Hořčičný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10c3c3c8db7c9b66e910df62ccbf012eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 9:46 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si začala dělat zábaly z hořčičnýho oleje. Napatlam pokožku, něco steče do dýlek, promasíruju a necháma působit tak dlouho, jak se mi chce a jak mám čas, většinou přes hodinu. Nějaký výraznější účinky zatím nepozoruju, nicméně na pleť mi fakt sedne, stačí promasírovat, část se vsákne, zbytek jen pak setřu a je krásně hladká, tak snad se osvědčí i na vlasy Smile Cool
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 6:30 pm    Předmět: Citovat

Hořčičný olej se mi moc líbí, moc mě láká, asi by se mi dost hodil, mám to už promyšlený. Samotné hořčičné semínko se bojím zkusit kvůli vysušování, nebo pálení, ale olej se zdá být zajímavou alternativou. Bohužel jsem na něj ale zatím nikde nenarazila, tak nevím, kam ho jít kupovat.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 9:18 am    Předmět: Citovat

Strašně jsem hořčičný olej chtěla zkusit, protože jsem měla špatné zkušenosti s hořčičným semínkem, ale nedaří se mi ho sehnat. Měla jsem ho objednaný z internetu, ale bohužel je pauza ve výrobě takže není momentálně dostupný. Nevíte kde v Brně by se dal koupit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 5:38 pm    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Tak jsem si začala dělat zábaly z hořčičnýho oleje. Napatlam pokožku, něco steče do dýlek, promasíruju a necháma působit tak dlouho, jak se mi chce a jak mám čas, většinou přes hodinu. Nějaký výraznější účinky zatím nepozoruju, nicméně na pleť mi fakt sedne, stačí promasírovat, část se vsákne, zbytek jen pak setřu a je krásně hladká, tak snad se osvědčí i na vlasy Smile Cool

Tak na vlasy jsem ho po několika zábalech přestala používat, protože mi vůůbec nejde vymýt Sad . Leda tak nějakým Gliss Kurem pustí hned po jednom až dvou našamponováních, ale alverdíma šamponama se vymyje klidně i až po pěti umytích Rolling Eyes . Ale na pleť je to nejhydratačnější, co jsem kdy vyzkoušela Wink .
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 6:51 pm    Předmět: Citovat

Baffiny napsal:
Strašně jsem hořčičný olej chtěla zkusit, protože jsem měla špatné zkušenosti s hořčičným semínkem, ale nedaří se mi ho sehnat. Měla jsem ho objednaný z internetu, ale bohužel je pauza ve výrobě takže není momentálně dostupný. Nevíte kde v Brně by se dal koupit?

Asi před 2 měsícema jsem ho zahlédla v té zdravce naproti Slovanu na Lidické Wink Ale jestli ho tam mají teď, tak to opravdu nevím, od té doby jsem tam nebyla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 8:47 am    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Baffiny napsal:
Strašně jsem hořčičný olej chtěla zkusit, protože jsem měla špatné zkušenosti s hořčičným semínkem, ale nedaří se mi ho sehnat. Měla jsem ho objednaný z internetu, ale bohužel je pauza ve výrobě takže není momentálně dostupný. Nevíte kde v Brně by se dal koupit?

Asi před 2 měsícema jsem ho zahlédla v té zdravce naproti Slovanu na Lidické Wink Ale jestli ho tam mají teď, tak to opravdu nevím, od té doby jsem tam nebyla...


mockrát díky za echo, zajedu tam a zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem objednávala tady - http://www.repraha.cz/www-repraha-cz/eshop/11-1-Olej/0/5/900-Horcicny-olej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 11:15 am    Předmět: Citovat

Kejtlin napsal:
Ja jsem objednávala tady - http://www.repraha.cz/www-repraha-cz/eshop/11-1-Olej/0/5/900-Horcicny-olej


škoda jen, že poštovné je tam dražší než samotný olej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

nezkoušela jste něktetá smíchat hořčičňák s riciňákem... na mě je jeden moc hustej a druhej moc řídkej, tak jsem se splácala dokupy Very Happy tak uvidíme, co bude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 11:54 am    Předmět: Citovat

Já jsem to zkoušela a teda nestalo se nic negativního, tak to dělám dál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.