Studený odstín henny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23064ebc4df674f6d5fe42af6d3e4e2bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:45 pm    Předmět: Studený odstín henny Citovat

Tak holky(a pánové), mám velké dilema Laughing Asi před půlrokem jsem se začala barvit hennou, protože jsem měla hrozně slabé vlasy, svědila mě pokožka a chtěla jsem přejít na něco přírodního. Henna mi tohle všechno vyspravila, ale bohužel jsem letní typ a sluší mi jen studené odstíny. Je sice fajn že moje vlasy jsou zdravější, ale s teplým odstínem na hlavě vypadám jak mrtvolka. Vůbec mi to nejde k pleti. Zkoušela jsem pár odstínů vyloženě hnědé, žádný kaštan nebo tak. Pak jsem našla dokonce jeden odstín bordó. Bohužel i s ním vypadám jako zrzka. Ještě jsem přemýšlela o hnědé umbře od Logony, která je údajně studená a nebarví do červené, ale je docela drahá a musela bych ji objednávat. Tak co, máte někdo podobný problém? Jak jste ho řešili? Snad se nebudu muset vrátit zpět k chemii Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

No já teda s hennou zkušeností moc nemám, ale obavám se, že své dilema hennou nevyřešíš Sad Všechny odstíny henny, které jsem kdy viděla, byly teplé, hodně teplé a už z principu henna podle mě studený odstín nevytvoří. I když kdo ví...
Taky jsem chtěla hennu používat, ale bohužel má barevná omezení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

takúto odpoved som dostala z poradne cesta prírody:

Pro tmavě hnědé vlasy a studený typ je lepší jednoznačně Hnědá Umbra.

http://www.cestaprirody.cz/index.php?ukey=auxpage_poradna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 4:06 pm    Předmět: Citovat

Asi zkusím ještě tu umbru tedy. Jestli ani ta nezabere, budu se muset vrátit k chemii. Bééééé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 2:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkusila tmavou hennu od Lush. Když se během působení přikryje folií, tak díky nedostatku vzduchu mají mít vlasy červený nádech. Když se nepřikryje, tak získají studenější nádech. Je pravda, že mě to udělalo na hlavě takový až "namodralý" tón, na druhou stranu mi přijde, že nepřikrytá henna na vlasech rychle schne a nechytne tak dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

Přesně z tohoto důvodu do jsem do henny nikdy nešla, jsem letní typ a teplý odstíny mi opravdu nesvědčí, navíc mám po zkušenostech docela odpor s odstínům do zrzava a červena...takže pro mě chemie nebo přírodní vlasy holt Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 5:04 pm    Předmět: Citovat

Já jsem také letní typ a perfektně mi seděla hennecolor odstín bordó. Teď budu zkoušet tu lusháckou rouge, tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Umbra od Logony opravdu barví studeně...respektivě není to žádná popelavá, ale není to určitě ani načervenalá hnědá.

Nebo pak zkusit smíchat hennu, indigo a amlu...mně to vykouzlilo taky hezkou, nečervenou hnědou

Nebo si zkusit sehnat amlu a přidávat ji do nějaké hnědé henny, obecně totiž způsobuje chladnější odstín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

Podle mě henna nikdy nebude studená, po obarvení možná zdánlivě jo, ale všechny přísady se rychle vymyjou a zůstane jen zrz. Před rokem jsem takhle experimentovala s amlou atd. v henně a od té doby se nemůžu zbavit té zrzavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 11:21 pm    Předmět: Citovat

Zokynka: Tam se mi mrkni do galerky na fotku vlasů bez blesku..mně to tedy nepřijde jako teplá hnědá Smile

Taky mi holky daly kdesi odkaz na tabulku hnědých odstínů a tam bych si svoji hlavu tedy zařadila do studených až neutrálních odstínů (záleží na světle) Teplé hnědé tam byly ty vyloženě načervenalé, jako kaštan, a takovou já určitě nemám.

Zatím je to skoro měsíc od posledního hennění a vlasy (bohužel) zesvětlaly, ale červenání se nekoná, což si ověřuju i otázkama na okolí

Fakt zkus třeba Umbru, ta v sobě neměla ani špetku červené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.