Studený odstín henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72edab26708d5d254e09e67eb9ab3586Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leslie92
8-20
8-20


Založen: 6.8.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:

hennou jde vytvořit i poměrně studený hnědý odstín, pokud se správně namíchá, ale záleží na pigmentech ve vlasech, u někoho je to problém.
pokud nechceš hennu, pak vyloženě přírodní barva není.
ale můžeš si pomoct bylinkama jako je amla, shikakai, ořechové slupky atd. a dělat různé zábaly. není to výrazná změna, spíš tónování. Wink


No aspoň že něco s tím jde dělat. Děkuji za informaci, určitě něco odzkouším. Smile To co mi roste z hlavy je hrůza - zelenohnědé oči+stejná barva vlasů je fakt děs. K tomu se ještě přidá máti s komentáři k mé pleti, že jsem celá zelená/bílá jak stěna. Závidím holkám, co mají jednobarevné oči a živý odstín vlasů - nepůsobí tak fádně. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak ona ta hennově zrzavá by Ti mohla hezky vyrovnat ten mírně nazelenalej odstín. Nemyslím teda vyloženě zrzavozrzavou hennu, to už by bylo trochu moc, ale třeba moje kamarádka (taky bledulka s nádechem do zelena, akorát že má hnědý oči) s úspěchem barví lusháckou caca noir v kombinaci s caca brun, a dává jí to pěkněj odstín hnědý, kterej jde do zrz jenom na přímým sluníčku, a to vcelku decentně - moc jí to sluší a vypadá sice bledá, ale už ta pleť v obličeji nemá takovej nádech do zelena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leslie92
8-20
8-20


Založen: 6.8.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Aha, díky. Jsem ráda, že nejsem sama. Aspoň mám inspiraci. Smile Já se právě zrz bojím, tak asi budu dlouho váhat a pak testovat na pidi pramenu vlasu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 9:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj má někdo zkušenost s přimícháním indiga nebo černé do bezbarvé henny? Mám vlasy takové medové, dávala jsem hennu DM oříšek, pak khadi světle hnědou s bezbarvou, ale pořád to mám takové medovo žluté, tak bych chtěla tu zrz utlumit a trochu ztmavit. Na stránkách khadi jsem viděla fotky 10 min.působení indiga a paní stáhla zrz, ale já mám vlasy o dost světlejší tak nechci skončit zelená nebo černá. Nevím jaký odstín namíchat, abych vytvořila klidně teplejší, ale plavý odstín, který je podobný mé myší tmavší blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 9:44 am    Předmět: Citovat

Indigo s cassií je prý zelená (žlutá + modrá = zelená) tak pozor! Nevím, jestli to co by sis představovala vubec henou jde, navíc na světlých vlasech. Celkově na blond bych asi indigo neriskovala. Možná zkusit od khadí ty nové blond odstíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 10:16 am    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
Indigo s cassií je prý zelená (žlutá + modrá = zelená) tak pozor! Nevím, jestli to co by sis představovala vubec henou jde, navíc na světlých vlasech. Celkově na blond bych asi indigo neriskovala. Možná zkusit od khadí ty nové blond odstíny.


ale cassie bezbarvá by měla být bezbarvá, ne žlutá. Dívala jsem se na blond odstíny, ale ty budou asi hodně teplé když jdou do zlaté a jahodové barvy, každopádně asi ale lepší než žlutá nebo mrkvová Smile
nezbývá mě nic jiné než experimentovat, škoda, že shikakai neumí barvit, taková barva toho prášku by se mi líbila když ho mám ve vlasech Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 10:35 am    Předmět: Citovat

No ona cassia tak uplně bezbarvá není. Ano, tmavé vlasy sice neobarví, ale zeptej se blondýnek Wink
Henna asi vždycky půjde do teplé barvy, přece jen je to červenooranžové barvivo. Khadí to má ale docela vychytané s jinýma bylinkama.
Hodně štěstí s experimentováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 11:14 am    Předmět: Citovat

Ano. Casia není bezbarvá. Je žlutá. Byla to první henna, kterou jsem používala a měla jsem ve vlasech žluté praneny - zabarvila šedé, takové ty téměř průhledné vlasy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 11:21 am    Předmět: Citovat

Uff, tak díky holky za upozornění, začnu ztmavovat raději postupně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 10:23 am    Předmět: .. Citovat

Ahoj,

taky jsem na netu hledala jak docílit henny bez zrz odlesků, a našla jsem tento článek americké blogerky, která do henny přidává prášek amly. A musím říct, že podle jejích fotek mají její vlasy doopravdy studený tón Wink

http://www.rubiesandradishes.com/2015/03/14/henna/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.