přírodní šampon vs chemický šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fa88a906771f3ebb656d1bcb99e43b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Melek
0-7
0-7


Založen: 27.2.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 7:13 am    Předmět: Citovat

Tak po několika měsících hledání, svědění a lupovatění jsem konečně našla šampon, který vyhovuje a dokonce se mi vlasy lesknou Very Happy Vyzkoušela jsem Alveder několik druhů, Lopuchový šampon, rakytníkový šampon, Pivní kosmetiku - z přírodních, z chemických pak několik druhů pantene, téměř všechny druhy Elséve (protože červený na barvené vlasy mi dlouho vyhovoval, teď už nikoli), Gliss Kur, Baleu....
Až nakonec jsem koupila měsíčkový šampon od Yves roher a je klid. první dvě mytí sice odlupovali starou kůži, ale teď už je to ok. Tak to snad tak i zůstane. Přeji hodě štěstí při hledání Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 7:15 am    Předmět: Citovat

Já se přidávám k těm, kterým vyhovuje oba typy střídat. Chemii používám nerada, ale jednou za čas si o to vlasy samy řeknou, takže prostřídám to, co jinak používám nejvíc (Alverde, Urtekram, Desert Essence Organics) třeba s pivní Manufakturou nebo Baleou. V kuse mi to s přírodními šampony vyhovuje, jen když vlasy vyživuji pravidelnými zábaly - jinak začnou po nějaké době působit unaveně a hrubnou.
Tak jako tak, přírodní kosmetiku bych za nic nevyměnila. Od té doby, co jsem s ní začala (a rozšířila ji na celý svůj kosmetický arzenál, nejen na šampony), šla kvalita mých vlasů (a i třeba pleti) značně nahoru. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já se přidávám k těm, kterým vyhovuje oba typy střídat. Chemii používám nerada, ale jednou za čas si o to vlasy samy řeknou, takže prostřídám to, co jinak používám nejvíc (Alverde, Urtekram, Desert Essence Organics) třeba s pivní Manufakturou nebo Baleou. V kuse mi to s přírodními šampony vyhovuje, jen když vlasy vyživuji pravidelnými zábaly - jinak začnou po nějaké době působit unaveně a hrubnou.
Tak jako tak, přírodní kosmetiku bych za nic nevyměnila. Od té doby, co jsem s ní začala (a rozšířila ji na celý svůj kosmetický arzenál, nejen na šampony), šla kvalita mých vlasů (a i třeba pleti) značně nahoru. Smile


Přesně, do posledního písmene.
Na jemné vlasy-střídám Baleu professional a Urtekram. Bomba! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ghost_Of_Memory
0-7
0-7


Založen: 15.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já mám více než kladné zkušennosti s kosmetikou Live Clean. Co vím, tak to není zatím moc známá značk, ale pro mě zatím to nejlepší, co jsem objevila Smile Jejich produkty by měly být čistě organického složení, z 98% rostlinného původu v šamponech a 96% rostlinného původu v kondicionérech.. Žádné silikony. A co se mi moc líbí - v Kanadě (odkud kosmetika Live Clean pochází) je povoleno jejich používání ve volné přírodě Smile
Jen ta cena..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

holky, co si myslite o tvrzeni, ze na prirodni nebarveny vlasy jsou lepsi prirodni sampony a na chemicky barveny vlasy zas chemicky sampony? nekde jsem to cetla a zacalo mi to nejak vrtat hlavou.. jakoze jestli ty prirodni sampony ty barevny vlasy nejak vic neposkozujou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

Ghost_Of_Memory napsal:
Já mám více než kladné zkušennosti s kosmetikou Live Clean. Co vím, tak to není zatím moc známá značk, ale pro mě zatím to nejlepší, co jsem objevila Smile Jejich produkty by měly být čistě organického složení, z 98% rostlinného původu v šamponech a 96% rostlinného původu v kondicionérech.. Žádné silikony. A co se mi moc líbí - v Kanadě (odkud kosmetika Live Clean pochází) je povoleno jejich používání ve volné přírodě Smile
Jen ta cena..... Wink


