Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e900de26a0ad2ffdc6ed4d589f205c1eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
ja len zabalím vlasy do ručníka nech odsaje vodu a potom nechám voľne vyschnúť...
keď nemám čas nechať schnúť, len zapletiem do vrkoča a idem spať...
češem väčšinou až na druhý deň

Toto je asi ten najlepší postup Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 5:02 pm    Předmět: Citovat

Péče po umytí závisí na tom, jak jsem pečovala před umytím Smile

Pokud hodně, měla jsem v délkách olejíček, masku atd., nechávám vlasy po umytí šampónem a kondicionérem tak jak jsou a nic s nimi nedělám, aby si odpočinuly. Pokud není péče před umytím, vynahrazuji péčí po umytí - vlasy vymačkám nad vanou, jenom lehce a decentně, ne jako prádlo, i když to svádí Wink zabalím na chvilku do osušky, aby se vsákla voda. Rozčesávám vlhké, ale ne úplně mokré, a velmi opatrně, ale jenom když nechci prstýnky, jinak nečešu a promačkám v předklonu a rozpletu prsty cuchance. Poté dávám do konců péči, ne do úplně mokrých, ale mírně suchých, co si zrovna vyberu, a nechávám volně doschnout. Vlastně to není vůbec žádná speciální procedúra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:18 pm    Předmět: Citovat

Chcela by som sa spýtať, koľko vám schnú v zime vlásky???
... ja som celú jar a leto nefénovala... ale akonáhle nepoužijem v zime fén,
druhý deň ma bolí celá hlava kvôli dutinám ...
A to nechodím von s mokrou, ani vlhkou hlavou ...
Tak neako ma to škre, že musím, pretože si nemôžem dovoliť, takto vynechávať akcie kvôli chorobe a tak fénujem Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:40 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka: nechavam schnout dele v rucniku a ten zbytek se s tim uz pak nejak popasuje. Jinak rychlostne mi schnout vicemene stejne dobre jako v lete.

Hodne pomaha, kdyz doma nemas pruvan: na hlavu pak tolik netahne ...

Nevim teda, jestli myjes rano nebo vecer, jestli rano, tak tam se to bez fenu asi zrovna moc neobejde Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 3:54 pm    Předmět: Citovat

v zime mi to schne takých 5 hodín minimálne... keď zapletám cop z vlhkých vlasov, nevyschnú mi ani do rána, potvory Evil or Very Mad

ale ani fénovanie nie je bohviečo, minulý týždeň som bola prechladená, tak som rozmýšľala, že si vlasy vyfénujem... po 20 minútach som to vzdala a nechala som ich doschnúť normálne (našťastie už boli polosuché, inak by som skončila so zápalom pľúc)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 12:41 pm    Předmět: Citovat

K tomu schnutí - v létě to je chvilinka, to se posadím na slunce a peču je Twisted Evil líbí se mi, jak mi je slunce zesvětlá, no a to jsou suché tak do hodinky maximálně. Teď v zimě je to kolem dvou hodin průměrně, když mám hodně zatopeno a teplo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 10:34 am    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat, jaké věcičky používáte na konečky po umytí? Nemám je třepivé, spíš suché a časem působí křehce. Takže bych brala doporučení na nějakej přípravek, po kterym nebudou splihlý, mastný a nebudou v tom silikony. Co to máslo od Alverde? Nebo jiné, poraďte. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 10:45 am    Předmět: Citovat

Také se přidávám k této otázce, sama mám stejný problém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 12:09 pm    Předmět: Citovat

Co myju sodou a octem, tak nepoužívám vůbec nic. Ale dřív jsem patlala furt něco. Docela mi vyhovovalo to Alverdí máslo. Nebylo těžké, dobře se vsákávalo a hezky vonělo. Předávkovat ho a vlasy zmastit se mi teda taky podařilo, ale jen jednou. Pak mi vyhovovaly některé věci z BioNe: dobrý byl leave-in kondicionér s keratinem a obilnými klíčky a měla jsem taky vlasovou péči s arganovým olejem a keratinem. Mám pocit, že u nich je předávkování snad nemožné. A ještě dřív jsem používala každý večer asi tak hrášek balzámu na vlasy od YR, taky to bylo to obilí... nechávala jsem to tam v několika vrstvách (jak se to po těch večerech nastřádalo) až do mytí. Na noc napatlat od uší dolů, zaplést/smotat, ráno rozpustit. Fungovalo to jak tužidlo, vlny výborně držely (a tudíž jsem měla déle větší objem) a já měla ještě pocit, že je tím chráním...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne březen 03, 2013 8:42 pm    Předmět: Citovat

Jak myješ sodou? :-O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.