Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=702b7f2548ccc3c6b91f4a6271e9c941Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anyyzek
41-80
41-80


Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 7:37 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Simeek napsal:
Tak jsem si včera koupila tento přeliv odstín "velmi světlá kaštanová 600" a je to takové středně hnědé až čokoládové. Překvapilo mě, jak tmavo to chytlo. Chtěla jsem ztlumit nazrzlý odstín mých barev a podařilo se. Zatím si toho teda za celý den nikdo nevšim. Já zatím spokojenost.


Taky jsem si ji koupila, abych sjednotila barvu po henně a chytila mi krásně, vůbec ne tmavě, vlasy vypadaly ještě dva dny naprosto bezvadně, hustě a zdravě nikoliv zrzavě. Pak u čela barva záhadně zmizela /asi jak si myju obličej tak tím cákáním vodou po vlasech...jinak si to vysvětlit neumím/, a po 2. umytí se milý velmi světlý kaštan odporoučel, pouze na koncích dokonale zvýraznil načervenalý odstín henny. takže u mě stejný efekt jako loreal přeliv. Pro mě pro oživení barvy je asi nejlepší jenom ten pallete pytlíček, za tu cenu mi to vydrží stejně jako tady ty dražší.


Taky jsem si včera odstín velmi světlá kaštanová pořídila a plácla na hlavu. Nevím, jestli je to mými jemnými vlasy, tím, že barvu neviděly tak 10 let nebo něčím úplně jiným, ale podobně jako Simeek mi to chytlo hodně do tmava, čokoládová až tmavě hnědá z toho je. A to je moje přirozená barva středně hnědá. Dokonce jsem si chtěla pořídit o odstín tmavší – světlá kaštanová. No ještěže jsem sáhla po světlejší. Záměrem totiž bylo spíš oživit vlastní barvu a dodat lesk než nějakou podstatnou změnu. No co už. Teď už jen doufám, že se mi to vymyje, protože co jsem zatím měla zkušenosti s přelivy na 24 resp. 28 umytí, tak mi dolů rozhodně nelezly...ale bylo to opravdu hodně dávno, tak snad... Smile

Jinak poznatky k aplikaci – pořídila jsem si trubka dvě balení a bylo to zbytečně moc, jedno by na moje jemné, do půl zad dlouhé vlasy klidně stačilo. A trochu jsem si zanadávala na rukavice, které jsou snad připravené pro nějaké hromotlucké dělníky než pro ženy – strašně veliké a široké, což mi dělalo problémy hlavně při závěrečném napěnění barvy s vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

Já jsem vyzkoušela Mahagon.
je to červenohnědá, chytá to celkem tmavě, ale zase se mi zdá, že se rychle vymývá, při každém mytí to leze dolů kosmickou rychlostí Smile
Měla jsem jedno balení a stačilo mi bohatě na vlasy po boky, ale kdo má háro husté, tak by asi bylo lepší koupit krabičky dvě.

Jo a ty rukavice jsou fakt děsné. To je jak na pracky gorily, ne na normální ruce. Nejlepší rukavice (takové normální) má přibalené Casting Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

Má to nějaký aplikátor, něco jako má Casting apod.? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Ivet: ne, musíš si to rozmíchat v mističce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 11:15 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Ivet: ne, musíš si to rozmíchat v mističce


Škoda, já jsem na tohle hrozné nemehlo, bez aplikátoru to nenaplácám. Nechápu, proč tedy všichni chválí tu aplikaci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

To nevím, mně se aplikuje všechno stejně Very Happy možná kvůli konzistenci, co já vím...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Tak som sa nechla zlákať a dnes som si kúpila odtieň 5.35 - čokoládová.
No teraz som zbadala na krabičke nápis , že sa to nemá použivať na henované vlasy. Confused
Henu som si dávala už pred viac ako 7-mimi mesiacmi a odvtedy som na tom mala aj Venitu. Myslíte že to môže nejak vadiť? Nechcem riskovať , že mi to niečo porobí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 3:34 am    Předmět: Citovat

myslim, ze vubec..ja barvila paletkou po 14 dnech, co jsem si davala hennu a v poho.. takze 7 mesicu je oproti tomu uplne luxus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út červen 22, 2010 3:35 pm    Předmět: Citovat

Holky a po jak dlouhé dobe se Vám to vymyje? Já si dlouhá léta barvím a teď chci vlasům ulevit a použít tenhle přeliv.Dávala jste si některá na barvené vlasy? Jak to dopadlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anyyzek
41-80
41-80


Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

Anyyzek napsal:
Taky jsem si včera odstín velmi světlá kaštanová pořídila a plácla na hlavu. Nevím, jestli je to mými jemnými vlasy, tím, že barvu neviděly tak 10 let nebo něčím úplně jiným, ale podobně jako Simeek mi to chytlo hodně do tmava, čokoládová až tmavě hnědá z toho je. A to je moje přirozená barva středně hnědá. Dokonce jsem si chtěla pořídit o odstín tmavší – světlá kaštanová. No ještěže jsem sáhla po světlejší. Záměrem totiž bylo spíš oživit vlastní barvu a dodat lesk než nějakou podstatnou změnu. No co už.


Po předchozích zkušenostech s velmi světlou kaštanovou jsem sáhla po odstín světlejší oříškové. A co z toho mám? Velmi tmavou kaštanovou, resp. velmi čokoládově čokoládovou Laughing Teda ne že by to nevypadalo pěkně (aspoň doufám, teď už je tma jak v pytli a umělé světlo může zkreslit), ale není to zrovna to, co jsem chtěla. To by mě zajímalo, co bych si musela plácnout na hlavu, aby mi to jen zvýraznilo či oživilo přirozenou středně hnědou. Blond? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.