Účes na LARP
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e1224d266bd42b1033c746d9982c305Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 2:25 pm    Předmět: Účes na LARP Citovat

Můžete mi prosím někdo poradit účelný a hezky účes na LARP? Jedu na dřevárnu, takže nějakej historickej. Přemýšlela jsem nad kalsickým falešňákem, i neklasickým, ale prostě mi tento druh účesu vůbec nesluší. Příteli budu dělat cop z 5 pramenů, moc mu sluší a hlavně pak rozčeše vlasy. Takže mě napadá jedině cop(ale ten má přítel, tak zase aby jsme nebyli stejný) nebo klasickej culík Rolling Eyes
Tak vás chci poprosit o snadno proveditelné účesy, které vypadají efektně a historicky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

No a co ten "falešňák" udělat hodně nízko a navolno? Vzít až prameny pod ušima, splést do tenkých copánků (třeba dvou na každé straně) a spojit to velmi volně, jen aby ty copánky držely zbytek vlasů od krku?
Mě totiž taky klasický "falešňák" nesluší, nikdy ho nedělám ze všech těch vrchních vlasů, tak mě napadlo tohle, to vypadá úplně jinak a podle mě mnohem líp, zvlášť když to je hodně volné, tak je to spíš taková ozdoba na rozpuštěných vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 12:48 am    Předmět: Citovat

dík moc za radu, ozkoušela jsme a vypadá to parádně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:15 am    Předmět: Citovat

Tak to jsem moc ráda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Tak já ten svůj nápad taky zkusila a fakt to nevypadá špatně - ještě mě při tom napadlo jedno vylepšení: docela hezky vypadá, pokud tu věc, kterou máš pramínky sepnuté, zakryješ. Já si je sepla až někde v polovině krku malým skřipečkem, pak jsem vzala zbytek vlasů tak, jako když jdeš plést klasický cop ze třech pramenů, ty první dva prameny překřížíš a ten skřipec se tím vlastně překryje. Pak se to celé pod tím překžížením dá omotat třeba stylově kouskem kůže a vypadá to moc dobře, možná ještě líp.

PS: hodila jsem ti to vyfocené do své galerie, taková ranní domácí rychlovka, dalo by se s tím určitě vyhrát lépe, přidat copánky i do té sepnuté spodní části, na neprotříhaných hustších vlasech je ten efekt asi taky lepší, než na těch mých cancourech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Ju dík za fotečku, takhle jsme to taky měla, jen jsme to vzala gumičkou, nemohla jsme najít skřipec, je to snadno proveditelný a fakt efektní! Moc děkuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

A za co na ten LARP jdeš? Mám vyzkoušené nějaké účesy na potvůrky typů goblinů nebo cokoli se špičatýma ušičkama Very Happy
A taky bych mohla doporučit jeden hezký na normální lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

No já jedu jako takovej pomocnej org, takže mě budou zřejmě i zneužívat na nějaký nestvůry Rolling Eyes
Tak sem s nápady prosím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Tak já bych doporučila dva účesy, které se osvědčily.

1.
Rozčešeš vlasy na pešinku uprostřed a oddělíš z každé strany tak prvních 5 cm u obličeje. Ty prameny hodně uhladíš a stáhneš je dolů, přes uši a dozadu pod ostatní vlasy. Tam je sepneš gumičkou. Tím ti vznikne na hlavě "čelenka" jenže z vlastních vlasů a jdou krásně vidět špičky uší. Můžeš pak na ně nalepit špičaté ušička a zbytek vlasů nechat rozpuštěný, pokud chceš. Já jsem je pak splétala do copu a byl to skvělý praktický účes na akce, kde se člověk na chvíli nezastaví.

2.
Ještě pěknější ale už ne tak praktický účes byl tenhle. Rozčešeš vlasy v předklonu a pokud to svedeš, spleteš z nich vzhůru nohama francouzský cop po temeno hlavy. Mi to nejde, takže si takto jen oddělím vlasy z hlavy od krku po temeno a udělám z nich cop s gumičkou. Když se pak narovnáš, máš vlasy od čela po temeno rozpuštěné a zadní chycené v copu. Z toho můžeš udělat nějaký hezký uzel, stačí když omotáš gumičku vlasama a přichytíš sponkou. Volné vlasy zase rozčeš na pěšinku uprostřed a pak můžeš buď natočit do ruliček, čímž utvoříš hezký historický účes, nebo zapleteš několik drobných copánků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Potreboval bych porad jak vytvorit nejaky barbarsky(nejlepe neco jako kelti nebo vikingove) usec pro kazdodenni noseni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.