Sante - prírodné práškové farby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=192fb5157d4895a358843f4f34c6315cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

Našla som toto: http://cassiacinnamon.com/
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

takhle to tam měli napsaný u složení, nijak jsem nad tím hlouběji nepřemýšlela, nevím nejsem botanik.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

Chcela by som sa opytat.. mate niekto skusenost s ciernou praskovou sante farbou? ako velmi sa vymyva..? Mozem to pouzit ako normalnu hennu? ide mi dlzku posobenia, v navode je cca 2 hod, chcela by som to nechat aspon 4.. myslite ze mozem..? V zlozeni to ma okrem indiga aj Hydrolyzed Wheat Protein a Algin.. vedel by mi nejaky chemik-samouk povedat co to moze spravit s vlasmi? Myslite ze by som do toho mala zamiesat aj trochu cistej henny (vlasy uz boli hennovane aj pri korienkoch, naposledy cca pred tyzdnom DM-kovou ciernou, predtym cista henna karishma, predtym caca noir) alebo to nechat tak ako to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 5:23 pm    Předmět: Citovat

tak táto henna ma dnes na plnej čiare sklamala.
bola som prekvapená, že som ju videla v regáli DM, tak som si kúpila oditeň mahagón, keďže som mala 25% zľavový kupón na prírodnú kozmetiku.
Práve som si ju umyla asi po 3,5 hodinách a nič! odrasty stále rovnaké a to je taká drahá...neviem, čo som robila zle..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Práve mám pred sebou krabičku Sante odtieň Terra a chystám sa na pokusy Very Happy Aj keď silno pochybujem že mi to na moje tmavé vlasy chytí, keď nič aspoň im doprajem regeneráciu Smile

EDIT: Referencie Smile
Do zmesi som pridala šťavu z jedného citróna, pol sáčku škorice, sáčok perníkového korenia, zaliala horúcou vodou. Doba pôsobenia cca 7 hodín (píšu max 2, ale nie je to chémia, nemôže to ublížiť Laughing )

Výsledok: som prekvapená. Horné odrasty, pôvodne tmavohnedé, sú svetlejšie, je to taká tmavšia oriešková, lesk neskutočný Cool spodok s pozostatkami chemickej čiernej je viac do hneda, nie tak ako vrch, ale je to skoro plynulý prechod od hnedej po čiernu.. z končekov mi asi nikdy nepustí Evil or Very Mad

Záver: nemala som prílišné očakávania, takže mi to chytilo nadmieru dobre, vzhľadom na pôvodný odtieň a na odporúčania na krabičke. Vlasy sú jemné, hebké, umyla som ich šampónom (perníkové korenie ide strašne ťažko dole) a dala Gestil. Je to moja prvá prírodná farba, takže za seba dávam 10/10 Wink


Naposledy upravil Nelianna2 dne čt říjen 25, 2012 9:44 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Mna naopak velmi prijemne prekvapila (skusila by urobit nieco ine pri tej cene Twisted Evil ) Cez vikend som konecne skusala dvojfazove farbenie karishma henna + ovocny caj + trocha octu cca 5 hod a nasledne po oplachnuti cistou vodou sante cierna praskova cca 4 hodiny. Vecer som to oplachla len teplou vodou a az rano samponom (kedze mi po prehrabnuti vlasov ostavali ruky modre) Vlasy leskle, zhrubnute (to ja rada), velmi tmava hneda (nazvime to tepla cierna Smile). Vo vacsej dlzke trochu presusene, ale nic co by davka alverdackeho kondisu nezvladla Smile Este som zvedava ako sa to bude vymyvat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 3:37 pm    Předmět: Citovat

derpina napsal:
Mna naopak velmi prijemne prekvapila (skusila by urobit nieco ine pri tej cene Twisted Evil ) Cez vikend som konecne skusala dvojfazove farbenie karishma henna + ovocny caj + trocha octu cca 5 hod a nasledne po oplachnuti cistou vodou sante cierna praskova cca 4 hodiny. Vecer som to oplachla len teplou vodou a az rano samponom (kedze mi po prehrabnuti vlasov ostavali ruky modre) Vlasy leskle, zhrubnute (to ja rada), velmi tmava hneda (nazvime to tepla cierna Smile). Vo vacsej dlzke trochu presusene, ale nic co by davka alverdackeho kondisu nezvladla Smile Este som zvedava ako sa to bude vymyvat Rolling Eyes
No jo.. vymyva.. Sad zacinam velmi silne zvazovat prechod na striedanie henny a chemickej farby Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Po měsíci? To je na indigo dost. Ale když se ho dá víc vrstev , tak pak i líp drží. Ale musí se dobarvovat častěj než červená henna, to jo.
(ale zase platí zákon schválnosti, většinou drží nejlíp těm, kdo se ho zbavujíSmile)
S chemickou to může zreagovat, asi bych to pravidelně nedělala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:17 pm    Předmět: .. Citovat

Sante - Naturrot máte skúsenosť pls ? ďak:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 10:34 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Po měsíci? To je na indigo dost. Ale když se ho dá víc vrstev , tak pak i líp drží. Ale musí se dobarvovat častěj než červená henna, to jo.
(ale zase platí zákon schválnosti, většinou drží nejlíp těm, kdo se ho zbavujíSmile)
S chemickou to může zreagovat, asi bych to pravidelně nedělala.

No takto.. prvy tyzden nadsenie, dalsi to vyzeralo to vyzeralo dobre, potom to zacinalo mat oranzove odlesky a ked som sa dnes cestou do prace videla v odraze na skle tak mi hlava ziarila ako pomaranc Smile (pri umelom svetle to nie je az take zle) a to mam dost tmave vlasy povodne.. chcelo by to farbit pravidelne kazde tri tyzdne a bolo by fajn.. ale tak.. poznam sa Smile takze prave mam na hlave garnier, akurat to idem zmyt a budem dufat ze mi do rana nevypadaju vlasy Smile (chemku som teraz chcela hodit aj kvoli tomu ze planujem prepichnut helix a neviem ako sa bude znasat s kombinaciou hena/igelit/ciapka pri hojeni)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.