Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d41d7f2dded2f89ab8009db4a4403ce0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:09 am    Předmět: Citovat

Já po spláchnutí všeho vlasy zabalím do turbanu, nechám tak 5-15 minut, jak se mi chce, pak ho sundám a nechám vlasy ideálně volně uschnout. Max je někdy vysuším fénem na nejnižší stupeň (studenej to neumí) když spěchám a venku je zima. Češu je až suchý, po vysušení fénem je někdy ani nečešu bo je při tom sušení prohrabuju rukama a oni se nějak rozpletou samy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Taru: ono zalezi na tom, jak moc to delas, respektive na jak moc velkych pramenech ... a jde pak spise o to "rozmotavani" kdyz nejsou jeste uplne suche: mokry vlas je hodne nachylny na trhani, natahovani a podobne veci.


Přehýbám vždy "celé" vlasy v jednom prameni. Nějak si nedovedu představit, že by se mi měl zbytek nasáklých vlasů plácat po celých zádech..

Což je i odpověď pro Nellianu - normálně ty vlasy do ručníku stoč, ne? Ty konce, co vyčuhujou, stoč pod tu část ručníku, co ti na hlavě dělá ten volný cíp. Až tě začne bolet hlava, tak to sundej a nech doschnout.
Od dob krátkého rozcuchu (jiní by řekli oškubu) si až do teď, kdy mám vlasy do půl zadku, vystačím s klasickým malým ručníkem, takže tenhle problém mírně nechápu.

Nebo jako jaký postup máte vy, co ty vlasy do ručníku nepřehýbáte? Extra velký ručník?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

taky mám jen normální malej ručník, konce mi prostě vyčuhujou ven, jen je stočím a naplácnu na ručník, aby taky trochu odsál vody... v pohodě to stačí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

Taru napsal:

Přehýbám vždy "celé" vlasy v jednom prameni. Nějak si nedovedu představit, že by se mi měl zbytek nasáklých vlasů plácat po celých zádech..


No pre mňa je najrýchlejšie baliť vlasy tak, že som prehnutá nad vaňou, uterák hodím zo zadu a obalím smerom dopredu ako turban, takže sa mi vlasy prehnú vpredu v tej špirále, ale končeky trčia dole Very Happy
Na nejaké kreácie so zmotávaním pod uterák by som potrebovala ešte jednu ruku, čo by mi vlasy držala na mieste kým na ne dám uterák a takto v turbane to najlepšie drží a uterák nepadá z hlavy.
Je ešte pár možností ako napr. zakrútiť uterák dole a dať hrubú gumičku alebo štipec, ale buď to ten uterák nedrží, alebo mi to ťahá vlasy Laughing
Väčšinou mám po umytí vlasov na sebe župan, čiže mi nejak extra nevadí mokro na chrbte, ale občas ma to naštve že akurát posledné štyri chlpy najdlhšie na tej hlave a akurát z toho bude voda tiecť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
Taru napsal:

Přehýbám vždy "celé" vlasy v jednom prameni. Nějak si nedovedu představit, že by se mi měl zbytek nasáklých vlasů plácat po celých zádech..


No pre mňa je najrýchlejšie baliť vlasy tak, že som prehnutá nad vaňou, uterák hodím zo zadu a obalím smerom dopredu ako turban, takže sa mi vlasy prehnú vpredu v tej špirále, ale končeky trčia dole Very Happy


Jakože uděláš vepředu z ručníku "uzel"?


Já mám na tohle celkem blbou představivost. Sama dělám tenhle:

A ty vlasy, co čouhají dolů, normálně vezmu a nacpu pod ten kus ručníku, co spadává dozadu.

Nemyslela jsem to tak, že vlasy prvně uplácat a pak až dávat ručník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Taru : noo presne to druhé robím aj ja, len aj keď bola snaha strčiť konce pod uterák, tak sa mi to vždy vyšmykne po chvíli, preto radšej mám väčší uterák a to som sa pýtala, že ako je to s dlhšími vlasmi odomňa, už viem čo myslíš a ako to robíš Wink
Pochopili sme sa nakoniec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kotaka
0-7
0-7


Založen: 22.11.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Používám přírodní šampon a kondík, takže po umytí už nic. Většinou jen zabalím do ručníku a po pár minutách si vlasy prohrábnu širokým hřebenem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Od té doby, co jsem objevila DV, tak jsem tady téměř denně.Smile Děkuji všem za tipy a názory. Ale abych se držela tématu, tak díky vám všem jsem přešla na následující péči po umytí:
šampon a kondicionér - střídám přírodní a se silikony, dříve jsem po nanesení kondiše rvala hřebenem, teď už ne.Smile Zabalím do ručníku na cca 10 min. Ke kořínkům nanesu lopuchový výluh (střídám kupovaný a vlastní výroba) a naolejuji konce. Díky oleji to krásně rozčešu TT a nechám volně uschnout.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 5:00 pm    Předmět: Citovat

No dám do uteráka na 5 min a potom nechám voľne uschnpť ked už sú takmer suché, rozčešem riedkym hrebeňom a zapletiem dva copíky aby sa mi vlnili Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 6:28 pm    Předmět: Citovat

ja len zabalím vlasy do ručníka nech odsaje vodu a potom nechám voľne vyschnúť...
keď nemám čas nechať schnúť, len zapletiem do vrkoča a idem spať...
češem väčšinou až na druhý deň
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.