Nejlepší kondicionér/balzám/maska
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a9e53f205ba3e5c214048e4534ccc88Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anyyzek
41-80
41-80


Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

Mě nadchla maska pro poškozené vlasy od Réell'e (se žlutým víčkem), vlásky jsou krásně zregenerované a hebučké a přitom si zachovají objem.

Jinak souhlasím s tím, co tu psala Klarusa - olejové zábaly před mytím. Super a už pak nemusím patlat masku nebo kondiš, bez kterého se jinak neobejdu. Navíc pokud na ně zrovna nedávám dražší makadamiový nebo jojobový (které mám od salusu lahvičky po 50 ml za cca 80 a 150 Kč), ale "jen" olivový, chovám se šetrně ke své peněžence, protože na vlasy bohatě stačí obyč extra virgin Franz Josef 500 ml/90 Kč. A umýt stačí jen jednou várkou šampónu (a to i přírodního Urtekram), přestože oleje dávám na vlasy celkem kvanta (ale to asi bude dost individuální).

Velmi spokojená jsem i s pytlíčkovýma maskama Balea - černý rybíz i mléko a meruňka jsou parádní.

Kondiš - hojnou většinou opěvovaný Balea černý rybíz za 29 Kč. Hodně muziky za málo peněz Wink

Na závěr ovšem musím upozornit, že vzhledem k množství vlasové kosmetiky, která se mi válí v koupelně (a v lednici), není nic vyzkoušeno dlouhodobě, pokaždé dávám něco jiného. To mi ale stejně přijde jako nejlepší varianta, ať si ty mršky na nic nezvyknou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

jednou jsem k vánocům dostala balíček kokosové schaumy (možná se pletu, hnědé tubičky), šampon byl super stejně jako kondiš, maska trošku pod průměr, ale přešla jsem na netestovanou kosmetiku a co se týče kondiše mám odzkoušený jen merunkový od alverde a když se mi nepodaří najít ekvivalent (přece jen by se měly střídat) zůstanu jen u něj, hnedka napoprvé mi sedl a už jej používám 3/4 roku, vlásky jsou krásně hebké, rozčesatelné, ... prostě super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

momentálně mám favorita masku od Pantene Pro-V, začali dělat řadu pro dlouhé vlasy... i když má silikony tak jsou vlasy lehké, dokonce jsem po mytí vyčesala miň než obvykle a voní... Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsme zatím spokojená s balzámem Alverde meruňka, za chvíli mi dojde (přijde mi, že jsme ho vypatlala celkem rychle), tak nevím, s čím ho prostřídám... Možná nějaká ta nová Balea nebo Balea meruňka - mléko... ještě mám masku Glisskur na rozřepené konečky - hezy voní, ale přijde mi celkem srovnatelná s Alverde (musím jí dát míň, aby mi pak neplihly vlasy)...

Jo a upozornění na naprostý propadák - hennový kondicionér z dm - vůbec nezabíral! a ještě v kombinaci s henna šamponem ze stejné řady jsem měla strašně přesušené vlasy... Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirena
0-7
0-7


Založen: 23.12.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Momentálně používám kondicionér Herbal essences proti lámavosti vlasů v kombinaci se žlutým balzámem elseve také proti lámavosti vlasů a s obojím jsem velice spokojená a vždy během mytí dám na vlasy doma připravený výluh z kopřiv , heřmálnku a česnáčku lékařského . Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Very Happy , tak u mě zatím vede balzám Wonder (občas ho použiju místo kondiše), a kondicioner z pšeničných klíčků od Logony..ten mě opravdu mile překvapil, vlasy jdou po něm krásně učesat (a to mám opravdu konce přesušené), a jsou překrásně lesklé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:06 pm    Předmět: Citovat

Dobrý podvečer, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tímto zábalem?

http://www.vlasy-kosmetika.cz/GESTIL-WONDER-Regeneracni-zabalovy-vlasovy-krem-300ml-463.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=780 Ale nie hneď od začiatku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jo a upozornění na naprostý propadák - hennový kondicionér z dm - vůbec nezabíral! a ještě v kombinaci s henna šamponem ze stejné řady jsem měla strašně přesušené vlasy... Exclamation

Ten šampón jsem měla, docela fajn, neškodil, ale žádná sláva, hennový kondicionér mi taky nezabíral, ale zase na miláčkovy žíně funguje stejně dobře, jako dost drahý uhlazovák a změkčovák od Loreal z kadeřnictví - má pak hezky splihlé a měkoučké vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=780 Ale nie hneď od začiatku.

Tam jsem koukala, tohle je ale ten menší 300 ml a není to ten z býčích žláz Smile je to bez
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.