Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9124377a0dbc93b27e8717bdb3ffbc39Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marcia
0-7
0-7


Založen: 2.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 7:32 pm    Předmět: Citovat

[quote="Heather"]

Jsem kadeřnice, tak mám pro majitelky dlouhých vlasů, které o ně pečlivě pečují radu:
Umývejte si cca 1 X za 14 dní nebo 1 X za měsíc hluboce čistícím šamponem, který odstraní případné nahromaděné vrstvy látek z pečujících či stylingových přípravků, které pak brání pronikání péče do středních vrstev vlasů a zůstávají pouze na povrchu, což je u masek nedostatečné.

EDIT MODERÁTOR: Skrytá reklama, kontaktujte nás na mail partneri@dlouhevlasy.cz pro podmínky inzerce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 3:31 pm    Předmět: Citovat

Tak já osobně třeba moc nepoužívám ani kondicionér, protože většinou po umytí vlasů šamponem používám masku (ale ne až ke kořínkům, jen asi od uší dolů) .
Arrow používám masku tedy zhruba jednou týdně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orlynka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 10:40 am    Předmět: Citovat

Ahoj pred nedavnen jsem zavitala na toto forum kvuli hennovani a musim otevrit tohle forum. Chci se zeptat zda je opravdu nutne davat domaci masku pod folii a zahrivat? Od te doby co tady vsechno mozne studuju,zkousela jsem poprve v zivote davat na hlavu masky pred mytim a mam takovy pocit,kdyz zabalim do folie a dam na to kulich a necham pusobit,nejak hodne mi padaj vlasy pri umyvani Confused Kdyz jsem minule zkousela masku nedat a jen si umyt hlavu,bylo tech vlasu mene,je to mozne?
Ale jinak celkove mi nejak zacali padat vlasy,aspon mam takovy pocit,ze jich nachazim vice nez pred hennovanim a stalou peci o ne Rolling Eyes
Jenze ted nevim co je dusledkem,zda hennovani, nebo prechod na prirodni sampony,pouzivam Alteru nebo nyni jak kojim,ale to kojim uz od prosince a padani jsem zaznamenala az ted Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 1:28 pm    Předmět: Citovat

Orlynka napsal:
....
Jenze ted nevim co je dusledkem,zda hennovani, nebo prechod na prirodni sampony,pouzivam Alteru nebo nyni jak kojim,ale to kojim uz od prosince a padani jsem zaznamenala az ted Question


Bála bych se, že to bude poslední možnost- já jsem na všechny hormonální výkyvy docela citlivá a na padání se to projevuje nejvíc Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orlynka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2017
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt březen 02, 2017 8:58 pm    Předmět: Citovat

Pokud to je opravdu hormonama,da se tomu nejak zabranit nebo omezit? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2017 8:11 am    Předmět: Citovat

Určitě to jde. Navštiv obvoďáka nebo gynekoložku ať Ti udělá hormonální profil a probere s Tebou jeho výsledky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.