V jakém věku jste se rozhodli pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e4f1bf3d4ab356160cc5cf6d617876cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

dlouhé vlasi chci a i pěstuji si
od dětství
23%
 23%  [ 53 ]
od 15ti +
65%
 65%  [ 146 ]
od 25ti +
7%
 7%  [ 17 ]
od 35ti +
2%
 2%  [ 6 ]
od 50ti +
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
Pepita Grillada
0-7
0-7


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
já jsem se pro dlouhé vlasy rozhodla v době, kdy jsem kvůli alergii v podstatě přestala s koňma - v 16 nebo 17. do té doby by byly trochu nepraktické...


No já to měla ve stejném věku ale přesně naopak Very Happy do té doby jsem měla vasy tak různě po ramena,když mě to přestalo bavit tak na nějaké barevné mikádo za uši. Pak jsem začala pravidelně chodit na jízdárnu ke koním a tyhle polodélky se staly nepraktickými - pořád mi nějaké prameny padaly do obličeje, nešlo to stáhnout... Nejdřív jsem to jen tak různě pospínávala, pak jsem začala dělat takové ty jednoduché drdoly, abych měla od vlasů klid. A když jsem je jednou po prázdinách pořádně pročesala a nechala jen tak rozpuštěné nestačila jsem se divit... Very Happy A už jsem si je nechala, teď je mám skorem po pás.Děcka na jízdárně vždycky zapletly koním ocasy a pak šly na můj cop Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 11:16 am    Předmět: Citovat

+/- ve 13-14 letech prostě na začátku 8 třídy.Teď půjdu do třeťáku takže 4 roky Question Very Happy asi jo ale já to počítám jako 3 roky protože jsem měl jednou brutální zástřih 20 cm takže - jeden rok Smile

Takže bych se měl zamyslet proč závidím někomu DV když mu je třeba 25 let a chybí mi na jeho délku 20 cm z toho plyne že mám náskok jako prase Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

Pro DV jsem se rozhodla v březnu tohoto roku, ve chvíli, kdy jsem se tu na popud mého muže zaregistrovala Laughing Od té doby nestříhám, začala jsem barvit hennou- a následně ihned přestala, páč mi kráásně vysušila vlasy tak, že se odlamují několikacentimetrové konečky.. Takže budu barvit opět chemickýma, jen co si na ně našetřím Laughing Embarassed Ale rostou, a já jsem ráda Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

Pre DV som sa rozhodla, keď som mala približne 20 rokov. Aj zato vďačím len tomuto serveru, lebo keby som naň nenarazila, nenapadne ma nechať si narásť dlhé vlasy, ani keby okolo prešla samotná lady Godiva Laughing Proste som vždy vlasy automaticky strihala a neriešila ich....Je to škoda, mám pocit, že mi takto ušli najlepšie a najvlasatejšie roky mojho života Rolling Eyes Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 7:04 pm    Předmět: Citovat

Takže... poprvé jsem na tento server narazila, když mi bylo 12. Laughing A tehdy sem se rozhodla, že chci dlouhé vlasy. Pak mně ale začali strašně štvát a začala sem je žehlit a zase sem chtěla krátké. Cca o rok později sem přestala používat žehličku (protože se mi nechtělo každé ráno stát třičtvrtě hodiny u zrcadla, navíc to bylo hodně nepraktické když sem někam jela, to sem žehličku většinou nechávala doma a zničené vlásky mi trčeli naprosto všude, vypadala sem ,,úžasně" Laughing ) a tak sem si řekla, že když už je nebudu každý den pálit, že by mohly trošku povyrůst, navíc by se pak svou tíhou mohli trochu natáhnout. A tak sem znovu zavítala sem no a od té doby nechávám růst. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 12:25 pm    Předmět: Citovat

Hodně dlouho jsem nosila takové polodlouhé nebo na ramena. Delší vlasy jsem si nechávala až tak od 25 výše s občasným zastřihnutím. Teď už nestřihám vůbec a nyní v 31 letech mám vlasy nejdelší jak jsem kdy měla, včera jsem zjistila, že mi sahají na zádech k pásku kalhot, čili do pasu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Já sem se rozhodla asi nějak v 16-ti. V té době jsem si uvědomila, že je mám zničené a chci si je uzdravit Smile
Jako menší sem se nechávala furt stříhat, což nechápu. Měla jsem to po ramena nebo tak nějak a to mi vůbec nesluší Very Happy a ještě v této době co je nechávám narůst jsem byla posedlá roztřepenýma konečkama, takže mám hnusný cancoury Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 11:27 am    Předmět: vlasy Citovat

Tak já jsem se rozhodla v 7. třídě, už me nebavilo nosit vlasy jako kastrol Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 3:47 pm    Předmět: Citovat

Myslim,ze nekdy v 15-ti letech,kdyz v televizi bezela Rosalinda,mela taaak krasny vlasy a ja je chtela taky!!Zajimavy,vlasy uz mam taky,ale jakmile se na frajerku-Thalia-kouknu ted nechapu co se mi to na tech jejich vlasech tak libilo Rolling Eyes
Ale muj nazor se nezmenil,zenska s dlouhyma vlasama je proste vic sexy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 9:59 pm    Předmět: Citovat

14.3. 2008 jsem se zaregistrovala na DV a od té doby jsem se rozhodla mít dlouhé vlasy, a díky DV jsem zjistila, že je to i možné Laughing
je to již tři roky a bylo mi cca 27 let Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.