Věřím, že je fajn, já už delší dobu chválím značku Down Under a Nude, které jsou ve stejné distribuci (možná i stejný výrobce). Používám již asi 2 roky, teda střídám i s jinými šampony, ale k této značce ve vracím Smile Live Clean jsem ještě nezkoušela (něco ze složení mi nesedělo), ale obecně tu značku mám ráda. Snad jediné, co mi trochu vadí a s čím vnitřně trochu bojuju je to, že je to kosmetika z Kanady a tedy doprava k nám rohodně není ekologická a já většinou upřednostním výrobky z okolí, pokud můžu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ghost_Of_Memory
0-7
0-7


Založen: 15.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:05 pm    Předmět: Citovat

citace:
Věřím, že je fajn, já už delší dobu chválím značku Down Under a Nude, které jsou ve stejné distribuci (možná i stejný výrobce). Používám již asi 2 roky, teda střídám i s jinými šampony, ale k této značce ve vracím Smile Live Clean jsem ještě nezkoušela (něco ze složení mi nesedělo), ale obecně tu značku mám ráda. Snad jediné, co mi trochu vadí a s čím vnitřně trochu bojuju je to, že je to kosmetika z Kanady a tedy doprava k nám rohodně není ekologická a já většinou upřednostním výrobky z okolí, pokud můžu. Smile


Já teda Live clean střídám s Colistar a s tím, co se mi zrovna zalíbí Smile, ale Collistar snad jenom svátečně, protože při koupi šamponu a bazámu je bezmála 1000 korunek v čudu Very Happy Takže děkuju za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 12:49 pm    Předmět: Citovat

hajula napsal:
holky, co si myslite o tvrzeni, ze na prirodni nebarveny vlasy jsou lepsi prirodni sampony a na chemicky barveny vlasy zas chemicky sampony? nekde jsem to cetla a zacalo mi to nejak vrtat hlavou.. jakoze jestli ty prirodni sampony ty barevny vlasy nejak vic neposkozujou?


Nemyslím,že to platí 100% u každého - ale u mě ano. Barvím chemií a přírodní kosmetika mi skoro žádná nevyhovuje.
Používám chemické šampony bez silikonů a masky hlavně se silikony. Zkoušela jsem kdysi přírodní oleje - ale po těch jsem měla dost hrozné konce, roztřepené a ulámané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geiss
0-7
0-7


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 3:15 pm    Předmět: Citovat

Já používám Hennu a tuhé bylinkové šampony (mýdla). Vlasy se mi hodně zlepšily už po prvním použití a za čas jsou vlasy daleko silnější, není potřeba kondicioner a co je hlavní, že mi přestaly padat vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BeastLovesBeauty
8-20
8-20


Založen: 25.2.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 11:23 am    Předmět: Citovat

Mne chémia vôbec nechýba Smile Momentálne používam šampón a kondicionér od Desert Essence (hroznové - farbené vlasy), raz do mesiaca si vlasy farbím hennou a pomedzi to si sem tam robím olejové zábaly, alebo avokádový, banánový...k tomu mám ešte jeden šampón (ešte od konca leta Very Happy) - ten je super na veľmi suché vlasy - od Cioccolatina Argan a kakao (http://www.bionatural.sk/argan-a-kakaove-maslo-sampon-100-ml-p-2411.html), to je asi najprírodnejší aký som mala Very Happy Len má v sebe dosť olejov, takže je pre naozaj suché vlasy - napríklad mne sa vlasy trochu mastia pri korienkoch a keď ich mám veľmi mastné, tak ich neumyje dobre, takže pre mňa nie je na každé umytie, ale sem tam ho použijem - i keď si naň treba zvyknúť,lebo je vyslovene tekutý a nepení - taká malá daň za to dobré zloženie Smile
Okrem toho mám po ruke kokosový leave-in, a olejové sérum, takže u mňa je prírodná celá vlasová kozmetika, silikónom sa vyhýbam Smile Jedine keď idem raz za pár mesiacov ku kaderníčke, tak tam pretrpím aj silikónové prípravky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.