saloos
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=530703f2f213aca881931d490eb92944Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:05 pm    Předmět: saloos Citovat

Juuuu tak sem vcera objevila ze saloos rozsirily nabidku biobalzamu o levandulovy,rakytnikovy,detsky,devatero kviti a snad aj dalsi.A levandulovy me uplne nadchnul a je i levnejsi nez ruzovy,takze az budou penizky jdu do levanduloveho biobalzamu a zas prikoupim i ruzovy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Saloos je něco jiného než Salus, nebo jsi se jen překlepla???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

melo by to byt to same jen ti biobalzamy maji na sobe logo "saloos" a asi je v tom bud zamerna zmena nebo spoluprace s jinou firmou nevim,ale kdybys to hledala najdes to normalne u salusu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Saloos je jenom taková "podznačka".
Salus totiž chce dělat i přírodnější věci, než dělá doposud ( má v olejích pegy atd. ), tak stvořil podznačku - Saloos naturcosmetic. Jakože Saloos přírodní kosmetika. A právě začal s těmi balzámy.
Ptala jsem se na ně, abych věděla, jestli je to stopro, a mělo by to být v pohodě. Čisté je bio karité, i růžový balzám by měl být ok ( přitom má ve složení dost přísad ), a z toho soudím, že to asi opravdu všechno bude košer. Smile
Ať ti ten balzám sedne, vílko.
Pak sem kdyžtak napiš zkušenosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

dekuju,napisu ale az za dlouho,jeste dlouho potrva nez budu mit nazbyt,ale ruzovy jsem mela asi ctyrikrat za sebou a byl uzasny,jen sem mela velkou spotrebu Embarassed ale to se neni co divit kdyz sem ho nepouzivala lokalne,ale komplet na cele telo Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky to biokarité vyplácala za chvilku.
Moc dlouho teda nevydrželo, měli by pro nás začít vyrábět větší krabičky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

no to sem si taky rikala,radsi jednou investovat vic korun za velke mnozstvi nez vrazet nehorazne penez porad do maleho ktere je brzy v tahu,jenze velke baleni zacli delat pouze ciste karite maslo a ja bych nejradeji ten ruzovy balzam -sedl mi uzasne a mozna i malinko lip nez kokosak,jenze ta spotreba Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Biokarité se dělá i ve větším balení, ale nevím, jestli je k sehnání i v obchodech nebo jen přes e-shop:
http://www.salus-shop.cz/launch.php?s=category&IDcat=17&PHPSESSID=e85e7fbe3f5eb9b81fbb43bc3e3599b7.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

herminko to si ucinila pekny objev Wink ja se totiz nedavno vztekala,ze ty balzamy delaji jenom v malem baleni,ze to hoby vydrzi Confused A pred casem sem u nich na netu objevila,ze maji akorat ciste karite ve vetsim baleni a ted jak sem koukala do tveho odkazu,tak vidim i velky ruzovy biobalzam(ktery mi uzasne sedi) Very Happy ale musi to byt novinka,protoze driv je ve velkem nemeli.Ale bohuzel v kamennych obchodech sem zatim videla jen mala baleni.
Kdyz sem ruzovy balzam pouzivala,tak byl vzdy behem 14 dnu pryc(protoze sem ho pouzivala denne na cele telo) a prestala sem ho kupovat a nasla kokosak,ale takhle bych ho zase zkusila,protoze to bylo vubec to nejlepsi na telo,co sem zkusila Very Happy jen musim vyckat az budou penizky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Koukala jsem, že z některých výrobků (tělových olejů) Salus se stal Saloos, což je fajn Very Happy Jinak já jsem dostala hydrofilní odličovací olejíček a květinovou vodu s meduňkou, tak jsem to teď začala používat, protože jsem měla problémy se suchými šupinkami na tváři a zatím jsem maximálně spokojená, hlavně s tím hydrofilním olejíčkem - žádné dlouhé čištění a drhnutí tampónky, stačí párkrát přejet tampónkem po tváři a pleť je vyčištěná a hlavně nevysušená, takže maximální spokojenost Very Happy Teď jen doufám,že mi to nebude vadit na ty mastněší partie obličeje. Ještě mám Avénii olejíček a ten je taky moc příjemný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.