šedín Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:24 pm    Předmět: Citovat

Má tu někdo zkušenost s touto barvou i v ČR ?? Dá se tu někde vůbec koupit?? na webu jsem ji nikde u nás nenašla, docela ráda bych zkusila červenou Santé, ale vůbec nevím, jak se po ni dostat Smile

Prošla jsem navíc tady ty stránky dlouhevlasy.cz křížem krážem, ale víc jsem si tu o té barvě nezjistila...

zkušenost mám 8let DMková bordo (chytá mi dobře, ale vymývá se) a teď jsem zkusila ohnivou červenou Hennecolor a taky egyptskou Lamdu a nějak mi to nechytá....tak bych chtěla zkusit tu Santé...uvažovala jsem o Logoně, ale když tu všichni říkají, že jim nechytá a chválí egyptskou a mně nechytá ta egyptská, tak se bojím, že mi Logona nechytne vůbec.... kurnik to je dílo, že já jsem zatoužila po voňavých, červených vlasech, že? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

Mám skúsenosť s práškovou Santé - mahagón. Predtým som farbila Caca Noir od LUSH tak som bola zvedavá ako to chytí. Prekvapivo celkom dobre, hlavne odrasty som mala výrazne červenooranžové. Zbytok vlasov bol mahagónový. Som spokojná, keby nebola taká drahá. Mala som predtým aj Logonu, nejaký extra rozdiel tam nevidím (v zložení a vo výsledku zafarbenia). No osobne mi je Santé sympatickejšia. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 5:36 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dívala na ty stránky s barvami santé a když si přečtete složení, tak by neměl být velký problém si tu barvu vyrobit doma, většina složek se dá normálně koupit Wink
INGREDIENTS: (INCI) Hydrolyzed Wheat Protein, Algin, [+/- Lawsonia Inermis (Henna CI 75480), Cassia Auriculata (škorica), Juglans Regia (prášok z orechových škrupín), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Rheum Undulatum (rebarbora), Krameria Triandra (Rhatany Root), Coffea Arabica (Coffee), Curcuma Longa (Curcuma Root), Beta Vulgaris (Beet Root)] *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania

při příštím henování tam zkusím přidat co mám doma Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

Cassia auriculata je skořice? Shocked Fakt? Kde to píšou?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.