Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac2f58b5febd5aaf0c6fc3fe518b632fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 4:39 pm    Předmět: Procedury PO umytí vlasů Citovat

Jelikož tu na různých vláknech čtu, co dělat, aby vlásky byly co nejhezčí a dozvídám se o kondicionérech, maskách, olejích, vlasových vodách, výluzích (výluhách?) atd. atd., přičemž většina se používá právě na vlhké vlasy, tak mám samozřejmě chuť to všechno ozkoušet. Jenže vlasy myju 2x týdně, což není tak často, a tak se mi chce zkoušet všechno najednou, případně použít toho osvědčeného co nejvíc.
Zajímalo by mě, co všechno provádíte po umytí vlasů, protože já ve snaze mít vlásky po uschnutí co nejhezčí, začínám mít pochyby, jestli už to nepřeháním a jestli možné kombinace nejsou na závadu Very Happy (Zatím se zdá, že ne). Bohužel se nikdy neudržím a i přes původní předsevzetí, že dnes to bude jen mytí, na vlasy něco plácnu. Přece mi to nebude ležet jen tak v poličce Wink
Po umytí použiju buď Pantelsaminu nebo Wonder, na pár minut, pak spláchnu a přeliju citrónovou vodou. Na vlhké konce napatlám kondicionér, na vlasovou pokožku kopřivovou vodu a ještě mám tendenci použít na konečky kokosový olej. To už mívám trochu hloupý pocit zaplácané hlavy a zmařeného času. Snažím se nečesat, fén nevlastním, takže už jen čekám, jestli nebudu mít vlasy splihlé a těžké - většinou ale vyjdou moc hezké.
Takže by mě zajímalo, jestli zůstáváte jen u mytí, nebo se snažíte vlasy obšťastnit různými osvědčenými metodami, kombinacemi oněch metod a jaké máte výsledky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 4:46 pm    Předmět: Citovat

No já po každém mytí použiju kondiconer, ten obden střídám s vlasovou maskou a každou neděli večer ještě naplácám olivový olej s bylinkama. Ale vždy jen bud masku nebo kondiš, potom před fénováním ještě použiju jako ochranu Elseve, nebo GlissKur ve spreji, případně kopřivovou pěnu od Aveflor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Já po umytí (myji obden) používám do délek někdy Gliss kur neoplachovací nebo Pantenne na barvené vlasy (taky neoplachovací). A přímo na konečky kúru od Reelle. Ke kůži vůbec nic. Snažím se rozčesávat až po uschnutí (ne vždy mám tolik času) a nefénovat (což taky někdy porušuji). Jinak vlastně nic nedávám, jen mezi mytím Biohar na noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

Já rozčísnu jenom tak nahrubo hřebenem s obrovskými zuby. Po uschnutí bych už nerozčesala nic Confused A po proschnutí nakrmím posledních 15 cm konce kůrou od Rellee. Toť vše.
Víc by mi asi vadilo, měla bych opatlaný pocit.
Během mytí když někdy potřebuju, nastříkám kondicionér ve spreji od L'Occitane, nebo teď v létě SPF sprej proti slunci. Ale to jenom když hodně pálí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak nyní po umytí šamponem používám buď masku nebo kondicionér. Už dlouhou dobu jsem nevynechala....mám pocit že bych měla vlasy až moc suché. Po odkapání vody do ručníku vlasy rozčešu a buď rovnou na mokré vlasy nanesu olejíček nebo bezoplachovou péči nebo s tím počkám až vlasy uschnou. Většinou je to lepší když dávám na vlhké vlasy nebo na ne zcela suché. Pak ještě v průběhu dnů vlasy přestříkám kondišem ve spreji nebo dám další dávku nějaké bezoplachovky/olejíčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool


Závidím!!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lelein
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja po umyti do toho placnu vlasovou vodu, promasiruju a necham uschnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool


niesi jedina, akurat ja ich rozcesem mokre a idem spat, rano uz necesem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Sidonie napsal:
Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool


niesi jedina, akurat ja ich rozcesem mokre a idem spat, rano uz necesem Very Happy


taky se hlasím, šampon, smýt, do ručníku...pak teda letmo do copu a klidně spat Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.