Obal výrobku-ovlivňuje vás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c48ead22b914475fc466f3b27f340060Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ovlivní můj výběr obal výrobku?
hodně
20%
 20%  [ 16 ]
většinou ano
32%
 32%  [ 26 ]
nepřemýšlím nad tím
16%
 16%  [ 13 ]
většinou ne
25%
 25%  [ 20 ]
vůbec
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Áno ovplyvnuje.... strašne rada sa pozerám na obaly ladené v pekných farbách s pekným bylinkovým motívom ... ale určite sa viac pozerám na cenu, kedže som chudobná Twisted Evil napríklad kebyže sa neviem rozhodnuť medzi 2 výrobkami rovnakej ceny, vyberiem si ten s krajším obalom Razz samozrejme, kebyže neviem nič o funkčnosti .... mala som krém od Ryoru na akné s krásnym obalom s bylinkami, voňal skutočne úchvatne, a účinky boli ešte úchvatnejšie.... ale nič nie je dokonalé, v zložení boli samé silikóny, preto ho už nepoužívam, ale to už patrí inam Rolling Eyes ale keď prídem domov s novou ,,vychýtavkou" s krásnym obalom a voňavým, častokrát si ho nosím všade po byte ako blázon, pozerám sa na obal a pohľad naň mi zlepší náladu, alebo ho zvyknem očuchávať ako niaky feťák Laughing je to proste tá radosť z novej veci, aj keď je to asi malichernosť, ale treba sa tešiť z každej maličkosti, aj keď iba z pekného obalu na novom šampóniku Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 1:01 pm    Předmět: Citovat

Urcite ovplyvnuje, ale viem sa krotit Very Happy V minulosti by som si bola schopna kupit sampon, lebo ma pekny fialovy obal napr. Laughing ALe v kazdom pripade obal je dolezity - je to prva vec, ktoru vidime a vdaka ktorej si vyrobok vsimneme.
Ale dnes uz sa nad tym nepozastavujem, idem skor po znacke.
_________________
We have no future... Death is our god....Killing us all....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Nooo ja ked idem do obchodu s tym, ze idem skusat nieco nove, tak urcite sa riadim aj podla obalu, napr. naposledy som si kupila sampon garnier.. Aloe vera, a tento obal ma dost zaujal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

od doby co používám přírodní kosmetiku, tak se podle obalu neřídím, už jen kvůli tomu, že ve většině případech objednávám přes net, takže vybírám podle "účinků". Saloos má moc hezký design obalů.Nejvíc asi používám Logonu a ta má obaly velmi průměrné..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

musím se přiznat že ovlivní, ale ne tak, že bych si měla koupit všechno s hezkým obalem. pro mě je priorita nějaký ten certifikát, popř. kosmetika "napůli přírodní"...
přírodní věcičky ale mívají pěkné obaly (kromě lavery jako kosmetika a alterry vyjímaje olejíčků Arrow můj názor)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Mě ovlivňuje hodně, ale přesně obráceně. Čím křiklavější, barevnější a modernější obal, tím se mi zdá výrobek umělejší a víc mě odrazuje.
Naopak mě hodně lákají obaly přírodní s herbářovým pojetím rostlinek. To mě naláká prozkoumat složení, jestli je to něco přírodního a případně zakoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Ano, i mě obaly často ovlivňují. Určitě hezký obal zaujme na první pohled, ale je fakt, že uznávám zásadu v jednoduchosti je krása, takže se mi líbí obaly od weledy nebo urtekramu (henna), ecover (s rybkami Wink). Teď mě velmi zaujala firma Mádara. Třeba pleťové tonikum je velmi příjemné.

_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:24 am    Předmět: Citovat

Mě tedy obaly ovlivňují hodně, více, než bych chtěla Smile
Nejvíce se mi líbí obaly Manufaktury a Botanicus...., i Avon některé
A naopak nelíbí se mi Loreal a podobně, i Oriflame se docela zhoršil
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

ano, Manufaktura má nádherné obaly, celkově mají v obchodě hezké věcičky, ty dózičky a krabičky Twisted Evil Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

Pro mě je obal určitě důležitý. Především chci, aby byl funkční. Rozbité víčko nebo poškozený nehet hned po prvním použití, mě dokážou pěkně naštvat. Proto si dobré obaly zejména od šamponů schovávám, abych mohla přelévat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.