Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b64dfa5bcccfd6b94b12c72ee8816339Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem párkrát barvila (zesvětlovala), teď už vlasy nechávám tak...vlastně ve všem, dá se říct, že "rostou jako dříví v lese" : ))) I když okolí mi doporučuje melír, že by mi slušel.
Strašně se mi líbí zářivě mahagonové vlasy a černé, o té červené uvažuju, možná někdy, ale na černou si teda netroufnu Laughing
Máte někdo zkušenost s barvícími šampony? Smyje se to pak úplně, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

tak ja hennujem lawsoniou, ale na mojich tmavých vlasoch to nie je vidieť, mám iba červené odlesky, keď svieti slnko... ešte sa ma nikto neopýtal, či sa nejako farbím Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

ja se do svych asi 20 let vubec nebarvila (mozna tak nakej preliv max. za rok, ci dva), protoze se mi moje prirodni barva strasne libi, takova hodne tmave hneda, jak horka cokolada Wink a byla bych rada, kdybych nemusela barvit ani ted, ale jsou tak dva roky co, jsem podlehla henne (na mych vlasech jsou stejne videt jen odlesky, delam to hlavne kvuli posileni mych jemnuchu) no a taky uz bohuzel zacinam sedivet, takze se barveni uz asi nevyhnu.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 4:06 pm    Předmět: Citovat

ja som vystriedala snáď úplne všetky farby vlasov (samozrejme chemické ja ťava:D)na ktoré si spomeniete a môžem povedať, že to teraz úprimne ľutujem. Po tých rokoch farbenia sa moje vlásky z toho spamätávajú ešte doteraz..naviac aj keď neskoro ale som zistila, že zo všetkých tých farebných experimentov mi aj tak najviac išla moja pravá farba.. takže čiernu nechávam úspešne vyrásť, keďže čierne henny mi náklonnosť nechcú prejaviť Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 6:10 pm    Předmět: Citovat

No ja mám svoju, od polky hlavy zopár prameňom svetlejšej blond, ale nie je to vidieť ako odrastajúci melír, v lete to ešte vidieť bolo, ale to som mala nadp. takže v knečnom výsledku nebolo Very Happy ...... A hrozne ma mrzí, že melíry tak ničia vlásky, lebo mne by to veľmi išlo a aj by mi to pridalo objem ... a celkovo to krásne vyzerá, keď si špinavý blond dá blond melír ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Len raz som podľahla nutkaniu prefarbit sa a veruže to nebola dobrá voľba. Okolie mi aj tak hovorilo, že mi najviac ide moja prirodzená a po čase som na to prišla aj sama. Teraz mi rastú už len moje pôvodné tmavohnedé a viem, že ak by ma náhodou v budúcnosti chytila mánia znova zmeniť odtieň, tak už len niečo príbuzné mojej pôvodnej farbe, lebo viem, že by som nemala nervy na odrasty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Neviete niekto o čo najšetrnejšom melírovaní? ... ja viem, že je to horšie ako farbenie celých vláskov Sad .... ale ja už neviem, buď na moje riedke vlásky dám niečo čo ich opticky trošku zhustí, alebo - budem musieť strihnúť Sad(( ...... ja neviem, moc chcem dlhé vlásky, ale zasa, niekedy to asi nie je najlepšia voľba Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 2:20 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Neviete niekto o čo najšetrnejšom melírovaní? ... ja viem, že je to horšie ako farbenie celých vláskov :( .... ale ja už neviem, buď na moje riedke vlásky dám niečo čo ich opticky trošku zhustí, alebo - budem musieť strihnúť :((( ...... ja neviem, moc chcem dlhé vlásky, ale zasa, niekedy to asi nie je najlepšia voľba :(

Souhlasím. Vlasy nás v první řadě zdobí. Jestli máš opticky objem díky melíru, nemusíš si připadat provinile, když do něj půjdeš. Jak už zaznělo, spousta lidí takový menší zásah přežilo ve zdraví... :wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

Co se týče objemu a melíru...mě hlavně pomohlo to, že vlasy byly trošku zničenější a tudíž ne tak hladké a splihlé a opticky jako by nabobtnaly. Teďka je mám sice lesklejší a zdravější, ale zato vzhledově polovinu.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 8:17 am    Předmět: Citovat

Krepovité ich mám aj tak Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.