Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e04cbe45717b38c2053f8b8eb002ba1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

no já mám vlasy do půl zad, docela husté. použila jsem jedno, ale bylo toho tak tak, a při smývání se mi toho zas zdálo až moc Very Happy tak nevím, možná si radši kup dvě, a kdyby náhodou pochybělo, tak ještě smíchat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Děkuji.
Hm... mrknu se, jak to je balené a kolik toho je ml. U Palette Shampoo se to dá dělat na 1,5 balení Laughing Jedno celé a z druhého vytlačit půlku tuby a použít jeden pytlíček s vyvíječem, nebo jak se to jmenuje.
Tak uvidíme.
Se vyvztekám... hotová alchymie Twisted Evil
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simcaa
41-80
41-80


Založen: 15.10.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 3:33 pm    Předmět: Citovat

Valkiro,ten odstín co popisuješ by se moc líbil i mě. Tak se těším až to vyzkoušíš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ess
8-20
8-20


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

A jaký mají výběr odstínů? Je to někde na netu? Mně by se líbila nějaká středně až tmavěji hnědá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

http://drogeriaglamour.pl/image_func.php?img=gfx/ef09da276164336710c8076b4a82613f.jpg&lang=pl&prod_id=5422

popřípadě mám odstíny v profilu...ale dalo mi to práci to někde najít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

jahoodka napsal:
tak já barvila dneska a velká spokojenost Very Happy
barva pěkně voní, nestéká, i když sem to nechala o pět minut déle, tak to nezčernalo Laughing po umytí sem dala tu závěrečnou péči... barva taková, jako na obrázku Smile vlasy lesklé, takové jako silné, akorát padání nemůžu objektivně posoudit, protože po stresu ze zkoušek a nemoci mi padají jako divé Sad

každopádně ně barvička nadchla a asi u ní zůstanu Very Happy


Můžu se zeptat, jestli ta čokoláda byla na vlasech s nádechem do červena nebo zrzava? na krabičce to tak vypadá ale jak víme tak to tak být nemusí.

Taky by mě zajímalo, když zhodnotíte tento Garnier a Casting co je pro vlasy lepší? Nebo je (ne)ničí stejně? Po čem se více lesknou a vypadají zdravěji?
Já mám teď na vlasech Casting Ledová duhová a chytlo to krásně čokoládově bez jakýchkoli červených či zrzavých tónů. Teď se to vymývá a prosvítá moje zrzavá barvička ale přesto to vypadá stále krásně tak bych chtěla zkusit podobný odstín v Garnieru, pokud ho tedy někdy najdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:


Můžu se zeptat, jestli ta čokoláda byla na vlasech s nádechem do červena nebo zrzava? na krabičce to tak vypadá ale jak víme tak to tak být nemusí.



no mně to teda zádný takový nádech moc nechytlo, ale pak jsem měla nějaký kaštan a ten do červena byl... ale strašně rychle se mi to vymývá Sad jestli můžu posoudit, tak mně přijde lepší colorshine, casting mi moc nesedl a měla jsem po něm moc roztřepených konečků... jenže mě stejně nejvíc vyhovuje palletko, Twisted Evil mno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 1:41 pm    Předmět: Citovat

jahoodka napsal:
*Leontýnka* napsal:


Můžu se zeptat, jestli ta čokoláda byla na vlasech s nádechem do červena nebo zrzava? na krabičce to tak vypadá ale jak víme tak to tak být nemusí.



no mně to teda zádný takový nádech moc nechytlo, ale pak jsem měla nějaký kaštan a ten do červena byl... ale strašně rychle se mi to vymývá Sad jestli můžu posoudit, tak mně přijde lepší colorshine, casting mi moc nesedl a měla jsem po něm moc roztřepených konečků... jenže mě stejně nejvíc vyhovuje palletko, Twisted Evil mno Very Happy


Very Happy Moje babi se taky barví jen Palletkem a jako vlasy má krásné tak nevím Wink Asi je to tím, že se barví černou nebo čokoládovou. Ty tolik vlasy neničí a krásně se lesknou...ale na mě to je až moc silné Confused
Dobře... takže příště obhlídnu tu Čokoládku Very Happy a pokud se to vymývá tak pro mě jedině dobře...když se to nebude líbit tak vím že to na hlavě nebudu mít navěky. Děkuji za pomoc Wink

Jo a vlastně...jak to mícháte? mě napadlo to smíchat do té Castingové tubičky a tím to nanášet ale projistotu jsem si koupila i štětec, kdybych to míchala v misce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Tak mám už na palici tu čokoládu. Fotky mám v galerce a mohu říci, že to už při působení chytlo do mahagonova. Úplně jsem se vyděsila a chtěla to smýt, ale nakonec jsem si řekla, že budu radši chodit červená než flekatá tak jsem to vydržela. Výsledek má do čokolády dost daleko, na to je to moc vínové. Příteli se to moc prvně nelíbilo. Říkal cosi o tom, že se mu víc líbil kdysi nějaký ten Casting, ale jelikož neví kdy jsem ho měla na hlavě tak já nevím, o který odstín šlo no. Uvidíme, jak se to vymyje a co budu dělat pak. Já bych tak strašně chtěla být výrazná a pěkně hnědá, ne mít na hlavě tu svoji vyblitou barvu no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 9:21 pm    Předmět: Citovat

Leontýnka a neskúšala si venitu? ja som mala odtieň čokoláda a fakt super krásna tmavohnedá farba ktorá pekne bledne do strednehnedej čokoládovej mala som ju už dva krát a teraz sa k nej znova vraciam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.