šampony od Alpy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f855ea602b775922c13b20e4513c1c7eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

ja som dala šancu lopúchovému šampónu kedže som strašne chcela vyskúšať šampón z lopúcha a poznám asi len tento ktorý je zameraný výlučne naňVery Happy čo je smutné, podľa mňa by lopúchové šampóny, ktoré by boli viac prepracovanejšie mohli mať veľkú obľubu..už len kvôli tomu padaniu.. no nič..tak po prvom raze som si povedala že som zbytočne vyhodila aj keď len dve euráVery HappyVery Happy ale nakoniec si vravím že mu ešte šancu dám.. a používala som ho tri krát za sebou a spravili sa mi lupy veľké ako sneh! Shocked neuveriteľne ma zneho šimrá pokožka hlavy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 6:45 pm    Předmět: Citovat

to je zaujímavé, ako rozdielne na tieto šampóny môžeme reagovať. pre mňa je lopúch od alpy jeden z najlepších šampónov. zafunguje vždy, keď všetko ostatné zlyhá, pre mňa rokmi overená istota Wink
ale je zas pravda, že ja mám pomerne nenáročné vlasy a hlavne mastnejšiu pokožku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 10:33 am    Předmět: Citovat

Tak ja som tiež veľmi prekvapená že sa takto ten šamponik prejavil ...pretože ja som maximalne spokojny, už ho používam skoro dva roky a nikdy ma nesklamal dokonca sa mi zlepšili vlasy ako ho používam ..ale každý ma iný vlas a typ pokožky takže bude to určite tym..no čo už..treba sa asi obzrieť po inom šampóniku čo ti bude vyhovovať viacej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak on nieje zase zlý to nemôžem povedať. Vlasy sú po ňom celkom aj do objemu a zároveň hladunké..i keď na druhý deň mi prídu úplny opak už:/ ja neviem čo som za človek Laughing Možno sa mi to urobilo len z toho že som ho dávala tri krát za sebou? Rolling Eyes na prestriedanie by zlý byť nemusel keďže po tom prvom raze sa mi lupy ešte nespravili.. uvidíme čo s ním porobím ešte:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 9:02 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Tak on nieje zase zlý to nemôžem povedať. Vlasy sú po ňom celkom aj do objemu a zároveň hladunké..i keď na druhý deň mi prídu úplny opak už:/ ja neviem čo som za človek Laughing Možno sa mi to urobilo len z toho že som ho dávala tri krát za sebou? Rolling Eyes na prestriedanie by zlý byť nemusel keďže po tom prvom raze sa mi lupy ešte nespravili.. uvidíme čo s ním porobím ešte:D


Alebooo že vyskúšať dva šampony a striedať ich ako to robím ja, striedam ten lopúch a žihľava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica napsal:
Alebooo že vyskúšať dva šampony a striedať ich ako to robím ja, striedam ten lopúch a žihľava Wink


Nono tak som to myslela Smile A tá žihľava je ozaj aká?? Napríklad v porovnaní s Dixi žihľavou alebo urtekramom? Nezjemňuje vlasy až príliš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Čierna Vlčica napsal:
Alebooo že vyskúšať dva šampony a striedať ich ako to robím ja, striedam ten lopúch a žihľava Wink


Nono tak som to myslela Smile A tá žihľava je ozaj aká?? Napríklad v porovnaní s Dixi žihľavou alebo urtekramom? Nezjemňuje vlasy až príliš?


Vieš čo že ani neviem? mne sa zdá že ani tak jemné som nemala, skôr také lesklejšie ale jemné určite nie ale asi závisí aj od typu vlasu , ale za skúšku nič nedáš ale určite vonia lepšie ako Dixi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica napsal:
Vieš čo že ani neviem? mne sa zdá že ani tak jemné som nemala, skôr také lesklejšie ale jemné určite nie ale asi závisí aj od typu vlasu , ale za skúšku nič nedáš ale určite vonia lepšie ako Dixi


To máš vlastne pravdu.. za tú cenu ju môžem oproti iným šampónom vyskúšať aj päť krát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Čierna Vlčica napsal:
Vieš čo že ani neviem? mne sa zdá že ani tak jemné som nemala, skôr také lesklejšie ale jemné určite nie ale asi závisí aj od typu vlasu , ale za skúšku nič nedáš ale určite vonia lepšie ako Dixi


To máš vlastne pravdu.. za tú cenu ju môžem oproti iným šampónom vyskúšať aj päť krát Very Happy


Ved to že mne sa hlavne páči tá cena Smile a sú kvalitnejšie ako tie čo si kúpiš v normal drogérke Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:27 am    Předmět: Citovat

Tak už ho mám taky, ten lopuchový Smile Používám ho něco přes týden, do jiné 250 ml lahvičky jsem ho nalila asi tak tři cenťáky odshora (snad se nevyjadřuju jak debil) a dolila doplna vodou a myju vlasy takhle ředěným a nestěžuju si, je moc fajn, hlava mě po něm nekouše, vlasy se mastí stejnou frekvencí jak vždycky a jsou takové hodně lesklé a hebké Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.