Arganovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aade66bb9ba75e2c62c4bbf736a5dbaeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jancaaa
0-7
0-7


Založen: 21.7.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2014 7:44 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Takze damy... Prichazim se svou kapkou do mlyna.
Neco tak UZASNEHO na vrasky jsem jeste nezazila. Mam ho doma tak mesic, nechapu proc jsem ho nepouzila uz driv, ted jsem mohla mit o 10 let min Very Happy

Kazdopadne: Vcera vecer jsem si klasicky navlhcila oblicej, dala trosku na prst, rozmazala, namasirovala na oblicej (nekde jsem tady zminovala, ze se mi delaj sileny vrasky u levyho oka, jak si tam pri usinani prekladam pazi).
Rano jsem se koukla do zrcadla a neverila vlastnim ocim. Normalne ta vraska byla tak o 25% mensi, minimalne! Nechci prisazovat Smile V prubehu dne je zase o cosi hlubsi, ale verim, ze pravidelnym mazanim se ji zbavim. A na mimicke vrasky na cele taky parada (soustredim se do pocitace Twisted Evil ) Very Happy


Příjemné slyšet, že má někdo prakticky stejnou zkušenost jako jáSmile Když jsem olejíček začala používat, tak jsem z něj byla úplně hotová, nevěřila bych, že se efekt na obličeji dokáže viditelně projevit už po tak krátké době jako jsou třebas dva tři dny. Ale není úžasný jen na obličej, pořídila jsem si ho vlastně hlavně kvůli roztřepeným konečkům a vlasům bez lesku, které se rychle mastí. Zkoušela si ho na zábaly? A jaký používáš? Já jsem začala s olejíčkem od Arganeolu, asi tři měsíce zpátky, pak jsem zkoušela různé jiné levnější a teď jsem u něj zas zpátky, je fakt nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 6:20 pm    Předmět: Citovat

Tak znacku ti teda nepovim, mam ho od znameho, pry primo z Maroka Very Happy
Zkousela jsi Topvet? Ten mam v merku, az mi ten muj dojde Smile
Na vlasy jsem si ho davala jen na konecky, a smakovaly si Very Happy Very Happy Do zabalu mam totiz celkem drsnou spotrebu, takze nechavam olivac/lneny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2014 9:06 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že v The Body Shopu mají s argaňákem celou řadu. Je to novinka, mají tam věci na tělo, ale taky na vlasy a dokonce na rty. Co jsem koukala, je tam tradičně tělové máslo, pak masážní mýdlo, olejík na rty v takové maličké plechovčičce, sprcháč a tělové mléko...ale hlavně dva oleje. Jeden se sprškou, který je prý na celé tělo a i na vlasy, a druhý tuhý v plechovce s podobným použitím.
Jo a když nakoupíte nad 399,- , dostanete dárek. Nemusím asi říkat, že jsem se poněkud utrhla Embarassed Embarassed

Voní to arganem a podle složení ho je hlavně v těch olejích hodně. Zatím jsem mázla pusu a fajn. S dalším zkoušením musím počkat, až nám pustí teplou vodu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 8:38 am    Předmět: Citovat

Oblíbila jsem si na konečky a pleť (včetně rukou) Arganeol a je výtečný. Nesmrdí (narozdíl od Nobilisu) a je nekomedogenní. Je to sice větší investice, ale spotřeba není tak velká, stačí pár kapek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já používám každý den na pleť arganový olej od Nobilis Tilia, na tu "vůni" jsem si už zvykla a pleť je hezky hebká a hladká.

Na vlasy ho dávám do zábalů k lopuchovému a konopnému oleji, takže tam pociťuji efekt spíše této kombinace, která vlasům tuze prospívá.

Plánuji dopotřebovat svůj obyčejný vlasový olej s arg. olejem z drogerie a začít používat čistý. Uvidíme, co to udělá při pravidelném používání. Už jsem to takto dvakrát zkoušela a vlasy mi nelepil, jako některým v předchozích příspěvcích. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.