Arganovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b58325b2f8cb8b5ba9883b11e27f574dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 10:27 pm    Předmět: Citovat

asi pred mesicem mi dosel, tak jsem si koupila pro zmenu merunkovy, a prijde mi to stejny
na plet se mi zda merunkovej o dost lepsi pac je takovej "sussi" proste se hned vsakne a clovek se pal neleskne jak bota Smile
myslim ze tech oleju je moc ale ucinky maji podobne pac je v nich spousta vitaminu ale mozna vlasum a pleti staci uz jen ten olej Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea.Bone
8-20
8-20


Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 10:28 am    Předmět: Tekutá láska Citovat

Já mám arganový olej Aicha (100%) a je úžasný, ale hodně holek mi říká, že je podobný kokosovému, který je levnější. Zatím jsem spokojená s arganovým a kokosový si asi také koupím na vyzkoušení. Mám totiž suché konečky a přestala jsem používat silikony a teď používám i veganskou kosmetiku. Smile (Tedy teprv kupuju nové zásoby veganské kosmetiky.) Smile
Sepsala jsem malou recenzi http://andrea-bone.blogspot.cz/2013/12/tekuta-laska.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 12:29 pm    Předmět: Citovat

Neobjednával jste si někdo olej na ebay? Chci si ho pořídit na Vánoce, ale z té spousty vůbec nevím který Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea.Bone
8-20
8-20


Založen: 15.10.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 1:54 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Neobjednával jste si někdo olej na ebay? Chci si ho pořídit na Vánoce, ale z té spousty vůbec nevím který Smile


Z ebay mám panickou hrůzu. Paypal mě děsí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Pokud to někomu pomůže, zatím nejlevnější arganový olej jsem viděla od firmy Topvet. Zatím jsem žádný nezkoušela, mám hromadu jiných olejů, ale zvažuji, jestli ho nekoupit mamce. Nemá někdo z vás zkušenost s použitím na zralou pleť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 2:08 pm    Předmět: Citovat

Doma mám ,,hromady" olejů (používám je snad na všechno, už nemám ani žádné mastičky apod. - prostě jen oleje) . Zdá se mi, že všechny oleje jsou si velice podobné, ale někde občas nějaký ten drobný rozdíl je. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo máte zkušenost v tzv. ,,srovnání" agranového oleje a ostatních olejů ohledně účinků (ať už na vlasy nebo pleť...) . Jestli se nějak výrazně liší nebo je tam opět jen maličký rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2014 4:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem arganový zkoušela na pleť a můžu ho porovnat s jojobovým, šípkovým a kokosovým olejem.

Kokosový - na pleti zanechává mastný lesk, někdy se mi po něm udělá víc akné, jindy zase vysuší. Na vlasy ho musím mixovat s jinými oleji, jinak taky vysušuje nebo naopak zmastí moc.

Jojobový - na pleť je hodně regenerační, mastný odlesk je minimální, za hodinu úplně zmizí. Pleť je vláčná, vyživená, žádné vyrážky nebo pupínky se mi po něm nedělají. Vlasy jsou po něm krásně hebké, vyživené, jemné. Při větším množství taky mastí a tak ho míchám třeba s mlékem od Baley.

Šípkový - na pleť se mi zdá nejméně hydratační a i přesto občas je na ní mastný film, který se taky za hodinu vstřebá. Na vlasy jsem ho nezkoušela.

Arganový - na pleť je nejlepší ze všech olejů. Nanáším ho na vlhkou pleť a na obličej stačí 4 kapky. VELMI rychle se vstřebá a nezanechává žádný mastný lesk. Pleť je vyživená, hladká a absolutně žádná alergie nebo vyrážka se mi po něm neobjevila. Na vlasy jsem ho nezkoušela.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamčatka
0-7
0-7


Založen: 24.3.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 8:01 pm    Předmět: arganový olej Citovat

Tak já používám taky tento olej a nakupuji tady je přímo z Maroka http://www.bioarganovyolej.cz/c/bio-arganovy-olej/arganovy-olej-kosmeticky
Majitelka je velmi příjemná a ráda i poradí.Tak snad jsem někomu pomohla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 4:58 pm    Předmět: Citovat

Ten mi prijde teda hodne predrazenej.. Ale muzu se samozrejme plest...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2014 8:07 pm    Předmět: Citovat

Takze damy... Prichazim se svou kapkou do mlyna.
Neco tak UZASNEHO na vrasky jsem jeste nezazila. Mam ho doma tak mesic, nechapu proc jsem ho nepouzila uz driv, ted jsem mohla mit o 10 let min Very Happy

Kazdopadne: Vcera vecer jsem si klasicky navlhcila oblicej, dala trosku na prst, rozmazala, namasirovala na oblicej (nekde jsem tady zminovala, ze se mi delaj sileny vrasky u levyho oka, jak si tam pri usinani prekladam pazi).
Rano jsem se koukla do zrcadla a neverila vlastnim ocim. Normalne ta vraska byla tak o 25% mensi, minimalne! Nechci prisazovat Smile V prubehu dne je zase o cosi hlubsi, ale verim, ze pravidelnym mazanim se ji zbavim. A na mimicke vrasky na cele taky parada (soustredim se do pocitace Twisted Evil ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.