Henna a trvala
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c86cff2539428b520832f8860a476712Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lola.lola
8-20
8-20


Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:41 pm    Předmět: Jaj Citovat

No to tady tedy čtu věci Shocked Zelená barva, nebo vlasy div nevypadaly Shocked
Mno jak jsem byla rozhodnutá dnes nebo zítra poprvý henovat, tak teď jsi nejsem jistá...Třetina délky vlasů je ještě taková načechraná po poslední trvalé... Je to sice už rok,ale pořád je to znát Crying or Very sad chjooo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 10:18 am    Předmět: Citovat

V poslednej dobe sa začínam vážne zaoberať myšlienkou, že by som si vlasy natrvalila na nejaké jemnejšie vlny alebo niečo také (proste rozumný medzistupeń medzi medzi osemdesiatymi rokmi a mojou zúfalou rovnosťou), pretože dúfam, že by mi to trocha zväčšilo objem a všetky pokusy o prirodzené zvlnenie sa mi do dvoch hodín vyrovnajú (pokusy s tužidlom vydržia o prá hodín dlhšie, ale denné mučenie tužidlom beriem za snáď horšiu možnos´t ako trvalá a komu by sa to chcelo denne, všakže Rolling Eyes )Ale listovaním týmto fórom som narazila na rôzne a protichodné výsledky kombinácie henny a trvalej a tak by sa mi teraz hodilo, aby ma tu niekto buď presvedčil, že do toho mám ísť a vlasy mi to v pohode prežijú (už sa plazia k pásu a bolo by mi ľúto o ne prísť) alebo mi to razantne vyhovoriť, pretože momentálne vážne neviem, či vytúžená štruktúra vlasov stojí za to riziko Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 11:58 am    Předmět: Citovat

Díky těmto stránkám jsem se rozhodla pro hennu, vše jsem si nakoupila, ale den před aplikací jsem zjistila, že henna zatěžká vlasy a z pravidla trvalou zničí - vyrovná, takže jsem hennu zavrhla. Kudrlinky mi jsou dražší Sad
Na kudrlinky ale doporučuji používat přípravek od Baley na zvlnění. Stojí asi 70 Kč a koupíte ho v každém DM Wink
Trvalou jsem měla před několika lety a už byla ostříhaná - zbavila jsem se jí. Asi před rokem jsem byla na něčem... ehm... kdo ví Very Happy Je to šetrnější než trvalá. Něco jako headline? nejsem si jistá. To mi vlásky zvlnilo a od té doby používám právě zmiňovanou pěnu na vlasy a jsem spokojená. Bohužel jsem neustále toužila po zrzavých vlasech, až jsem si nechala dělat měsíčně přeliv, ale protože to je pro mě jednoduše moc drahé a vydrží to jenom chviličku, před měsícem jsem použila barvu. Už jsem spokojená a pyšná na svoje vlásky!
Tak... to jsem se krásně vypovídala a zpět do práce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lea57
8-20
8-20


Založen: 16.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 4:37 pm    Předmět: Citovat

Holky, máte někdo další zkušenost s trvalou na hennovaných vlasech? Já před rokem a půl trvalou měla, vlásky byly krásný, ale teď už přes půl roku hennuju a mám strach aby mi to vlasy nezničilo, nebo aby vůbec chytla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

lea57 napsal:
Holky, máte někdo další zkušenost s trvalou na hennovaných vlasech? Já před rokem a půl trvalou měla, vlásky byly krásný, ale teď už přes půl roku hennuju a mám strach aby mi to vlasy nezničilo, nebo aby vůbec chytla.

Kdysi jsem používala hennové zábaly a trvalá mi vůbec nechytla. Kadeřnice z toho tehdy byla neštastná.Hennové zábaly jsem si dávala, abych vlasy před trvalou "vyztužila" a aby je trvalá neponičila- že to u mě zafunguje až tak silně a preventivně, jsem nečekala.
Ale třeba to u tebe bude fungovat jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lea57
8-20
8-20


Založen: 16.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 5:31 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
lea57 napsal:
Holky, máte někdo další zkušenost s trvalou na hennovaných vlasech? Já před rokem a půl trvalou měla, vlásky byly krásný, ale teď už přes půl roku hennuju a mám strach aby mi to vlasy nezničilo, nebo aby vůbec chytla.

Kdysi jsem používala hennové zábaly a trvalá mi vůbec nechytla. Kadeřnice z toho tehdy byla neštastná.Hennové zábaly jsem si dávala, abych vlasy před trvalou "vyztužila" a aby je trvalá neponičila- že to u mě zafunguje až tak silně a preventivně, jsem nečekala.
Ale třeba to u tebe bude fungovat jinak.

Tak mám čas na rozmyšlenou skoro do konce dubna, ale je to dilema, risknout to, nebo ne? Navíc mám konečně barvu se kterou jsem moc spokojená, ale zase ty vlnky mě znovu lákají. Všude píší že odstup mezi barvením hennou a trvalou má být alespoň měsíc, ale tady dost čtu že to stejně moc nechytá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 5:48 pm    Předmět: Citovat

lea57 napsal:
Holky, máte někdo další zkušenost s trvalou na hennovaných vlasech? Já před rokem a půl trvalou měla, vlásky byly krásný, ale teď už přes půl roku hennuju a mám strach aby mi to vlasy nezničilo, nebo aby vůbec chytla.


Pokud máš hodně vrstev čisté (červené) henny, tak ti pravděpodobně trvalá nechytne tím jak je vlas obalený.
Vlnek můžeš dosáhnout i jinými způsoby, nedávno tu byl článek od SilkyJane. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lea57
8-20
8-20


Založen: 16.1.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

Jn, barvím čistou lamdou, tak to asi nebudu riskovat. Vidím to na ten ponožkový drdol, nebo na papiloty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 7:58 pm    Předmět: Citovat

I šnečky jsou dobré, dokonce bych řekla, že přirozenější vlnky než z trvalé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

Me už ani ti šneci moc nešnekujou, musím je mít hodně dlouho, aby se mi vlasy fakt nakudrnatily a během večera mi to stejně lehne, ale aspoň pak zůstane docela objem Smile Moc mě to neštve, jsem ráda, že se mi vlasy konečně narovnaly a přestaly se vlnit, ale přece jenom, když už svátečně vlním, tak by to mohlo vydržet Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.