Obal výrobku-ovlivňuje vás?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd662f1c99eb2f13d1fd814cb89ae0b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ovlivní můj výběr obal výrobku?
hodně
20%
 20%  [ 16 ]
většinou ano
32%
 32%  [ 26 ]
nepřemýšlím nad tím
16%
 16%  [ 13 ]
většinou ne
25%
 25%  [ 20 ]
vůbec
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:37 am    Předmět: Obal výrobku-ovlivňuje vás? Citovat

V několika diskuzích už jsem zahlédla, že někdo chválí obal výrobku, ale samotné vlákno jsem o tom nenašla. Tak mě napadlo se vás zeptat, jak moc třeba dáte na samotný design kosmetických výrobků a jesti vás nějak výrazně ovlivňuje. Už jste někdy koupili třeba šampon jenom proto, že byl hezvký "zvenku"? Nebo naopak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Ano, ovlivňuje mě to a taky jsem už určitě něco koupila jen kvůli obalu, bohužel, přitom obal je to poslední a má jít o výrobek...mám s tím problém u některé přírodní kosmetiky, prostě se mi nelíbí obaly, jsou takové obyčejné, nezajímavé..
ale například z té přír.kosmetiky se mi hodně líbí obaly od Saloosu, jak od jejich kosmetiky, tak od éterických olejů, ty se povedly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

Tohle je taky moc pěkné, Farfalla - oleje a sprcháče:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

Já teda většinou hledím spíš na složení a certifkáty, obal je až na posledním místě. Zvlášť v poslední době jsem si nekoupila nic jen proto, že se mi líbil obal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Je typ obalů, které se mi líbí. A určitě jsem ráda, když se kvalitní produkt ještě prodává v hezkém obalu... Přeci jen to má člověk v koupelně jakou dobu, tak se mi líbí, když to hezky vypadá. Razz No a taky když je ten obal praktický. To znamená, že se ta věc dobře používá a zároveň je v obalu dostatečně chráněná.

Třeba krémy na obličej mám ráda ve skleněných dózách. Taková výjimka je Yves Roche. Ten dělá krásnou plastovou dozičku, ve které se jen vyměňují náhradní náplně. Takže to je i šetrnější k přírodě. Jejich obaly se mi obecně hodně líbí. Dřív se špatně otevíraly šampony, jsem si o ně jednou rozsekla ruku, ale teď už se otevírají lehce a snadno.

Připojuji se ke rovněž chvále obalů Saloos. Jsou opravdu pěkné. Zvláště pleťové vody, odličovací a obličejové oleje s kapátkem. Ty mě naprosto fascinují Twisted Evil Akorát většinou si ty skleněné lahvičky už moc neužiji... objednávám si větší balení a ty jsou v bílých plastových lahvičkách.

Dřív se mi u šamponů a kondicionerů líbilo, když byly z jedné řady, když to bylo hezky sladěné... a k tomu i sprchový gel v sladěné barvě. No od té doby, co si šampony víc vybírám a hledím hlavně na složení, se mi tohle už nedaří. A vzhledem k tomu, že jsem začala používat některé výrobky od Lush, tak některé věci nemají obaly vůbec. Ale zas už nějakou dobu sháním nějakou krásnou krabičku na mýdlo Twisted Evil Ty plechovky jejich se mi nelíbí.
Ale tak mě napadá, že se moje obsese sladěností přenesla na složení. Twisted Evil Třeba když mám šampon z mangovým extraktem, musím k tomu mít nejlépe i kondicionér s mangem apod.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.


Naposledy upravil Valkira dne út srpen 18, 2009 9:09 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:06 am    Předmět: Citovat

Já pokud mám produkt osvědčený a pokud se mi líbí složením, tak obal také moc neřeším. Ale je pravda, že mě občas něco podle obalu velmi zaujme a tak se u něj zastavím. Mnohdy se mi pak líbí i to složení, tak ho koupím. Normálně bych ale kolem toho produktu asi prošla bez povšimnutí, kdyby mě obalem nezaujal. A je také pravda, že mi připadá, že hezký obal dodává výrobku důvěryhodnost. Ale není to rozhodně to hlavní.

Jo a ty obaly Saloos se opravdu vyvedly, taky se mi moc líbí. Akorát ta cena už míň Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

když procházím obchodem určitě mě na první pohled spíše zaujme nějaký zajímavý obal než obyčejný, ale rozhodující je samozřejmě složení, podle obalů se při nakupování nerozhoduju:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Na první pohled mě určitě zaujme pěkně designový výrobek...to pak po něm šáhnu a studuji dál...tedy zkoumám složení a účinky. Určitě mě ale hezký obal zláká....to ví i kosmetické firmy a tak pořád mění a "zhezčují" obaly. Je pravda, že pokud má stejná firma nový design výrobků tak jsem ochotna o jeho koupi i uvažovat (což by se předtím třeba nestalo že Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

Vědomě ne, nevědomě určitě ano Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

Obal výrobku mě nijak extra neovlivňuje. Když je pěkný, tak to postřehnu, v duchu pochválím, ale tím to hasne.
Nejvíc mě zajímá co je uvnitř Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.