Henna a trvala
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d10f349d52b06070f010f6289b915171Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaryLynn
8-20
8-20


Založen: 9.4.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 12:28 pm    Předmět: Henna a trvala Citovat

Po pol roku pouzivania henny som nadsena z dlzky svojich vlasov. K tomuto by som sa pri pouzivani chemickych farieb nikdy nedopracovala, lebo mi strasne nicili vlasy. Ale cim mam tie vlasy dlhsie a cim viac hennujem, tym su tazsie a nechcu sa tocit. Tak napadla trvala... Skusali ste niekto trvalu na hennu? Ake to moze mat ucinky? Mozu tie vlasy napr. zozeleniet, alebo sa to neodporuca len preto, ze trvala na hennovane vlasy nechyta? Lebo to by som mozno aj riskla...
Som vdacna za Vase skusenosti aj nazory s ktorymi ste ochotne sa so mnou podelit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

já měla opačný postup Smile nejdříve trvalá a pak na ty chudinky vysušený a ulámaný hena hena hena už dva roky. vlasy které mi odrůstají jsou krásně zdravé ale trvalá je na délce vidět pořád. Crying or Very sad
Do trvalé bych být tebou nešla, buď vděčná za to co máš, krásné zdravé dlouhé vlasy. trvalá se nedá vrátit, jen nechat odrůst. mě už odrůstá dva roky a jsem asi v půlce délky vlasů. trvá to strašně dlouho než se opět propracuješ ke zdravým vlasům. Začni myslet na něco jiného než na trvalou a za čas tě to přejde a budeš ráda, že jsi to neudělala Wink
toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaryLynn
8-20
8-20


Založen: 9.4.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ked ja som praveze trvalu uz raz mala... Ale to bolo fakt veeelmi davno. A ani mi to tie vlasy vtedy az tak silno neznicilo. Mne sa tie moje prirodzene krutia (len teraz nie, lebo su tazke). A ked som si vtedy dala trvalu, tak nebolo vidiet ziadny prechod, akoby to aj tie moje vlasy povzbudilo v kuceraveni.
A henna Ti na tu trvalu chytila bez problemov?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

chytala dobře, ale až tak napotřetí. Měla jsem ještě blond melír (teda já těm vlasům dávala zabrat, stydím se Wink ) a na ten mi prvně hena chytla trošku do zelena, jen nádech ale po dalších henováních se to ztratilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

trvalou si nechávám dělat co 12 měsíců už několik let. Pokaždé super výsledek, jak říkám - vydrží to ten rok, pak už jsou dost výrazné rovné odrosty, takže se to musí dotvrvalit. Nějaké větší zničení jsem nikdy nepozorovala, až někdy loni na podzim se mi vlasy začaly neuvěřitelně třepit (podotýkám, že asi až po pěti letech trvalé). Začala jsem pocitivě olejovat, stříhat, atd. atd. Žádný výraznější pokrok. Tak jsem zkusila jednu aplikaci henny. Vlasy se asi trochu zregenerovaly, ale výsledná barva byla tak strašná, že jsem se zařekla, že hennu už nikdy. Teď na konci června jsem byla zase na trvalé - tj. pět měsíců po henně. První týden držela bezvadně, ale během dalších 4 týdnů se nějak vytratila. To se mi nikdy předtím nestalo a jsem teď pěkně naštvaná, protože nevím, čemu to přičíst. Buď vlasy začaly protestovat, nebo že by ten pozůstatek henny? nevím:/ toť má čerstvá zkušenost... i přesto trvalou doporučuju! jestli máš silné kvalitní vlasy, tak do toho jdi. Ale asi platí, že čím delší rozestup mezi trvalením, tím líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

jasně že někomu trvalá nevadí a vyhovuje, moje vlasy to bohužel odrovnalo. já jsem k ní měla ještě melír.... Sad ale hena už mi je dává dohromady Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Ono fakt záleží na vlasech - a taky na štěstí. Moje vlasy dvakrát trvalou vcelku přežily, potřetí jsem si po letech dala nějakou údajně šetrnější, a ty vlasy po ní prostě umřely, byl z nich chemlon, ani žádný zábaly dlouhodobě nepomáhaly, prostě jsem to musela nechat úplně odrůst. Takže já už se trvalý bojím - a s hennou bych se bála tuplem. Ale jestli má někdo odolnější vlasy, tak věřím, že to můžou zvládat levou zadní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

na hennu by sa trvalá nemala dávať,mne to dosť totálne odrovnalo vlasy,tiež som kedysi mávala trvalú a nič mi to s vlasmi neurobilo aj tak boli krásne,ale ked som teraz používala hennu a nato dala trvalú tak to vlasy vôbec neskučeravilo len ostali suché ako slama Sad nestrihala som,dlžka mi ostala už sa to trochu zregenerovala ale zaslúžila by som si zato bitku že som si tú trvalú dala Laughing ,nie je to dobré kombinovať s hennou,ja som rozmýšľala tak že ked mám po henne také zdravé vlasy tak jedna trvalá im neublíži..no túdle Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaryLynn
8-20
8-20


Založen: 9.4.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

Tak som to teda riskla... Vlasy nezozeleneli, nevypadali a trvala zatial drzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MoniqueM
8-20
8-20


Založen: 17.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
a nemáte nějaké typy, jak se henny zbavit krom odrůstání? Smile Hennuji min. rok... Byla jsem na (slabší, šetrnější) trvalé včera a vůbec mi to nechytlo (že to po mně kadeřnice ani nechtěla zaplatit). Přičítám to 100%ně henně. Před 2 lety jsem na této trvalé byla, chytla krásně, vlasy nezničila, vypadaly přirozeně, i přirozeně odrůstaly, neb se mi krapet samy kroutí. Teď jsem hennovala naposledy před měsícem, minerální olej jsem před trvalou nepoužila a výsledek opravdu žádný. Kadeřnice mne tedy přeobjednala na konec února s tím, že zkusím používat olej na vlasy (http://www.drogeriemartina.cz/vlasova-kosmetika/pece-o-vlasy/vlasove-vody-a-oleje/dixi-olej-na-tmave-vlasy-50ml::1024779.html) - nevíte jak přesně?? - a zkusili bychom "normální" trvalou, jen na veliké natáčky....
Děkuji za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.