V jakém věku jste se rozhodli pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04fa78e0a0254e18edbdcfb04dff10d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

dlouhé vlasi chci a i pěstuji si
od dětství
23%
 23%  [ 53 ]
od 15ti +
65%
 65%  [ 146 ]
od 25ti +
7%
 7%  [ 17 ]
od 35ti +
2%
 2%  [ 6 ]
od 50ti +
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

plus mínus někdy od 15 let, od té doby jenom chodím zastříhávat konečky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala dlhé vlasy po zadok už ako 12 ročné dievčatko len potom som sa dala ostrihať a znova ma to chytilo asi ako som šla na strednú a odvtedy sa stále držím svojho cieľa - dlhé vlasy aspoň po zadok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

ja som nosila dlhé vlasy už na základnej (tak od 2. triedy) a nejako mi to ostalo až doteraz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Dlhé vlasy som chcela vždy, s mojou celoživotnou dĺžkou +-na ramena som žila v tom, že sú už dlhé. Strihanie prišlo stále nejak tak automaticky. V 20tke som ostrihala na krátko poslednýkrát a odvtedy rastú. matne si spomínam, že niekedy pred rokom som ich asi dala podstrihnúť... no odkedy som tu, viac si ich uvedomujem a starám sa o nich. Už by som tak razantne strihať nedala.. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy jsem měla už jako dítě, ale někdy ke konci ZŠ jsem si je nechala ostříhat na krátko, protože byly dost poničené, pak už mi teda narostly lepší, ale dodnes mám trauma z keců debilních spolužáků (nebylo to teda jen na vlasy Rolling Eyes ) a od té doby se jich nůžky nedotkly Very Happy
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 11:33 am    Předmět: Citovat

Já si délku pěstuju +- rok... Vždycky jsem chtěla dlouhý vlasy, ale bohužel jsem je neměla moc kvalitní, barvila jsem chemicky, rostly strašně pomalu, a neměla jsem trpělivost... taky jsem chtěla objem, a natužit-vyfoukat-přelakovat funguje hlavně na kratší a sestříhaný vlasy. Pak mi došlo, že to není to pravý ořechový, pořád mi něco chybělo a stále jsem toužila po dlouhejch vlasech,, v 23 a půl letech jsem přestala barvit chemií, oni se rozrostly, pak jsem objevila hennu a pak po roce DV a chtěla konečně vlasy Smile takže v 25 letech jsem se vážně rozhodla, objevila DV a bylo délkově vymalováno Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokronilla
41-80
41-80


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem jiné než dlouhé vlasy neměla, pravda, že těch délek bylo víc- nejkratší tak 5 cm pod ramena, a nejdelší po zadek (tak asi od 14 do 19 let). Ani se stříhat nehodlám, až si budu připadat jako trapná bába, tak drdol a hotovo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Zaciatkom puberty som mala vlasy stale nieco medzi ramenami a lopatkami. Potom prislo v 15-tich rozhodnutie, ze budu do pasa no a cez leto nasledny skrat a ostrihanie po bradu. Odvtedy to nechavam rast so starym cielom (teda po pas Smile ) a je tomu uz 3 a 3/4 roka. Za tu dobu to sice narastlo vazne minimalne, ale aspon su moje a pomaly sa k danemu cielu plazia, no. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Dlhé vlasy som mala od detsva s jedinou výnimkou Confused Do 7 rokov som mala po pás, do 13 som nosila kvôli športu vlasy cca po lopatky až do polky chrbta ale v 13 som zatúžila po zmene a išla som úúúplne nakrátko (cca 4cm), Keďže rodičia nemali čas chodiť so mnou každý mesiac ku kaderníčke, vlasy boli vždy dlhšie ako si strih vyžadoval. Keďže som mala vlásky veľmi vlnité, údržba a úprava bola pre mňa neúnosná a tak sa mi nemôžete čudovať že som strašne moc chcela svoje dlhé vlasy späť Very Happy takže opäť rástli a až do mojich 23 rokov som ich udržiavala kúsok pod lopatkami. Potom som objavila DV Very Happy , fotky dlhovlasých členiek a strašne moc som zatúžila mať vlasy aspoň do pása, najlepšie po zadok. Do pása som sa už 2x dostala ale moje končeky boli v tak príšernom stave, že som musela dať vždy dolu okolo 10 cm a tak sa už rok držím niekde medzi polovicou chrbáta a pásom.

A práve v tejto chvíli som sa rozhodla že najbližšie ostrihám končeky až po lete, tak by som sa opäť mohla dosť do pása ale uvidíme s akou kvalitou Twisted Evil
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 5:45 pm    Předmět: Citovat

Definitivně zatím nikdy. Vždycky po nějaké době nechám dorůst po pás, a pak ostříhám na mikádo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.