Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46ca9313bae3b615437abc1981ee170fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kleris
0-7
0-7


Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:04 pm    Předmět: Masky na vlasy -jak často si je dávat? Citovat

Ještě bych měla dotaz, jak často se mají dávat masky na vlasy? Jen 1x týdně nebo můžu i víckrát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:05 pm    Předmět: Re: Masky na vlasy -jak často si je dávat? Citovat

kleris napsal:
Ještě bych měla dotaz, jak často se mají dávat masky na vlasy? Jen 1x týdně nebo můžu i víckrát?


Já dávám obden (myju denně). Mám ale hodně suché vlasy u mastných by to asi dělalo neplechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:13 pm    Předmět: Re: Masky na vlasy -jak často si je dávat? Citovat

kleris napsal:
Ještě bych měla dotaz, jak často se mají dávat masky na vlasy? Jen 1x týdně nebo můžu i víckrát?



tohle je jedna z věcí, na kterou neexistuje univerzální odpověd. To si musíš sama zjistit. Mě stačí jednou za tyden, 14 dní, zaleží jak mám suché vlasy+ nepoužívám balzám(jako vubec). Někdo davá masku několikrat tydně. Je to prostě individuální Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:37 pm    Předmět: Citovat

Já myju ob den, jednou dám jen šampon a kondicionér, podruhý šampon a masku. Do toho ještě občas (hlavně po umytí) tekutý krystaly, ty jsou výborný. Mám zesvětlovaný vlasy, vyhovuje mi to takhle. Chce to vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kleris
0-7
0-7


Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:41 pm    Předmět: Citovat

díky za odpovědi. A ještě někde jsem četla, že se mají masky dávat na umyté vlasy? není to jedno, jestli ji dám na umyté vlasy šamponem a pak jen vodou opláchnu nebo na suché vlasy a až pak celé umyji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

Zaleží na tom, jakou masku davaš. takove ty koupene v drogeriich a lekarnach se aplikují na mokre umyte vlasy. masky doma vyrobene se mohou davat třeba i před mytím...já si dělám olivovy olej se žlodkem. Zamícham nanesu, nějakou dobu počkám a pak umyji šamponem.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Vidíš, to mě nenapadlo, takovej postup. Mně to přijde škoda, tu masku pak smýt šamponem. Když jí pak spláchneš vodou, má to podle mě lepší účinek (to je ale jen moje úvaha). Používám klasický drogerkový a Wonder, ten vede na celý čáře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Já teda dávám masku poslední dobou po každym umytí. Mám dost suchý vlasy a po ostříhání se mi to dost zlepšilo,ale nechci abych se dostala zase do fáze šustících vlasů. Používám wondera a vpohodě, vlasy neplihnou, nic.
Je to hodně individuální. Mě to vyloženě svědší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

tak každé 5. umytí si dávám já
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.