Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c76c4ff9d095d178dee9fb7d0205362Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 8:07 am    Předmět: Citovat

[quote="Anyyzek"]
Anyyzek napsal:
Po předchozích zkušenostech s velmi světlou kaštanovou jsem sáhla po odstín světlejší oříškové. A co z toho mám? Velmi tmavou kaštanovou, resp. velmi čokoládově čokoládovou Laughing Teda ne že by to nevypadalo pěkně (aspoň doufám, teď už je tma jak v pytli a umělé světlo může zkreslit), ale není to zrovna to, co jsem chtěla. To by mě zajímalo, co bych si musela plácnout na hlavu, aby mi to jen zvýraznilo či oživilo přirozenou středně hnědou. Blond? Rolling Eyes

Ano,přesně tak ,blond! Taky mi to dlouho trvalo než jsem přišla na to co si dát na vlasy abych je měla světle hnědé.Používám taky tuto značku, na vlasy si dávám 7.0 Blond a mám vlasy hnědé.Vůbec nechápu jak teď přiřazuji názvy k odstínům barev....ale 7.0 Blond je hnědá.Vyzkoušej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:48 pm    Předmět: Citovat

Holky, co myslíte. Pořád se snažím o studený odstín barvy a nedaří se, už začínám uvažovat i o modročerné, tak bude jistě studená, asi jako jediná z barev v drogérii. No a napadlo mě smíchat Garnier přeliv modročerný nebo černý s tou alabastrovou blond. Co myslíte, že z tohoto spojení vzdejde? nebo smíchat třeba i jiný přeliv Cásting černý s perlovou blond. Mám strach, ale už jsem vyzkoušela kde co a nic. I kadeřnice mě už 2x zklamaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

Když smícháš černou s blond, bude to pořád stejná černá, protože tmavý pigment ten světlý "sežere". Lépe namíchat s hnědou. Do prodeje se chystá Casting tmavě hnědý 300, ten snad bude studený sám o sobě. Zkoušela jsi Palette šampon středně hnědou? Ta mi kdysi vlasy obarvila bez sebemenších kaštanových odlesků, což mě osobně nakrklo, ale tobě by to mohlo udělat službu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

Napadlo mě spíš do blond přidat tak třetinu té modročerné, nebo ještě víc. Pallete šampony jsou hned pryč, je jich málo oproti jiné značce takových polštářkových přelivů na 6umytí. Měla jsem od nich nugátovou, která byla na obrázku krásně studeně hnědá a ve finále měla odlesky teď už nevím zda do zrz nebo červena. Ale asi i záleží na mých vlasech, mají tendenci jít furt do zrz. Barvím teď permanentníma barvama, tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

já měla na mysli přeliv, kterej se bůhvíproč jmenuje Color Shampoo:) ten na 24umytí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 12:28 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
já měla na mysli přeliv, kterej se bůhvíproč jmenuje Color Shampoo:) ten na 24umytí


Jo takdle, tak to jsem asi špatně pochopila. No palletko v té žluté krabičce, no to jsem používala kdysi dávno a teď po referencích, že to chytá spíš dočerna a drží to jako čert, tak bych se spíš bála. Ale fakt je, že teď se mi za 3 týdny vymyla permanentní barva od kadeřnice. Jediná barva, na kterou ráda vzpomínám byla Loreál preference odstín Brazilia (tm. hnědá) držela pěkně, i se vymývala do fajn hnědé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keller
21-40
21-40


Založen: 17.12.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
koloušák napsal:
já měla na mysli přeliv, kterej se bůhvíproč jmenuje Color Shampoo:) ten na 24umytí


Jo takdle, tak to jsem asi špatně pochopila. No palletko v té žluté krabičce, no to jsem používala kdysi dávno a teď po referencích, že to chytá spíš dočerna a drží to jako čert, tak bych se spíš bála. Ale fakt je, že teď se mi za 3 týdny vymyla permanentní barva od kadeřnice. Jediná barva, na kterou ráda vzpomínám byla Loreál preference odstín Brazilia (tm. hnědá) držela pěkně, i se vymývala do fajn hnědé.


Tak to můžu jenom podepsat. L´Oreal 3/B Brasilia Hnědá tmavá chytá krásně, drží velice pěkně, aplikace příjemná a odstín je skutečně studený. Dokonce se mi daří v kombinaci s 9/Y Hollywood blond velmi světlou docílit příjemných studených odstínů plavé až světle hnědé (vzájemným zatíráním hnědé do světlé přímo na vlasech)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 4:22 pm    Předmět: Citovat

[Tak to můžu jenom podepsat. L´Oreal 3/B Brasilia Hnědá tmavá chytá krásně, drží velice pěkně, aplikace příjemná a odstín je skutečně studený. Dokonce se mi daří v kombinaci s 9/Y Hollywood blond velmi světlou docílit příjemných studených odstínů plavé až světle hnědé (vzájemným zatíráním hnědé do světlé přímo na vlasech)[/quote]


Jééé děkuju za velmi užitečnou radu. Jen bych Tě chtěla poprosit, abys to zatírání hnědé do světlé přímo na vlasech víc popsala. To by mě zajímalo. To by bylo přímo něco pro mě. Jestli jsem to pochopila dobře, tak si napřed dám na vlasy tu blond a jakmile ji mám všude dám na to ještě tu hnědou? A fotečku nějakou nemůžeš přidat. Nechci jít totiž úplně do tmava, když nemusím, já bojuju proti tomu, že mi jdou vlasy do zrz a to i teď, kdy jsem byla u kadeřnice a ta mi dala permanentní a popelavě hnědou a byla to 6, takže nebyla nejtmavší, ale prostě se vymyla. Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danielitha
21-40
21-40


Založen: 24.5.2011
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:10 am    Předmět: drogerie Citovat

Cauky holky, prosim,nemate poneti ve ktere drogerii je vetsi sortiment barev na vlasy garnier, konkretne color shine?jelikoz uz jsem byla ve dvou a prave tuto radu nemeli, jinak,ale produkty z jine rady znacky garnier ano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

V Rossmannovi je mají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.