Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f97437a68c3314dddd787b8ceffac88eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Psilocybe: když si děláš tu masku na tvář,tak dáváš jen ten vyšlehanej bílek nebo tam ještě něco přidáváš??chtěla bych to vyzkoušet Very Happy děkuji
Nikdy som ju neskúšala, dávam totiž bielok do masky na vlasy. Niekde som tu o tom čítala, ale podľa mňa stačí čistý bielok.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 9:30 am    Předmět: Citovat

Rorinka napsal:
Já si dávám masku taky před mytím a dost jste mě překvapily, že to některé děláte jinak. Chtěla bych se zeptat jaké masky takto používáte, protože si nedokážu představit, jak jen smývám vajíčko čistou vodou bez šamponu.

Holky určitě myslely masky koupené, ty se většinou používají stejně jako balzámy/kondiše, že se nanesou do umytých vlasů, nechají se chvíli působit a pak už jen spláchnou vodou...
A k tomu vajíčku - sice už je to mimo téma masek, ale opravdu jde vypláchnout jen vodou, je tady i téma vejcomedový šampon, zrovna včera jsem ho zkoušela...a nejen, že to šlo vypláchnout, ale dokonce to ty vlasy i vážně umylo Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 4:39 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Psilocybe: když si děláš tu masku na tvář,tak dáváš jen ten vyšlehanej bílek nebo tam ještě něco přidáváš??chtěla bych to vyzkoušet Very Happy děkuji


len naslahane bielko, pripadne k tomu mozes pridat trosku citronovej stavy ( ale nieje vobec nutna) plet to prenadherne zmatni Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych si třeba i připlatit, ale hledám masku na suché konečky. Přemýšlela sem nad hydratační od Matrixu... Co byste poradili, když nechci, aby mi po ní plihly vlasy? Mám jemné spíš mastnější vlasy a nebarvím se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 9:06 pm    Předmět: ako umývať Citovat

Chcela by som sa opýtať, že ako to robíte s maskami? Ja mám napr od Avonu a neviem či si mam najpr dať šampon alebo potom masku alebo opačne? ale keď si dám takú domácu tak si vždy umyjem so šamponom ale ked z avonu tak najprv šampon a potom maska, asi to robím zle..poradte mi Smile ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:14 pm    Předmět: Re: ako umývať Citovat

Domci4 napsal:
Chcela by som sa opýtať, že ako to robíte s maskami? Ja mám napr od Avonu a neviem či si mam najpr dať šampon alebo potom masku alebo opačne? ale keď si dám takú domácu tak si vždy umyjem so šamponom ale ked z avonu tak najprv šampon a potom maska, asi to robím zle..poradte mi Smile ďakujem


Nerobíš to zle, vo všeobecnosti by sa to malo tak (pokiaľ na maske nie je napísané inak), maska je vlastne o čosi intenzívnejší kondicionér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ja si ju dávam raz týždenne, len na končeky. Nechám také 3-4 minúty pôsobiť a zmývam studenšou vodou. Myslím, že raz týdženne úplne stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:46 pm    Předmět: Re: ako umývať Citovat

zyrriel napsal:
Domci4 napsal:
Chcela by som sa opýtať, že ako to robíte s maskami? Ja mám napr od Avonu a neviem či si mam najpr dať šampon alebo potom masku alebo opačne? ale keď si dám takú domácu tak si vždy umyjem so šamponom ale ked z avonu tak najprv šampon a potom maska, asi to robím zle..poradte mi Smile ďakujem


Nerobíš to zle, vo všeobecnosti by sa to malo tak (pokiaľ na maske nie je napísané inak), maska je vlastne o čosi intenzívnejší kondicionér.

Ešte sa po maske odporúča dať kondicionér, pretože len uzavrie vlas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 11:09 pm    Předmět: kondicioner a balzam Citovat

Ďakujem, a mám ešte otázku ale asi to nebude patriť sem, ale keĎ sa začalo už od kondicionéri. Aký je rozdiel medzi kondicionérom a balzamom? ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 8:04 am    Předmět: Re: kondicioner a balzam Citovat

Domci4 napsal:
Ďakujem, a mám ešte otázku ale asi to nebude patriť sem, ale keĎ sa začalo už od kondicionéri. Aký je rozdiel medzi kondicionérom a balzamom? ďakujem

Balzam je trochu výživnejší. Máš ho nechať dlhšie. 2-3 minúty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.