Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=186e34fad1690937682ef93fe918d96bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Betushka
0-7
0-7


Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 12:01 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Smile máte skúsenosti s týmto prelivom na fakt veľmi veľmi veľmi zničené vlasy? Ide mi hlavne o to aby sa mi to z vlasov nezišlo hneď, pretože farba mi nedrží na niektorých zničených vlasoch.... sú šetrné? ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivette7
8-20
8-20


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2013 10:46 am    Předmět: Citovat

Ahojte! Farbím si vlasy Garnier Color Shine odtieň 9.0 odtieň veľmi svetlá blond ale už niekoľko mesiacov ju nemôžem nikde zohnať, posledné zbytky majú v Carrefoure ale je tam dátum použitia 02/13, tú už nechcem kupovať.
Naposledy som si teda vzala odtieň 8.O svetlá blond, ale po zafarbení som to mala moc tmavé. Farba sa mi síce vymyla, ale aj tak by som radšej chcela veľmi svetlú blond 9.0. Dá sa ešte niekde zohnať alebo ju už nevyrábajú?
Vlasy mám tmavé blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2013 10:42 am    Předmět: Citovat

Ivette7 napsal:
Ahojte! Farbím si vlasy Garnier Color Shine odtieň 9.0 odtieň veľmi svetlá blond ale už niekoľko mesiacov ju nemôžem nikde zohnať, posledné zbytky majú v Carrefoure ale je tam dátum použitia 02/13, tú už nechcem kupovať.
Naposledy som si teda vzala odtieň 8.O svetlá blond, ale po zafarbení som to mala moc tmavé. Farba sa mi síce vymyla, ale aj tak by som radšej chcela veľmi svetlú blond 9.0. Dá sa ešte niekde zohnať alebo ju už nevyrábajú?
Vlasy mám tmavé blond.


Neviem či tento odtieň ale napr. u nás ju majú len v Terne ( v obchodnom centre )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 2:00 pm    Předmět: Garnier Olia Citovat

Dámy, dovolila jsem si založit nový vlákno, protože bych se s váma ráda podělila o zkušenost a některé z vás potažmo i zachránila. Je ti zhruba měsíc, co jsem, nána blbá, naplácala na hlavu tuhle barvu. Moje vlasy byly původně dráty, který se nedaly zničit ani mytím jarem, fénováním, žehlením a odbarvováním peroxidem až do bíla. Tahle barva je zničila po jednom použití. Na hlavě mám cosi, co připomíná něco mezi suchym senem a smetákem, ty vlasy se třepí tak, že nenajdu jedinej bez roztřepení a to denně (!!!) ty třepící se konce stříhám kadeřnickejma nůžkama. Je to dost masakr, budu je muset zkrátit minimálně o 20-30 čísel a kdoví, jestli to pomůže. Mimochodem, našla jsem jedno zahraniční fórum, kde se holky rozčilujou, že se jim stalo naprosto totéž, co mě. Jen tak pro zajímavost.
http://www.pissedconsumer.com/reviews-by-company/garnier/garnier-olia-caused-hair-to-fall-out-20121230371448.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 9:26 pm    Předmět: Re: Garnier Olia Citovat

Aldariel napsal:
Dámy, dovolila jsem si založit nový vlákno, protože bych se s váma ráda podělila o zkušenost a některé z vás potažmo i zachránila. Je ti zhruba měsíc, co jsem, nána blbá, naplácala na hlavu tuhle barvu. Moje vlasy byly původně dráty, který se nedaly zničit ani mytím jarem, fénováním, žehlením a odbarvováním peroxidem až do bíla. Tahle barva je zničila po jednom použití. Na hlavě mám cosi, co připomíná něco mezi suchym senem a smetákem, ty vlasy se třepí tak, že nenajdu jedinej bez roztřepení a to denně (!!!) ty třepící se konce stříhám kadeřnickejma nůžkama. Je to dost masakr, budu je muset zkrátit minimálně o 20-30 čísel a kdoví, jestli to pomůže. Mimochodem, našla jsem jedno zahraniční fórum, kde se holky rozčilujou, že se jim stalo naprosto totéž, co mě. Jen tak pro zajímavost.
http://www.pissedconsumer.com/reviews-by-company/garnier/garnier-olia-caused-hair-to-fall-out-20121230371448.html


:-O Teeeda!!! Ne, že bych měla v plánu barvu kupovat (už nějakou dobu nebarvím), ale nedalo mi to, neboť reklamy na tuhle barvu jsou na každém kroku a na reference jsem dosud nenarazila, a .... já zírám!! Na tom odkazovaném fóru jsou to samé špatné reference, zejména vypadávání vlasů...! To si Garnier za rámeček nedá..
Milá Aldariel, přeju brzkou úzdravu vlasů!!!:-*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 8:07 am    Předmět: Garnier Olia Citovat

Aj zlá reklama je reklama ako sa hovorí ale škoda lebo garniier mali vždy zastúpenie toho trochu lepšieho čo sa dalo zohnať v drogeriách medzi farbami. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 9:48 am    Předmět: Citovat

že mi vlasy víc padají, toho jsem si všimla taky. byl to zhruba tak desetinásobek obvyklého stavu, což je z mých klasických tří denně asi třicet, ale chápu, že kdo trpí na větší vypadávání, tak by se z toho moh zvencnout.
Jinak barva se vymyje zhruba po 14ti dnech a rozhodně ani zdaleka nechytá podle odstínů nejenom na krabičkách, ale nesouhlasí ani čísla odstínů. Všechny ty barvy jdou nějak do červena. A červená je prostě fialová. Já měla červenou a krom fialové hlavy jsem jí vymejvala s každým umytím. Všechno bylo červený, ručníky, polštáře, trika, hnus fijalovej. Každopádně je to dobrá zkušenost, jak se naučit postarat vo zničený vlasy. Nikdy jsem si nemyslela, že mě to potká. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:04 am    Předmět: Citovat

Taky jsem četla pár diskuzí, ale zase tak špatné rekce na barvu nebyly. Možná jsi měla zrovna smůlu a barva ti nesedla.
Někomu olej vlasy hodně vysušuje a jestli ho barva obsahuje, může to být tím.
Např. já vůbec nemůžu kokosák, když ho nenaředím vlasovým mlékem nebo jiným olejem.
Vlasy mám po něm suché a jako drsné dráty.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldariel
41-80
41-80


Založen: 12.8.2010
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 3:51 pm    Předmět: Citovat

Jasně, možná jsem fakt měla smůlu, ale rozhodně to nebude obsahem oleje. Moje vlasy olej rády, čím víc oleje, tím líp. Navíc si nejsem vědoma jakýhokoli případu (kdyžtak mě tu někdo opravte), že by dvacetiminutová expozice jakýhokoli vlasu na (jakýkoli) olej měla za následek, že se vlasy spálí a budou po deseticentimetrových kusech upadávat. Podle mě je to prostě šmejdská barva a toho, kdo jí pustil na trh by měli namazat asfaltem a vyválet v peří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ihmissusi
321-600
321-600


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 447

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 5:54 pm    Předmět: Citovat

Já na tuhle barvu četla v české blogosféře samou chválu, tak docela koukám Confused

Mě tak napadá, jestli ta reakce není tak šílená i proto, že jsi vlasy před tím barvila hennou. Ono když se rychle přechází z henny na chemii (nebo naopak), tak to prý častokrát nedopadá dobře Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.