Olivové mydlo na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a382d084dce076be7acd6c00109394fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 5:20 am    Předmět: NEELAYADI - ajurvédské mýdlo na vlasy a podrážděnou pokožku Citovat

Chci se zeptat. nemá někdo zkušenost s tímto mýdlem přími na vlasy? NEELAYADI - ajurvédské mýdlo na vlasy a podrážděnou pokožku hlavy od firmy Siddhalepa. Dost mě láká Very Happy . Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 12:49 pm    Předmět: Re: NEELAYADI - ajurvédské mýdlo na vlasy a podrážděnou poko Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Chci se zeptat. nemá někdo zkušenost s tímto mýdlem přími na vlasy? NEELAYADI - ajurvédské mýdlo na vlasy a podrážděnou pokožku hlavy od firmy Siddhalepa. Dost mě láká Very Happy . Děkuji


Tohle mám už dlouho v plánu - chci si ho určitě objednat:)! Zatím mám vlasové mýdlo od Rubens a s tím jsem spokojená Wink !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 7:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodla dát olivovému mýdlu na vlasy ještě jednu šanci, protože něco tak dobrýho na mojí pleť musí přeci svědčit i vlasům Smile Největší problém je, že se mi nikdy nepodařilu tu tuhou kostku v rukou dostatečně rozmydlit a pak to vetřít do vlasů, tak jsem dneska nožem odstrouhala pár hoblinek do skleničky od jogurtu, zalila trochou vody a protřepala, vyrobila jsem nádhernou šlehačkovitou pěnu a vlasy 2x umyla, na závěr pro jistotu opláchla jablečným octem a výsledek mě strašně mile překvapil, vlasy jsou krásně umytý a hlavně mají ten nejlepší objem, jakej se mi podařilo za poslední dobu vyrobit, po přírodních šamponech mi totiž dost plihnou vlasy. Takže to budu testovat dál, snad i po víc umytích budou tak dobrý výsledky, zatím super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vroni
8-20
8-20


Založen: 21.3.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

http://www.home-made.cz/2012/07/domaci-vonavy-bio-sampon-za-par-korun.html šampon jsem zkoušela bez bylinek, a použila jsem toto mýdlo http://www.hennalamda.cz/produkt-mydlo-aleppo ,mýdlo zajmavě voníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vroni
8-20
8-20


Založen: 21.3.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

Tak vlasy po umytí vypadají dobře,jen se méně lesknou,ale to lze napravit černým pivem Smile Myslím ale,že mytí mýdlem pak vyžaduje větší péči,různé zábaly a pod.aby vlasy nebyly přesušené a neměly lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

Já už skoro rok používám na vlasy visaku a po těch měsících nepřetržitého visakování se toho vlasy přejedly, tak jsem chtěla na prostřídání vyzkoušet nějaké olivové mýdlo. Kupovala jsem takovou velkou kostku přírodního olivového mýdla s chlorofylem za 40 Kč ve zdravé výživě, včera jsem myla vlasy a super, umyje to a nadělalo mi to z vlasů lesklé žíně, moc to necuchá a ještě nejsou mastnéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

citace:
použila jsem toto mýdlo http://www.hennalamda.cz/produkt-mydlo-aleppo ,mýdlo zajmavě voníSmile

Máte s tímhle mýdlem někdo zkušenosti? Smile díky
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 8:23 am    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
citace:
použila jsem toto mýdlo http://www.hennalamda.cz/produkt-mydlo-aleppo ,mýdlo zajmavě voníSmile

Máte s tímhle mýdlem někdo zkušenosti? Smile díky


To vypadá jako to moje a nevím teda:/ po prvním mytí vydržely hezké ještě druhý den a třetí den byly pořád koukatelné, akorát jsem je teda musela víc načesat aby nešlo vidět, že už jsou trochu mastné, ale po druhém mytí vydržely hezké sotva do večera a už večer vypadaly jako jindy tak druhý den, a druhý den to byl docela děs, večer v zrcadle jsem se fakt lekla co to na té hlavě mám, na temeni a nahoře totálně zmaštěné:/ takže s ním budu mýt jen teď, co se učím a nikam nechodím, a pak se zas vrátím k visace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 8:56 am    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
citace:
použila jsem toto mýdlo http://www.hennalamda.cz/produkt-mydlo-aleppo ,mýdlo zajmavě voníSmile

Máte s tímhle mýdlem někdo zkušenosti? Smile díky


Mám ho doma. Vlasy umyje hezky, i když příliš nepění. Jsem s ním spokojená. Jen ho střídám s ostatními šampóny, tak nevím, jak se chová při delším používání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilly733
8-20
8-20


Založen: 17.11.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 12:19 pm    Předmět: mydlo Alep Citovat

Minule som aj ja vyskusala prirodne mydlo na ktorom pisalo ze je aj na vlasy. Bolo to mydlo Alep,stalo asi 4eura. Tak som si s nim vlasy umyla.Mala som trosku problem ho nanasat na vlasy...Taky nezvyk Very Happy Vlasy po umyti boli take ze tie moje odrastene zdrave,nefarbene boli pekne,leskle...Ale tie co som mala melirovane, farbene a su znicene boli katastrofalne...Tak hnusne na dotyk a uplne matne,bez zivota...Som proste tie znicene vlasy musela umyt,lebo som to nemohla zniest na vlasoch...Podla mna je to mydlo dobre skor na zdrave vlasy...u poskodenych akurat to poskodenie zvyrazni...mne ukazalo ake mam vlastne tie vlasy poskodene a ze sa len pripravkami hladko tvarili Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.