Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27cfa0094bd19262e4f464dc3f09a539Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 6:30 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Leontýnka a neskúšala si venitu? ja som mala odtieň čokoláda a fakt super krásna tmavohnedá farba ktorá pekne bledne do strednehnedej čokoládovej mala som ju už dva krát a teraz sa k nej znova vraciam Wink


Mix, neměla. Viděla jsem ji jen v jedné drogerii ve městě ve kterém zrovna nejsem takže je to složitější. Dá se ta čokoláda objednat i přes net?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

juj to neviem treba skusiť pohladať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera koupila tento přeliv odstín "velmi světlá kaštanová 600" a je to takové středně hnědé až čokoládové. Překvapilo mě, jak tmavo to chytlo. Chtěla jsem ztlumit nazrzlý odstín mých barev a podařilo se. Zatím si toho teda za celý den nikdo nevšim. Já zatím spokojenost. Doufám, že se to vymyje do světlejší hnědé bez jakýchkoli zrz odlesků. Je fakt, že jsem to na hlavě tak trochu zapomněla. Zajímalo by mě, jak je to s porovnáním tohodle přelivu a barvy bez amoniaku od Pallete s liči. Mají podobně odstíny krabiček a ta palletka má lepší odstíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avalanche
8-20
8-20


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

musím říct, že mi tenhle přeliv vážně vyhovuje, pěkné voní, vlasy se po tom krásně lesknou a odstníny jsou dobré. Jen se mi zdá, že je většina lehce do červena, vínova nebo tak, ale možná je to tím, že jsem předtím léta používala čokoládovou od palete Smile asi jsem zvyklá prostě na jiné odstíny Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kessii
0-7
0-7


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

ahoj. mam trosicku problem Smile uz docela dlouho mi lezi v koupelne barva garnier colorshine....no a jaksi se mi nekam zatoulal pribalak Smile...a dneska sem se konecne odhodlala k tomu ji pouzit a nevim, jestli na mokry nebo suchy vlasy a jak dlouho ji na ty hlave nechat...tak kdybyste nahodou netera vedela?..moc dik za odpovedi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avalanche
8-20
8-20


Založen: 22.3.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

"Namočte si vlasy, ale nemyjte je. Ručníkem je důkladně osuště. Nechte působit 20 minut, pro krytí šedin dalších 5 minut. "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kessii
0-7
0-7


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 18, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

supr. dikes a du to prubnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nevydržela a dneska nabarvila doma schovaným přelivem Smile
Byl to odstín 8.1 popelavá blond a je opravdu popelavá až hnědá, úplně stejně jako casting 810. Naštěstí vím, co od takový barvy čekat, ale vzhledem k tomu, že na krabičce je slečna se světle plavými vlasy, věřím, že spousta holek bude nepříjemně překvapená Very Happy
Uvidíme, jak se to bude vymývat oproti castingu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdp vyzkoušenou nějakou tmvaší hnědou barvu bez červených odlesků? Byla jsem spokojená s Castingem - ledový kaštan, ale trošku odlesky měl....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út březen 02, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Tak jsem si včera koupila tento přeliv odstín "velmi světlá kaštanová 600" a je to takové středně hnědé až čokoládové. Překvapilo mě, jak tmavo to chytlo. Chtěla jsem ztlumit nazrzlý odstín mých barev a podařilo se. Zatím si toho teda za celý den nikdo nevšim. Já zatím spokojenost.


Taky jsem si ji koupila, abych sjednotila barvu po henně a chytila mi krásně, vůbec ne tmavě, vlasy vypadaly ještě dva dny naprosto bezvadně, hustě a zdravě nikoliv zrzavě. Pak u čela barva záhadně zmizela /asi jak si myju obličej tak tím cákáním vodou po vlasech...jinak si to vysvětlit neumím/, a po 2. umytí se milý velmi světlý kaštan odporoučel, pouze na koncích dokonale zvýraznil načervenalý odstín henny. takže u mě stejný efekt jako loreal přeliv. Pro mě pro oživení barvy je asi nejlepší jenom ten pallete pytlíček, za tu cenu mi to vydrží stejně jako tady ty dražší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.