Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4284a9e41dd321c072c802e2baaff4d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:34 pm    Předmět: Anketa barvené x nebarvené Citovat

Poslední dobou při cestách v MHD občas koukám po dámských hlavách a odhaduju, která má svou původní barvu vlasů. A je to celkem málo, i když počítám děcka (tak od deseti let výš), přijde mi, že jen asu čtvrtina ženských bytostí má na celé délce a celé ploše hlavy svou vlastní barvu. Tak mě napadlo zeptat se i tu, mezi námi. Jaký je poměr barvených a původních?

(Do barvených počítám i hennu, melíry, přebarvené jednotlivé prameny, tónování, dlouho odrostlé změny... prostě vše, co nějakým způsobem zjevně mění výchozí barvu vlasů)

P.S. vlákno záměrně zakládám v DV a tak dál, v Barvení by to bylo příliš ovlivněné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Pozoruji velice podobný jev. Jinak já nejsem nijakou změnou barvy zasažená a nikdy mě to ani nelákalo. Hennu používám jenom vitamínovou a ta se na mojí barvě nijak neprojevuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

já mám změněnou, dobarvuju vším možným na tmavší, než je má myší barva Very Happy někdy si říkám, že bych chtěla mít jen svoji přírodní, ale bojím se takového zásahu, měla jsem vlasy dřív odbarvované a nevím, jak by na to reagovaly Very Happy na odrostení nemám trpělivost, vlásky ted vypadají zdravěji, tak holt zůstanu té tmavší Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Já se hlásim mezi barvené... moji vlastní barvu nemám pěknou, takovou našedlou a nijakou, tak tomu pomáhám zlatou hennou do takového pěkného zlato-hnědo-narezlého odstínu... a dost lidí už mi řeklo, že to vypadá hodně přirozeně, jedna kámoška mi ani nechtěla věřit, že se barvím Laughing takže já se barvení vzdát nehodlám, přirozenost nepřirozenost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Od té doby, co chodím na dv.cz jsem si také začla více všímat vlasů jiných lidí a jen málokterá z žen si nechá svou původní barvu, teda jen odhaduju -méně než třetina a započítávám malé holčičky.Já mám původní barvu vlasů, měla jsem teď choutky barvit kvůli změně, ale naštěstí jsem si tu hloupost hned rozmyslela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky ještě odrůstající hennu, tak se řadím mezi barvené. I když většina plochy vlasů už je má Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Dobré vlákno Smile
Já barvím. Barvím dlouho a ráda. A taky barvím čímkoli, hennou i jinými přírodními prostředky, teď zase chemickou barvou.
A ostatním se nedivím, že barví. Ona totiž vkusně vybraná barva člověku co do vzhledu hodně pomůže - samozřejmě je to individuální.
Kdyby mě lidi chválili mou přírodní barvu, zůstanu u ní a nikdy!! bych ji už neobarvila. Ale paradoxně nejvíc komplimentů mám na chemickou barvu. Ještě více než na hennu, tam mi nesedly červené odstíny a tmavé mi nedrží na vlasech.
Kamarádka s vlastní myšinou se úplně rozzářila s obarvenýma vlasama. Takových lidí znám desítky. Ale jsou i jemné typy, kterým nejlíp sluší přirozená barva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Morgyš barví, bohužel to nezapře Laughing
Ve své původní barvě si přijde tuctově nevýrazná a jenom omylem se narodila blond Wink
Viva la henna Exclamation
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Kamarádka s vlastní myšinou se úplně rozzářila s obarvenýma vlasama. Takových lidí znám desítky. Ale jsou i jemné typy, kterým nejlíp sluší přirozená barva.

ono opravdu hodně záleží na původní barvě, pokud má někdo svoji pěknou hnědou (zdravíme Kla Wink ) tak naprosto chápu, že nebarví, taky bych nebarvila... ale moje vlasy prostě nemají žádný odstín, kdybych je musela nějak pojmenovat, řekla bych, že jsou prostě světlé, ale odstín nemají žádný... tak jim ho dodám aniž bych nějak ztmavovala nebo zesvětlovala, aby nebyly odrosty... a myslim, že tohle trápí většinu těch, co se barví, sytá barva vlasů je prostě hezčí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Taková náhoda, zrovna před 2 dny jsem seděla v buse-vzadu a zaměřila se na vlasy ženských, jak jsou dlouhé, jak ostříhané, jak obarvené. A mno, možná jsem si ke zkoumání vybrala špatný vzorek, ale přišly mi ty vlasy ostatních takové nepovedené. Barvené,ale nehezky, moc krátké nebo moc prostříhané, prostě pro mě nelíbivé. Jinak na brigádě taky koukám po vlasech a tam si zas všímám, i po ulicích, že čím dál tím víc mladých holek si nechává svou vlastní barvu. Ty holky jsou ale taky zmalované, osolárkované, vlasy vyžehlené, ale barvy přírodní. Já za sebe nemůžu říct, že by se mi moje přírodní myšina nelíbila. Oceňuju na ni, že není dozrz, to je pro mě tak krásné. Je pravda, že v takové 9.třídě mi to přišla jako barva o ničem a teď jsem od moře přijela vymytá a taková skoro přírodní a kamarádka i maminka, že mám ted vlasy velmi zajímavé barvy a ať si to nechám. Výhoda je v tom, že si můžu mýt vlasy každý den a nemusím řešit, že bych zašpinila ručníky z vymývání barvícího šamponu, nebo že neřeším teď odrosty. Uvidíme jak se mi barva bude dál vyvíjet, nejraději bych s barvením skončila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.