přírodní šampon vs chemický šampon
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f33c84052d1feec29dd1bf273356e57aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:55 pm    Předmět: Zázraky z prírody Citovat

Už asi 2 mesiace používam výlučne prírodnú kozmetiku na vlasy. Dnes mám pocit, že som sa už celkom zbavila všetkých zaťažujúcich silikónov, vlasy sú husté a veľmi hebké. Dlho som hľadala tu správnu cestu, vystriedala desiatky chemických šampónov, teraz mám Alverde - Oliva a Henna a pomarančový od Logony, občas si namiešam vajíčkomedový. Je to hotový zázrak! Nikdy som nemala také krásne vlasy.
Napíšte sem svoje skúsenosti a príbehy po prechode na prírodu Smile zaujíma ma to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ja som na tom podobne ako ty:) Už vyše 3 mesiacov používam len prírodu:)) A tiež ma to zaviedlo "Alverde cestou".... konkrétne mám Alverde Ibištek Aloe šampón + balzam... a som spokojnáSmile) ... vlasy mám také ľahšie, a objemnejšie, možno je to tým rapídnym nedostatkom silikónov:))))... ale chystám sa kúpiť si takisto prírodný Henna šampón z DM, leboo chcem moje vlasy poriadne regenerovať... a myslím že hennový výťažok je na to vhodnejší.... Smile)).... ale balzamu zostanem navždy verná Very Happy mám po ňom úplne najlepšie vlasy hladučké.... nemám veľmi vysušené vlasy, ale som toho názoru že každé dlhé vlasy treba hydratovať, nikdy nie odmastňovaťSmile))
A ešte používam vlasový olej DIXI (len cca. 1E) a je super vyživuje moje končeky, myslím že sa po ňom lámu oveľa menej, skoro vôbec.... alebo je to možno aj používaním prírodných šampónov?? to je jedno, hlavne že príroda je to najviac Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

zrovna dixi se s tou přírodou docela tluče Very Happy co takhle zkusit nějaký přírodní olej? je to trochu ot, ale já do nich matlu masážní od salusu a měsíčkový, který mi máma dovezla z rakouska.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkfrank
41-80
41-80


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 5:04 pm    Předmět: přírodní šampon vs chemický šampon Citovat

holky , již asi víc jak měsíc si vlasy myju přírodníma šamponama..mám 3..vlasy mám pěkné , ikdyž trochu zamotané Smile
spíš mi ale připadá, že od tý doby co je používám mi po umytí šamponem víc padají vlasy...než po chemickém
nestává se vám to také? sleduji to již skoro dva měsíce a prostě mi to tak přijde, že je to po umytí vždy ....
co vy jak jste na tom????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 6:26 am    Předmět: Citovat

No,mně trochu víc padaly vlasy na jaře,taky po lécích,ale,už jsem se tu taky zmiňovala v jiném vláknu,že si myslím,že mi padají taky po přechodu na přírodní šampony.Mám na prostřídání ještě nějaké chemické,přiznám se,že jsem už byla v pokušení zkusit zase jen chemii,co to udělá.Mám i takový pocit po přírodních šamponech,že mám 5 chlupů na hlavě Sad ,pozitivum přírodních ale je,že odstranily krepovatost Very Happy
Tak nevím,že by zase chemie...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 8:03 am    Předmět: Citovat

Já nemám vůbec pocit, že by mi padaly víc po přírodních. Je to úplně stejné jako s chemickými.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 9:14 am    Předmět: Citovat

padani jsem po prechodu na prirodni kosm. nejak nepozorovala. pozdeji sice padaly houfne, ale to samponum neprisuzuji. jinak posledni mesic pouzivam jeste na stridacku jeden neprirodni sampon a mam dojem, ze vlasy jsou lepsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 9:43 am    Předmět: Citovat

Mně se teda čistě přírodní péče o vlasy neosvědčila, i když jsem střídala značky nevyjímaje opěvované Urtekramy a Logony- strašně se mi sušily konce a měla jsem pocit "pěti chlupů na hlavě", i když jsem to vydržela dlouho, nezlepšilo se to. Teď střídám přírodu, polopřírodu a chemii (elseve, glisskur, botanicus, alverde, visaka...) a je to asi to nejlepší. Nebo taky je fajn dát si přírodní šampon a chemický kondiš (klidně i se silikony) jen do délek, tak to dělá docela dost slečen a paní tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Mně se teda čistě přírodní péče o vlasy neosvědčila, i když jsem střídala značky nevyjímaje opěvované Urtekramy a Logony- strašně se mi sušily konce a měla jsem pocit "pěti chlupů na hlavě", i když jsem to vydržela dlouho, nezlepšilo se to. Teď střídám přírodu, polopřírodu a chemii (elseve, glisskur, botanicus, alverde, visaka...) a je to asi to nejlepší. Nebo taky je fajn dát si přírodní šampon a chemický kondiš (klidně i se silikony) jen do délek, tak to dělá docela dost slečen a paní tady.


Blondorezko, mám to naprosto stejně jako ty. Používám na střídačku laveru, alverde, elseve, swis opar. Vlasy jsou nejlepší, co jsem kdy měla Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkfrank
41-80
41-80


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:06 am    Předmět: škoda Citovat

ano přesně tak...strašně se to zhoršilo a asi tedy přestoupím zpět na chemii...mám hodně málo vlasů....a nechci tímto tempem přijít i o poslední..hennu používat chci a budu ale šampony asi víc už ne.....jsem sice nemocná....(borelioza) ale léky 3 měsíce už neberu a měla jsem aloe vera na detoxikaci....ale ty vlasy mi prostě padají po umytí šamponu....ach jooooooo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.