Arganovy olej
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30c616ca502e4dd3e03c3be06a91154eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 6:25 pm    Předmět: Arganovy olej Citovat

http://www.greenwave.cz/poradna/clanek/88/

ja ho pouzivam na plet aj vlasy, hlavne pre jeho regeneracne ucinky - co je napr. na vlasoch vidiet hned. ma sice trochu charakteristicku vonu (tj smrdi Very Happy ), ale ucinky to vyvazia..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

no teda, tak o takomto som ešte v živote nepočula Razz ale poobzerám sa, už by som aj potrebovala nejaký nový..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pihi
0-7
0-7


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2009 9:39 am    Předmět: Arganový olej Citovat

Arganový olej jsem si koupila v Maroku letos na dovolené. Měla jsem tam obrovské problémy s vlasy-absolutně nečesatelné, sukovaly se, trhaly-asi je v Africe jiný vzduch, nebo co... S arganovým olejem na konečcích a nejvysušenějších pramenech jsem se učesala v pohodě!
A dál ho používám i doma, vlasy krásně posílí, ukázní a uhladí. Kdybych tehdy věděla, jak ohromně mi tento olej sedne, tak bych si ho nakoupila snad litr. Mám jen malou 30ml lahvičku. Tam stála pouhých 30 MAD (marockých dirhamů), tj. cca 70 Kč. (A kdybych měla náladu smlouvat, mohl asi stát i míň Smile ) V ČR stejné množství stojí o dost víc.
Poznámka na závěr: Asi su divná, ale mě ten olej voní Smile Zvláštně, trochu jako čokoládová buchta...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Objednala jsem si malé balení. Připadá mně trochu drahý, takže pokud nebude skvělý na vlasy, nechám ho jen na pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem ho použila dvakrát, takže nemůžu s jistotou ohodnotit. Ale zdá se mně, že mně celkem vyčistil pleť. Mám teď víc akné a mám obavy z toho, aby mně to nezůstalo. Předtím jsem vůbec nevěděla, že spousta lidí začne mít akné až v pozdějším věku nebo se jim s věkem zhoršuje. Po přečtení několika vláken jsem se ale trochu vyděsila, že budu jedna z nich. Confused Myslela jsem, že s věkem se akné jedině zlepšuje. Nevím, jestli to není dočasné, takže ani nemůžu říct, že se teď zlepšilo arganovým olejem, a nechce se mně kupovat žádné přípravky na akné, spíš bych chtěla zjistit, čím to je. Jestli to je hormonální, ze stravy, stresu nebo z kosmetiky.

Ale na zimu asi nebude dost mastný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 11:01 pm    Předmět: Re: Arganový olej Citovat

pihi napsal:
Arganový olej jsem si koupila v Maroku letos na dovolené. Měla jsem tam obrovské problémy s vlasy-absolutně nečesatelné, sukovaly se, trhaly-asi je v Africe jiný vzduch, nebo co... S arganovým olejem na konečcích a nejvysušenějších pramenech jsem se učesala v pohodě!
A dál ho používám i doma, vlasy krásně posílí, ukázní a uhladí. Kdybych tehdy věděla, jak ohromně mi tento olej sedne, tak bych si ho nakoupila snad litr. Mám jen malou 30ml lahvičku. Tam stála pouhých 30 MAD (marockých dirhamů), tj. cca 70 Kč. (A kdybych měla náladu smlouvat, mohl asi stát i míň Smile ) V ČR stejné množství stojí o dost víc.
Poznámka na závěr: Asi su divná, ale mě ten olej voní Smile Zvláštně, trochu jako čokoládová buchta...

mmm čokoládová buchta asi si ho taky zakoupím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišec
0-7
0-7


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj slečny, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte jaký je rozdíl mezi kuchyňským arganovým olejem a kosmetickým a.o.?

Ten kuchyňskej je totiž o poznání levnějšíRazz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

já bych se nebála dát si na vlasy kuchyňský Smile třeba nebude tak čistý jako ten kosmetický a taky nevím, jak se to konzervuje, jestli vůbec, ale kuchyňský na vlasy klidně. Používala jsem i obyčejný kuchyňský řepkový olej na vlasy a vždycky to bylo v pořádku Smile
Možná bude ten problém v tom jak je to lisované, jestli je kuchyňský levnější o hodně tak třeba nebude lisovaný za studena, takže v něm nebudou některé prospěšné látky, ale to třeba mě s ohledem na vlasy nikdy nevadilo.

Pokud bych ho ale chtěla na mazání na pleť, tak bych koupila ten kosmetický Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišec
0-7
0-7


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 6:08 pm    Předmět: Citovat

No ten kuchyšký má být 100% lisovaný za studena, právě..
Ten kosmetický to samé v bledě modréSmile

250ml kuchyňského vyjde na 520kč
100ml kosmetického 420kč.

Nemůžou prostě vyrábět jen jeden?...Hned by to bylo jednoduššíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Já bych brala kuchyňský, hned! Very Happy rozdíl v penězích je fakt dost velký. Potřebuješ ho na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.