přírodní šampon vs chemický šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2cd424206c7a520969c522baebd428faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

Jsem pokušitel... Laughing nevím, možná jsem měla štěstí. Ze začátku jsem si taky říkala, že to nepůjde, ale pak se to nějak zlomilo. Vzhledem k tomu, že mi bylo motivací i netestování na zvířatech, tak jsem to prostě chtěla vydržet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 1:02 pm    Předmět: Citovat

Už něco přes rok používám přírodní šampony a nemám s tím problém. Pokud zrovna neexperimentuju s jinou značkou. Zkusila jsem za tu dobu pouze jedenkrát návrat k chemii a byl to děs. A je fakt, že bez oleje se neobejdu. Dobře se mi pak rozčesávají vlasy, takže ani nemusím řešit nějaké kondicionéry. Wink
Asi to chce najít tu správnou značku přírodní kosmetiky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jsem pokušitel... Laughing nevím, možná jsem měla štěstí. Ze začátku jsem si taky říkala, že to nepůjde, ale pak se to nějak zlomilo. Vzhledem k tomu, že mi bylo motivací i netestování na zvířatech, tak jsem to prostě chtěla vydržet Wink


Netestování je motivace i pro mě, ale s vlasy si příroda prozatím opravdu moc nerozumí, ale budu se snažit Wink Už si přírodu snažím patlat i na tělo a obličej a zatím dobré Smile A že se osypu po kde čem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

Dés- já jsem měla teď nedávno šampon od Freemana s mangem a papájou a dost mi vyhovoval. Po všech stránkách- svojí konzistencí, vůní... Vůbec mám kosmetiku Freeman ráda, vyzkoušela jsem toho od nich docela dost.
Já od Alverde můžu jen ten ibiškový šampon, po ostatních druzích je to děs a bída. Teď se chystám vyzkoušet pivní šampon+balzám od Manufaktury.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

ja som teda dost vyrazne prirodne orientovana, a vyhovuje mi to. vlasy mam nefarbene + ultracitlivu pokozku (vadi mi takmer vsetka chemia a aj niektore prirodne zlozky ako aloe vera, citrusy a pod), takze aj u certifikovanych veci musim pozorne sledovat zlozenie.. ale kondicioner pouzivam aj neprirodny (Reelle), pokial sa nedostane do styku s pokozkou a vyhovuje mi, tak preco nie... vacsina prir. kondisov je divna, mam potom ulepene vlasy alebo nejdu rozcesat. tak striedam alebo miesam alebo pouzijem len olej..
myslim si, ze pre pokozku (a z dlhodobeho hladiska aj pre zdravie) je lepsie pouzivat prirodne(-nejsie) pripravky..
a sampon sa vacsinou do dlzok nedava, tak hadam vlasy celkovo az tak neovplyvni.. zatial co kondicioner ano..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Dés- já jsem měla teď nedávno šampon od Freemana s mangem a papájou a dost mi vyhovoval.

Jéé, to hrozně ráda slyším Smile
Já jsem teď koupila kamarádce šampon s papájou a limetkou, tak počkám jestli jí bude vyhovovat, a sobě čokoládový peeling. Objevila jsem v našem Zapadákově prodejnu, kde Freeman vedou, to jsem koukala Smile asi si tam pro jeden šampon pro sebe skočím, ty lahve jsou velké a ceny dobré. Paráda. Sice mám šamponů zásobu, ALE....... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 9:34 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
myslim si, ze pre pokozku (a z dlhodobeho hladiska aj pre zdravie) je lepsie pouzivat prirodne(-nejsie) pripravky..

Asi jak u koho...rok přetrvávající lupy nemůžu považovat za normální stav pokožky hlavy. Ještě bych pochopila, že se kůže teda jako "čistí" od chemie, že je to jen přechod a přejde to atd., jenže to by to nesmělo trvat rok. Přírodních značek jsem vyzkoušela opravdu dost, nejhorší byly alverde a lavera, paseka na hlavě. Mě by ještě nevadily blbé vlasy..dobře...to se dá nějak zakamuflovat...ale ty lupy, to se nedalo.

Někomu příroda na hlavu prostě dobře nedělá, - a nemyslím vlasy, ale přímo pokožku hlavy - není to univerzální pravidlo: bez chemie=nejlepší...taky jsem si to myslela ale chyba lávky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

Zjistila jsem, že mám vlasy mnohem hezčí, když si je umyji jen jednou. Včera jsem byla tak ospalá, že jsem mytí věnovala jen chvilku, našamponovala jsem tedy jen jednou, spíš jsem ten šampon na hlavu jen plácla a jen tak ho po vlasech spláchla, no a vlasy jsou dneska krásně nadýchané, zdají se být dvakrát hustší a silnější. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Zjistila jsem, že mám vlasy mnohem hezčí, když si je umyji jen jednou. Včera jsem byla tak ospalá, že jsem mytí věnovala jen chvilku, našamponovala jsem tedy jen jednou, spíš jsem ten šampon na hlavu jen plácla a jen tak ho po vlasech spláchla, no a vlasy jsou dneska krásně nadýchané, zdají se být dvakrát hustší a silnější. Very Happy

Jee, tak to zkusim. Ja uz strasne dlouho samponuji 2x a kolikrat me napadlo zkusit jen jednou. Ale zvyk je zelezna kosile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkfrank
41-80
41-80


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 11:06 am    Předmět: kuk Citovat

šampónujete2xty jo tak to mě snad ani nenapadlo, ale to asi proto,že musíte...já mám pár vlásků
tak jsem nad vším přemýšlela a psala jsem jedné paní a ta mi tvrdí,že vlasy padají ,když je něco špatně vnitřně..ne ze šamponu, možná to tedy byla náhoda, že mi vždycky padaly hned po umytí přírodním šamponem..no nevím, budu to ale dál sledovat
je fakt, že mě napadla ještě jedna věc...před 4 měsíci jsem vysadila antikoncepci...že by to bylo tím??? po 8 letech....no jak píšu budu to dál sledovat.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.