Šampony a kondicionéry Faith in Nature
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e30cd753d2d03d2102c5cdd1c411f21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

tak jsem s kámoškou sondovala po anglické ebay, a ono by se to asi i vyplatilo si to tam koupit. Jelikož tam prodávají bud ty 5l kanystry a nebo ty 400ml šampony.
Když si spočítám že tady stojí 250ml cca 150,- plus pošta, tak to tam odtud vyjde levněji Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já je právě objednávám z ebaye Smile Vyjde to zhruba na necelých 200 Kč i s poštovným a je to tu do týdne Smile Akorát teď řeším dilema, jaký si vybrat, láká mě Rozmarýn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

ahááá Very Happy , no vidiš možnost že si objednáváš z ebay mě nenapadla Laughing .
Určitě zkus rozmarýnový, a dej pak echo jakej je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 4:53 pm    Předmět: Citovat

Holky chtěla bych ten šampon příští týden zkusit koupit z ebay, můžete mi prosím nějaký doporučit? Mám jemné vlasy, nemám jich zrovna moc, myju každý den...mívám suché konečky...moc děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

můžu ti jen napsat jakou mám zkušenost já Very Happy , vlasy mám taky docela jemný, absolutně rovný, a myju ob den, jelikož se mi více mastí u hlavy, konečky taktéž sušší.
Mám s mořskou řasou - super vůně, krásný vlasy, není potřeba kondiš, ale trošinku rychleji se mi zmastí u hlavy vlásky .
A Čokoládový mi sedí lépe - vůně sice nevýrazná, ale příjmná, a vlásky opět krásný, žádný cancoury, a i pokožka hlavy se nemastí tak rychle ....nebo spíš není to tolik vidět.
Takže za mě čoko Laughing , ale ještě je co zkoušet..

Jo a ty konečky nejsou přesušený ani po jednom, jsou takové pružné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daaria
0-7
0-7


Založen: 11.8.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, len sa chcem podelit o skusenosti s Faith in Nature.. Takze som si kupila tea tree sampon, sampon s morskymi riasami a kondis s morskymi riasami. Mam skor mastne vlasy - hlavne teda korienky, ale inak zdrave. Vysledok bol super, skusala som teda zatial len tea tree - vona je sice vyrazna, ale komu tea tree nevadi (ako mne), tak je to uplne super, taka prirodna. Pri umyvani vlasy vrzali, neviem si predstavit pouzitie bez kondicionera aspon na konceky. Susila som ich volne a rozcesavala az po uschnuti (to som niekde vycitala, ze je to lepsie).
Velka spokojnost, jedine, co mi chyba je objem, ale mozno to bude tym, ze som kondis napatlala na cele vlasy, nabuduce uz davam len od polky.
Naozaj odporucam!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem hledala na netu, ale dají se u nás tyhle šampony ještě sehnat? Já je nikde nenašla Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 9:40 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Teď jsem hledala na netu, ale dají se u nás tyhle šampony ještě sehnat? Já je nikde nenašla Shocked


Byly jen v jednom eshopu a už nejsou ani tam. Asi o ně nebyl moc zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EggyAce
0-7
0-7


Založen: 11.7.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 9:30 am    Předmět: Faith in Nature Citovat

Lúthien napsal:
porcelainswan napsal:
Teď jsem hledala na netu, ale dají se u nás tyhle šampony ještě sehnat? Já je nikde nenašla Shocked


Byly jen v jednom eshopu a už nejsou ani tam. Asi o ně nebyl moc zájem.


Prodávají se v Táboře, 400ml myslím za 169Kč, prodejna U krokodýla, Pražská 208. tel. 602337373. Byl jsem tam minulý týden, mám jejich vizitku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Já si je objednávala z Británie, protože podle složení se mi hodně líbily.

Měla jsem dva Neem, ten docela vysušoval (používala jsem ho během dubna) a pak jsem zase najela na LG propolis, který mi je srovnal. Teď zkouším Jojobu (mám i jojobový kondicionér) a ten je lepší. Myji s ním už několik týdnů v kuse. Nicméně i tady radši po každém mytí dávám kondicionér (lavera mango nebo růže). Vlasy už myju skoro jen jednou týdně nebo mi stačí tak po 5 dnech.

Co se mi na něm nejvíc líbí je to, že strašně moc pění, což je po LG příjemná změna. Není to můj top, ale co jsem na DV, je to druhá značka co mi sedne. Konečně jsem našla šampon na střídání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.